Смях, трябват ми 50.ст в ePay.bg :)

От: Смях, трябват ми 50.ст в ePay.bg :)

Хайде мерси Sammy щом не искаш пари ще те почерпя с една илмоната и дфе фафли като се видим :)

Ако има човек с права на пост нека да изтрие темата, че да не изложим на ората :)
 
От: Смях, трябват ми 50.ст в ePay.bg :)

Аман от просяци. Този форум не е такъв какъвто беше в началото. Сега само някакви мързеливци, които ги мързи да четат, готованковци и просяци се навъртат тук. Cybertrack не те ли беше поне малко срам да си искаш 50 стотинки. Аман. Преди изчитах всички теми от край до край и пишех повече. Сега влизам, преглеждам заглавията и маркирм целия форум за прочетен.

Скоро май няма да има какво да чета тук. Крайно време е модераторите да се заемат с работа по форума. Има нужда от някаква промяна.
 
От: Смях, трябват ми 50.ст в ePay.bg :)

Бате, пише че иска стотинките в Epay, и ги дава в пейпал...
Може току що да си е открил сметакта поради някаква причина и да не е заредена...
Се едно да ти кажа че искам 25 цента и ще ти дам 50 стотинки в замяна . Просия ли е това ?
 
От: Смях, трябват ми 50.ст в ePay.bg :)

penev75 браточка ако си ми ги дал ти, нека да е просия.. Но това, че имаш право да пишеш тук и че си си изхабил времето да напишеш неуместно и абсолютно ненужно мнение не ти дава правото да ме наричаш просяк или каквото и да е било... Виж си мненията и виж моите, нормалното нещо с което се оценява човек във форум са мненията не че почти винаги е важно кои от тях са мнения помагащи, обесняващи, разрешаващи и т.н а е важно да не са толкова нападателни, ненужни или нека да се изразя така, "селски" като твоето...

Причината която съм пискал 50'те стотинки се дължи на това че сме Събота и няма никакъв начин да си заредя картата и от ePay да си манипулирам парите които трябва да платя за продукт в сайт който не приема никакъв друг дистанционен начин за плащане.. Ако тръгна да си искам парите от PayPal ще трябва да изчакам най-малко 3 дена което няма никакъв смисъл тъй като ми трябват спешно едни шибани 50 стотинки които не ми стигат да запълня цялата сума..

Няма значение даже не си струваше да ти обеснявам защото ако имаше малко повече гънки и навика да четеш това което хората пишат щеше да разбереш казаното като ZzZaPyr..

ZzZaPyr не мога да намеря икона която да се прекланя, :) ей такива като теб ако ме нарекат просяк ще се обидя ама тоя кой го коси :) :)
 
Последно редактирано:
От: Смях, трябват ми 50.ст в ePay.bg :)

Cybertrack - не искам да се заяждам нито да пускам нови "селски" мнения. Искам просто да изразя несъгласието си някой да занимава аудиторията на predpriemach.com с това, че му трябват 50 стотинки. Извинявай ако съм те обидил.

Хайде със здраве.
 
От: Смях, трябват ми 50.ст в ePay.bg :)

Предлагам конструктивно решение:
Да се направи "закована тема" със заглавие "спешна благотворителност" където да се публикуват подобни заявки. Често е необходимо спешно да се преминава от един вид "интернетнет валута" в друг (визирам ПейПал, иПей, ПейБГ, АлтерПей тнн)
Дайте мнения :wink:

PS: Абе що никой не се обажда че AdBlock изтребвал и хлебарки-смущаващи моята дзен концентрация? :eek:
 
От: Смях, трябват ми 50.ст в ePay.bg :)

За незнаещите Adblock е плугин за лисичката, която блокира всякакви видове реклами, картинки и т.н. ;)
 
От: Смях, трябват ми 50.ст в ePay.bg :)

Тоя адблок мисля да го деинсталирам... В крайна сметка виждам рекламите, а в някой сайтове (визирам Facebook) блокира скриптове, които не са реклами и ги ползвам... И понякога седя и се чудя супер дълго кво става с даден сайт, докато не деактивирам адблока за него..
 
От: От: Смях, трябват ми 50.ст в ePay.bg :)

Предлагам конструктивно решение:
Да се направи "закована тема" със заглавие "спешна благотворителност" където да се публикуват подобни заявки. Често е необходимо спешно да се преминава от един вид "интернетнет валута" в друг (визирам ПейПал, иПей, ПейБГ, АлтерПей тнн)
Дайте мнения :wink:

Ps: Абе що никой не се обажда че adblock изтребвал и хлебарки-смущаващи моята дзен концентрация? :eek:

Аз съм ЗА! :)
 

Горе