Смятате ли че новия изглед на gmail е по-удобен от стария

grigorov

Active Member
Дойде времето и аз да пусна тема в този раздел за общи приказки.
Наистина се чувствам засегнат от тази история с новия изглед на gmail особено думите които видях че ще оттеглят изцяло стария.
За мен стария е в пъти по-удобен и по-ясен и се вижда всичко кое къде е...
Ползвам gmail дори на собствените си домейни и е супер удобен всичко се вижда ясно звездички това онова мейлите се разграничават ясно /това в стария/ Новия е пълна боза като го погледна бегло нищо не различавам.
Ако много хора мислят като мен дали няма начин да се повлияе на тези момчета да не заебават стария стил.
 
От: Смятате ли че новия изглед на gmail е по-удобен от стария

Не ги ползвам... :)
 
От: Смятате ли че новия изглед на gmail е по-удобен от стария

Здравейте, аз също съм от страстните фенове на gmail, но трябва да призная, че при мен промяната към новия дизайн мина сравнително безболезнено и по-скоро се накефих. Понеже реших, че може да не съм обективна и просто бързо да съм се нагодила, преди да дам мнение минах към стария дизайн (все още я има тази опция)
При което автоматично се появява се панелче с мило съобщение и ти се казва, че биха искали да знаят защо превключвате обратно и на посочения линк може да им се обясниш детайлно какво точно не то допада, колкото ти душа иска :)
Лично аз, след неколкократно превключване между двата изгледа, предпочитам новата организация (явно съм и свикнала на логиката) и субективно казано :) намирам дизайна за по-въздушен и приятен.
 
От: Смятате ли че новия изглед на gmail е по-удобен от стария

По-добре е, просто малко време е нужно да се свикне :)
 
От: Смятате ли че новия изглед на gmail е по-удобен от стария

Винаги старите неща ми харесват повече, но няма как - трябва да се приеме новото!
Сега свикнах с новия изглед и вече не ми пука. Ще видим, какво още ще измислят и с какво ще ни тормозят....
 
От: Смятате ли че новия изглед на gmail е по-удобен от стария

Пратих ти адреса на Skype. Засега нямам права да поствам тук :)
 
От: Смятате ли че новия изглед на gmail е по-удобен от стария

Вече не може да се превключва на старият изглед.:( Програмистите им са били пияни на мотики като са го направили това нещо.
 
От: Смятате ли че новия изглед на gmail е по-удобен от стария

По-добре е новия.
 
От: Смятате ли че новия изглед на gmail е по-удобен от стария

Даже не знам в момента за Гмейла дали съм със стария интерфейс или със новия. За Адсенс и Аналитика ги усетих веднага , и то към по-лошо.
Как да разбера дали съм с нов интерфейс в Гмейла или със стар.
 
От: Смятате ли че новия изглед на gmail е по-удобен от стария

Даже не знам в момента за Гмейла дали съм със стария интерфейс или със новия. За Адсенс и Аналитика ги усетих веднага , и то към по-лошо.
Как да разбера дали съм с нов интерфейс в Гмейла или със стар.

Този е новият:
Код:
http://mail.google.com/mail/help/newlook.html

Не е много по-различен от старият, цветовете са ми някакви нескопосани.
 

Горе