Смарт телефон от TinyDeal

От: Смарт телефон от TinyDeal

Не съм ги виждал тия телефони. Вземал съм няколко LENOVO-та оттам, бързо дойдоха и са без проблеми и дефекти. Бачкат си без проблем до ден днешен.
 
От: Смарт телефон от TinyDeal

MTK телефоните са скапани, лагват, имат много бъгове. GPS-сите са им скапани. Ако е МТК най-добре да е леново.
 
От: Смарт телефон от TinyDeal

Аз няма да давам "акъл" ЗА или ПРОТИВ този телефон. Аз лично залагам на вече доказани марки на пазара. Това, което исках да споделя е, че имам няколко приятели пазарували от този сайт и са доволни.
 
От: Смарт телефон от TinyDeal

Кубот са брандирана китайска марка, този телефон е с добри показатели за тази цена, два пъти съм пазарувал от там смартфони и нямам проблеми, а от самия сайт съм пазарил над 20 пъти, еди единствен път не дойде стоката, но ми върнаха парите
 
От: Смарт телефон от TinyDeal

Моя съвет е ако ще купуваш телефон от такъв сайт по-добре прежали парите преди да го платиш. Може да попаднеш на читава бройка, но може и да се развали на първия/втория/третия... десетия месец. Никой не знае и никой не може да ти каже. Но почне ли да ти прави проблеми направо го отпиши.
 
От: Смарт телефон от TinyDeal

Относно качеството предполагам да не е пълен Шит понеже фирмата е бранд и има собствени модели. Не е реплика. Засега съм за купуването му 60/40. Притеснява ме само допълнителните плащания които ще последват като ДДС, мито и ще отиде на 250-280 лева. Четох в разни форуми за тях но мненията са доста противоречиви. Съвети има: да помолиш търговеца да пише подарък за да се спестят пари; друг пък казва че на митницата може да поискат ПейПал квитанцията където всичко се вижда. Ей такива ми ти работи. И се триумя...
 
От: Смарт телефон от TinyDeal

няма да има мито, китайците преди да зъвършиш покупката има място за бележка - там им напиши да обявят стойност 30 долара, на мен винаги ми ги пишат 10-20 долара, а и пакета е доста малък, предимно се усъмняват в по обемистите пакети и те отиват на митница, а за бонус точките които получаваш съм писал и в друга тема
 

Горе