Собствена марка и онлайн търговия

M0TIVATI0N

New Member
Привет колеги и аз като повечето предприемачи като Вас започвам да градя нещо. Идеята ми е следната: решил съм да си направя страница във фейсбук която да популяризиръм и в същото време да продавам козметични продукти! Като за начало съм се спрял на тези прахове за избелване на зъби свързал съм се с търговеца той ще произвежда за мен продукта по мой дизайн и също така ще е изцяло обикновен. Аз ще създам собствена марка така да кажа и кутията ще изглежда с моето лого. Въпроса ми е трябва ли някъде дс регистрирам съответната марка. Също така мисля всичко да е изрядно свързал съм се с счетоводител, той ще ми съдейства за документацията и всичко необходимо, ще вкарвам стоката от Китай няма да има пеоблем фактурирането, малко не ми е ясно това, чв продукта има съответни сертификати за качество които са в Китай и доколкото разбрах не са актуални в България бихте ли ми казали къде мога да дам продукта да бъде изпитан в лаборстории и да му бъдат изкарани нужните сертификати за да може да бъде търгуван на Българския пазар! Ще се радвам на сериозни отговори, както съвети така и критики! Благодаря Ви за отделеното време!
 

Горе