Смяна местата на постове

Plamen77

Member
Имам блог в блоггер, искам да разбера мога ли да посоча кои постове да ми излизат винаги на началната страница и как ? Благодаря предварително за всеки ваш отговор.
 
От: Смяна местата на постове

би ли бил с една идея по прецизен, досега търсих и н можах да намеря откъде се сменя годината, пък и да намеря е съм сигурен какво имаш предвид
 
От: Смяна местата на постове

Цъкаш на редактиране на публикации, избираш тази която искаш да е на началната страница т.е. първа -> редактиране -> долу вляво има Опции за публикуване от там сменяш годината. В Blogger статиите по дефолт се подреждат по дата.
 
От: Смяна местата на постове

мерси много, свърши ми чудесна работа..за да допълня ще кажа само, че за да не изгубя индексираното си урл, тъй като не ползвам рирайт, промених само деня но оставих месеца, щото в урл то ми влиза месец, година. още веднъж много благодаря
 
От: Смяна местата на постове

Затова можеш да си пишеш заглавията на статиите първо на шльокавица и след това веднага да ги обръщаш на кирилица, така урл-тата ти ще изглеждат много по-добро ;)
 
От: Смяна местата на постове

Затова можеш да си пишеш заглавията на статиите първо на шльокавица и след това веднага да ги обръщаш на кирилица, така урл-тата ти ще изглеждат много по-добро ;)


Дай пример.
Какво имаш предвид "така урл-тата ти ще изглеждат много по-добро" ?
 

Горе