Софтуер генериращ много юзъри и постове от тях във форум.

seven

New Member
Здравейте,

Имам сайт на английски и форум към него. От доста време се опитвам да направя форума активен и така и не успявам. Търся софтуер с който, след като му задам тема и отговори в темата под формата на готов текст, софтуера автоматично да публикува темата и автоматично да генерира различен юзър за всеки от коментарите по темата. Има ли такъв софтуер и от къде мога да си го намеря? :)

ПП
Само да уточня, че аз ще пиша темите и всички отговори по тях за да бъде всичко 100% смислено и информативно. Просто искам като задам текста, отговорите към темата автоматично да се постват от различни юзъри, сякаш много хора са чели темата и са отговорили.
 
От: Софтуер генериращ много юзъри и постове от тях във форум.

Здравейте,

Имам сайт на английски и форум към него. От доста време се опитвам да направя форума активен и така и не успявам. Търся софтуер с който, след като му задам тема и отговори в темата под формата на готов текст, софтуера автоматично да публикува темата и автоматично да генерира различен юзър за всеки от коментарите по темата. Има ли такъв софтуер и от къде мога да си го намеря? :)

ПП
Само да уточня, че аз ще пиша темите и всички отговори по тях за да бъде всичко 100% смислено и информативно. Просто искам като задам текста, отговорите към темата автоматично да се постват от различни юзъри, сякаш много хора са чели темата и са отговорили.

Разрови се и потърси за "индиец"

ПП Работи безотказно и нонстоп, а цената е направо смешна
 
От: Софтуер генериращ много юзъри и постове от тях във форум.

Благодаря за съвета :) А нещо по автоматизирано и надеждно някой може ли да предложи?
 
От: Софтуер генериращ много юзъри и постове от тях във форум.

Благодаря за съвета :) А нещо по автоматизирано и надеждно някой може ли да предложи?

Не знам какво е това, което е по-надежно от ръчният инпут. Съвсем сериозно, намери си един черен да ти свърши работата за $20 и не се занимавай повече.
 
А къде да ги търсим тези чернюхи? И на мен ми трябват двама такива?
 
От: Re: Софтуер генериращ много юзъри и постове от тях във форум.

А къде да ги търсим тези чернюхи? И на мен ми трябват двама такива?

Как къде :) в аптеката (сори не се сдържах) Виж в дигитал поинт.
 
От: Софтуер генериращ много юзъри и постове от тях във форум.

DP или Freelance сайтове
 
От: Re: Софтуер генериращ много юзъри и постове от тях във форум.

Как къде :) в аптеката (сори не се сдържах) Виж в дигитал поинт.

Не ги подвеждай. В апетаката са бели, черните са в тец бобовдол при въглищата
 
От: Софтуер генериращ много юзъри и постове от тях във форум.

А няма ли поне програма която да ми помогне с по лесно превключване между юзър акаунтите във форума, за да мога да поствам по бързо отговори към теми от различни акаунти?
 
От: Софтуер генериращ много юзъри и постове от тях във форум.

Аз съм поръчвал на ниски цени от хора от Индия, но качеството беше доста зле. За статии говоря, но си мисля, че ниската цена няма да ти помогне много...
 
От: Софтуер генериращ много юзъри и постове от тях във форум.

Аз съм поръчвал на ниски цени от хора от Индия, но качеството беше доста зле. За статии говоря, но си мисля, че ниската цена няма да ти помогне много...

Има разлика :) Едно е писане на статия, друго е регистриране на нови юзери и copy/paste на текст :)
 
От: Софтуер генериращ много юзъри и постове от тях във форум.

Аз ще ти свърша работата. Ако искаш пиши на лично. Работя бързо и евтино. Не се занимавай с тия мангали дето не ги знаеш какво и как ще ти свършат. За повече инфо пиши на ЛС.
 

Горе