Смешни статии

tiger13

New Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Здравейте отново :)
Значи предлагам да ви пиша смешни статии, по снимка.
Примерно избирате снимка и аз ви мисля няква смешна история.
И без това ме бива в глупостите :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :eek::clap:
Може да пишете тук или на ЛС :)
За цена ще се договорим, стига да ми искате смешните статийки :shock::shock::shock::shock:

Може да се направи и нещо подобно на Живини ( Най-смешните хора и животни на планетата ). Нещо от тоя сорт мога да ви мисля
 
От: Смешни статии

дай пример да видим :)
 
От: Смешни статии

Заинтересуван ли си ???
Пример мога да дам само на заинтересувани хора.
 
От: Смешни статии

що пусни едно безплатно промо да видим колк оси даровит :)
виж аз как съм си пуснал и не искам пари за него даже
 
От: Смешни статии

що пусни едно безплатно промо да видим колк оси даровит :)
виж аз как съм си пуснал и не искам пари за него даже
виж стига си ми спамил, ако има някой навит ще пише.Човека ако каже да пусна първата статия тук - ще я пусна.
 
От: Смешни статии

Добре де тайгъре, представи си, че хората искат да видят възможностите ти преди да си поръчат статия :) Едва ли някой, ще се навие така на сляпо да те наеме, без да знае на какво ниво си..
Та мисълта ми е, качи една снимка със статия към нея и хората като видят за какво става въпрос, шанса е много по-голям да те наеме някой :)

Поздрави

ПП Като стана въпрос за смешни статии, ето един виц, които четох на скоро и много ме израдва :D

Две баскетболистки си говорят:
- Ти какви противозачатъчни ползваш?
- Табуретка.
- ?!
- Моят приятел е дребен и когато правим секс, той се качва на табуретката. Аз го гледам в очите - започне ли да ги бели, ритам табуретката.
 
От: Смешни статии

аз ценя простотията ма се отказах...

както каза някой преди два дни у форума
НЕМОЖЕ ЗА ВСИЧКО ДА СЕ ИСКАТ ПАРИ !!!! ПОСЛУШАЙТЕ ГО МЪДРО Е !

Неможе някакъв 13 годишен тигър да иска пари защото си мисли че е интересен - може да е интересен пред съучениците си но за мен може да е пълна боза !
лапешки работи дайте пари да ви покажа колко ми е акъла един вид...

аз пша бих си показал магарията безплатно ВИНАГИ :)и го правя редовно затова ми е и блогът с публичната маструбация :) аз мога да искам пари за писане на простотии ама тигърчето малкото - да направи едно портфолио като моето :) и тогава да иска 3,50 лв за писане на идиотизми
 
От: Смешни статии

Примерно избирате снимка и аз ви мисля няква смешна история.
И без това ме бива в глупостите :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :eek:

Тук хората пишат достатъчно смешни глупости безплатно и без необходимостта от снимка, която да им чопли въображението.
Ако продължаваш да пишеш още в тази тема скоро няма да имаш нужда от портфолио за глупости.
 

Горе