Смъртта на Bux Сайтовете !

От: Смъртта на Bux Сайтовете !

VerdeZ
[email protected]
47 точки бре бре бре кога ги събра бе колега :)
Айде днеска по-късно ми пиши за Cash Out

Специално за вас Cash Out на 80точки иначе е 100 точки ;)
 
От: Смъртта на Bux Сайтовете !

Не съм се регистрирал да видя, но ако ползваш CPALead с тоя сайт, очаквай банана скоро време. Не можеш да раздаваш пари, за попълване на сървейс. Изрично си го пише в ТОС-а. Тоя тип скриптове са направени за безплатни ваучери, айподи и т.н.

бтв малко по рано в темата някой е пуснал линк към моя сайт
 
От: От: Смъртта на Bux Сайтовете !

Не съм се регистрирал да видя, но ако ползваш CPALead с тоя сайт, очаквай банана скоро време. Не можеш да раздаваш пари, за попълване на сървейс. Изрично си го пише в ТОС-а. Тоя тип скриптове са направени за безплатни ваучери, айподи и т.н.

бтв малко по рано в темата някой е пуснал линк към моя сайт


Аз не раздавам пари, аз раздавам точки.
Ако ме пита AM-то казвам че само давам ваучери на сумата равняваща се на точките ;) Иначе който иска му плащам или в пари или в ваучери.
 
От: От: От: Смъртта на Bux Сайтовете !

Аз не раздавам пари, аз раздавам точки.
Ако ме пита AM-то казвам че само давам ваучери на сумата равняваща се на точките ;) Иначе който иска му плащам или в пари или в ваучери.

българска работа :Д иначе добре сте го направили :clap:
 
От: Смъртта на Bux Сайтовете !

А бре тея бъкс глупости има ли ги още - т.е. има ли шматки още да се надяват на тях?
А тая тема не и отива да стои в тоя форум ,има достатъчно детски такива форумчета дето там и е мястото.
 
От: Смъртта на Bux Сайтовете !

тези сайтове са безсмъртни....ще ни надживеят :)
 
От: Смъртта на Bux Сайтовете !

Трябва да сложат табели -!ВАЖНО! Ако искате да изкарвате пари от интернет НЕ се занимавайте с бъксове(че ще вземете да кажете че няма пари в интернет) /!ВАЖНО! :D
 
Смъртта на Bux Сайтовете ! The Death of BUX Sites

тези сайтове са безсмъртни....ще ни надживеят :)
Не само сайтовете, но и потребителите им. Те са безсмъртни и им личи от далече с малките си игриви пръсчета, които плескат безпомощно по мишкава, която ако имаше уста така би ги напсувала. Не защото и се помпат, а защото я използват за толкова безмозъчна дейност.

И пак идват на рояци, а аз си викам, че ще поспрат. Ама оня им казал, третия бил с 5-тото си ферари от такива сайтове и глупендера се надъхва още повече, влиза във форума и изсира в няколко теми линкове, защото ние тук сме тъпи и не знаем каква далавера ни се показва. :)

Факт е, че намаляха. Както се вика, този тип сайтове увехнаха лекичко. ;)

П.П: Дано пак някоя "умна" медия не направи пак гениялани си репортеж, който разправя за тези сайтове, като източник на доходи в стил "перла". ;) Тези да ги прегази добрия репортаж, пак няма да го видят. Само убийства, Маргини и подобни гадости могат да дадат на народа. А това, че някъде нещо положително се случва (като изключим 12-метровата баница на Баба Цецка от с. Кучешки анус), не е интересно.

П.П.П: И само за протокола да кажа на хората с тези сайтове - опичайте си акъла момчета и момичета, че ще ви клеца баба меца. ;)
 
От: Смъртта на Bux Сайтовете !

Те скоро ще направят бъкс общност срещал съм даже такива форуми(пази боже) ;)
Само незнам как ще изглежда тема с име като "Проверени бъкс сайтове" :D
 
От: Смъртта на Bux Сайтовете ! The Death of BUX Sites

Не само сайтовете, но и потребителите им. Те са безсмъртни и им личи от далече с малките си игриви пръсчета, които плескат безпомощно по мишкава, която ако имаше уста така би ги напсувала. Не защото и се помпат, а защото я използват за толкова безмозъчна дейност.

И пак идват на рояци, а аз си викам, че ще поспрат. Ама оня им казал, третия бил с 5-тото си ферари от такива сайтове и глупендера се надъхва още повече, влиза във форума и изсира в няколко теми линкове, защото ние тук сме тъпи и не знаем каква далавера ни се показва. :)

Факт е, че намаляха. Както се вика, този тип сайтове увехнаха лекичко. ;)

П.П: Дано пак някоя "умна" медия не направи пак гениялани си репортеж, който разправя за тези сайтове, като източник на доходи в стил "перла". ;) Тези да ги прегази добрия репортаж, пак няма да го видят. Само убийства, Маргини и подобни гадости могат да дадат на народа. А това, че някъде нещо положително се случва (като изключим 12-метровата баница на Баба Цецка от с. Кучешки анус), не е интересно.

П.П.П: И само за протокола да кажа на хората с тези сайтове - опичайте си акъла момчета и момичета, че ще ви клеца баба меца. ;)

Реално за новините е така само простотии... Бил съм в Англия два пъти и протичат така новините.
За 5-10 минути казват кой умрял , кой прибран, кой се блъснал и това е.
После си почват позитивни новини около 30 минути. Кой какъв медал спечелил , и такива радостни неща не като наще телевизии :D


А да ви се похваля !
Lead Earnings Today: $16.41
chart_pie_add.png
Lead Earnings Month to Date: $23.46
chart_pie_link.png
Lead Earnings Alltime: $42.24А сайта е пуснат от около 6 дни :) Много се радвам хехех :)
42$ за 6дни за нов сайт според мен ХИЧ не е лошо плюите си колкото искате !
 
От: Смъртта на Bux Сайтовете !

Пейпал е-мейла се въвежда като изискваш плащане :)
И кеш може и купони ;)
 

Горе