Софтуери, които трябва да имате

blackout8

Well-Known Member
Нека всеки да драсне тук, най-добрите инструменти за 2012.

Аз започвам с софтове:

Scrapebox - must to have - чудесен е за бълк индексинг, но аз му изпзовалм повече черите за обратно инжинерство на конкурнеция
Market Samura - перфектен е за keyword анализ, за мен е №1 инструмент в сегмента си при комбиниране на scrapebox скейпъра за думи и самуря, перфектни думи се вадят - идеални за МНС, лонгтейл, главни дума и т.н.
Best Spinner - пак най-добрия софт из спънирите, невероятна база данни, не веднъж ме е дърпал по различните думи, като пускам спиннати от мен или автомитнчите статии
Magic Submitter - за мен е един от най-добрите, може би по ме радва от SeNuke - перфектна чертае е че добавяш събмит към всички видове - социалки, плигове, артикъли, блогове, форуми, рсс, ПР :) с чудесната черта за кампании си заспива.
Internet Business Promoter - цялостен анализ на страница и съвети за правилна оптимизация

При правилно намера дума от комбинация с 1вите два тула и правилно спиннта със съставена кампания топ 10 е въпрос на време.

Всеки, който иска може си сподели листта и впечетленията за софтовете, с които бачка и е доволен
 
От: Софтуери, които трябва да имате

СБ
АМР
БМД
БС
МС
 
От: Софтуери, които трябва да имате

По молба на полтъргайста, кои са платени и не.

Scrabox - e еднократно за 47 долара
Самурая - има тема как го позлваш фрее
Спинъра - 57 за 1 година
Magic Submitter - по 67 на месец
 
От: Софтуери, които трябва да имате

Много хубава тема! Идеална е за хората, които тепърва ще пристъпват към международния пазар, като мен. Особено ако не знаят какви инструменти ще им трябват

п.с Може ли линк към темата за Самурая, за която се говори по-горе ?

Мерси!
 
От: Софтуери, които трябва да имате

Magic Submitter - по 67 на месец
Съдекйки от официалното ревю ,меджика като че ли е по-добър от БМД, обаче тази месечна такса не ме кефи особено. А и за капчи нищо не се споменава. Колко капчи гълта меджика ще кажат тези, които са го ползвали...
 
От: Софтуери, които трябва да имате

Е БМД е лимитран до социалките, а ултимейт демона вече има другите благинки, ама и те са си доста солидни - меджика доста довална работа ми върше а и как няма - като за 1 ден мога изтупам 200-300 web 2.0 сателтики още няколко к соцлани събмита и т.н. - ами капчите си ги гълта нормално аз ползвам deathbycapcha - соцлаките и плиговете не гълтат толкова или поне по знайните нямат капчи, като цяло си заслужава може би SENUKE-a някой би се включил, но аз си държа на събмитъра чудесна функции има ако знаеш как ги позлваш
 
От: Софтуери, които трябва да имате

Здравейте, аз съм много доволна от SEO Powersuite
Съчетава 4 софтуера в себе си и работи чудесно.
Сега съм решила най-после да взема SeNuke и X-gen SEO и мн ще се радвам, ако някой ги е ползвал и изкаже някакво мнение.
 
От: Софтуери, които трябва да имате

Ползвам - turboseo.org и съм много доволен.
 

Горе