Смяна на домейн и лайкове от Фейсбук

s.ivanova

Member
Здравейте, предстои смяна на домейна на сайта ми и въпроса ми е: има ли начин да се прехвърлят лайковете от стария домейн към новия за всяка една от страниците на сайта и как трябва да стане това?
 
Имаше услуга плаща си еди колко си лв и страницата ти автоматично получава 1, 2, 3к лайкове (според) парите които плащаш. Предполагам тези хора могат да направят някакъв експорт на лайковете ти от сегашната страница и да ги форснат да харесат новата.
 
@Румен Раданов когато не знаеш е по-добре да не "помагаш".

@s.ivanova отговора на въпрова са ви е не. Но може да се направи една магийка ако разработчика на сайта ви е наясно с facebook?
Освен това кой управлява/администрира app–а, който ползвате за иницииране на facebook бутоните за like/share?
 
Мъжът ми е разработчика на сайта и той управлява всичко по техническата част. Какво може да се направи?
 
Пак да се повторя: ако занимаващият се е наясно с фейсбук и досега е била направена правилна интеграция е възможно да се направи нещо. Това нито е шашма, нито е против правиалта на ФБ.
 
AMitrev, бихте ли казал какво е това нещо, може и на ЛС. Стига наистина да не е против правилата...
 
Facebook Graph + App-а + Предварителна подготовка (тоест на старият домейн да е било направено както трябва)
 
Как можем да разберем дали е било направено както трябва? И има ли го някъде в документацията на Facebook?
 
Да. Ако това което съм написал е направено, може да се измисли нещо. В противен случай не
 
Последно редактирано:

Горе