Софт за кл. думи - БЕЗПЛАТНО!

Fozzy

Well-Known Member
uniches (не е реферал линка, цъкайте спокойно) е онлайн базиран софтуер за лесно намиране на добри ниши с ниска конкуренция и висока доходност. Нещо като това, което предлагам аз като платена услуга за МНС сайтове и думи.

Софтуера по принцип струва $100/месец, но сега може да го вземете безплатно. Цъкате тук (отново не е реферал) и се събскрайбвате за newsletter. После потвърждавате събскрипшъна и ви пращат потребителско име и парола, които отключват всички опции на uniches.

За начинаещи и тестове става. Лично аз съм пробвал АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ инструменти (ама наистина всички) за намиране на ниши, които има в момента. Аз обаче, намирам стотици пъти по-добри думи като ползвам AdWords за относително същото време, в което намирам и чрез инструментите. Така че съвета ми е да се научите да работите с Google, вместо да разчитате на подобни инструменти.
 
От: Софт за кл. думи - БЕЗПЛАТНО!

Извинявай, че не съм съвсем по темата, но не мога да разбера това реферал линк някаква мръсна дума ли е? Какво лошо да споделиш нещо което е полезно за някого а ти да докараш някакъв приход за себе си?
Отново се извинявам за вмъкването.
 
Re: От: Софт за кл. думи - БЕЗПЛАТНО!

Извинявай, че не съм съвсем по темата, но не мога да разбера това реферал линк някаква мръсна дума ли е? Какво лошо да споделиш нещо което е полезно за някого а ти да докараш някакъв приход за себе си?
Отново се извинявам за вмъкването.

И на мен това ми е било интересно, но средностатистическия българин започва да те плюе когато искаш да спечелиш нещо на негов гръб, все едно му бъркаш в гъза. А 90% от хората копират линка и изтриват реферал кода така или иначе. Затова споменавам, да не си правят труда излишно.
 
От: Re: От: Софт за кл. думи - БЕЗПЛАТНО!

И на мен това ми е било интересно, но средностатистическия българин започва да те плюе когато искаш да спечелиш нещо на негов гръб, все едно му бъркаш в гъза. А 90% от хората копират линка и изтриват реферал кода така или иначе. Затова споменавам, да не си правят труда излишно.

В такъв случай средностатистическият българин заслужава сам да си търси информацията и ресурсите.

Между другото, ако нещо се печели на чужд гръб, то това е безплатната информация.
 
От: Софт за кл. думи - БЕЗПЛАТНО!

Когато рефералният линк е отбелязан няма защо някой да плюе. Щом си отбелязал, че линка е "реф" който иска си го отваря, който не иска да си търси инфо или продукта на друго място. Между другото мерси за безплатния ресурс :)
 
От: Софт за кл. думи - БЕЗПЛАТНО!

Исках да пробвам софтуера, но ми изпратиха имейл и парола за влизане, с които не мога да се логна. Дава ми, че имейла е невалиден.

Едит:
Бързам да поправя грешката. Всичко работи, точно както казва Fozzy. Грешката беше в моя телевизор. :D
Fozzy един въпрос относно този тул. Доколко може да му се има доверие принципно? Поразгледах го и го изпробвах малко, но има фрапираши разлики в показаните месечни търсения на някои фрази между него и тула за GAW.
 
Последно редактирано:
От: Софт за кл. думи - БЕЗПЛАТНО!

И да не е отбелязано, че е рефеал, какъв е проблемът? Човекът отива на страницата, която авторът е посочил и получава необходимата информация. Аз като пиша текстове, например за софтуерни продукти, винаги слагам рефеал линкове. Пример:

Ако желаете да научите повече за продукт X, моля посетете страницата на производителя.
 
Re: От: Софт за кл. думи - БЕЗПЛАТНО!

Исках да пробвам софтуера, но ми изпратиха имейл и парола за влизане, с които не мога да се логна. Дава ми, че имейла е невалиден.

Едит:
Бързам да поправя грешката. Всичко работи, точно както казва Fozzy. Грешката беше в моя телевизор. :D
Fozzy един въпрос относно този тул. Доколко може да му се има доверие принципно? Поразгледах го и го изпробвах малко, но има фрапираши разлики в показаните месечни търсения на някои фрази между него и тула за GAW.

Ами това казвам и аз, най-добре е човек ръчно да си прави ресърч вместо да се доверява на разните му тулове.
 
От: Re: От: Софт за кл. думи - БЕЗПЛАТНО!

Ами това казвам и аз, най-добре е човек ръчно да си прави ресърч вместо да се доверява на разните му тулове.
:D Или най-добре е да т исе довери на теб и да си спести времето. Пък и цените не с ависоки. :)
Скоро време ще се обърна към теб за някоя думичк.
 
Re: От: Re: От: Софт за кл. думи - БЕЗПЛАТНО!

:D Или най-добре е да т исе довери на теб и да си спести времето. Пък и цените не с ависоки. :)
Скоро време ще се обърна към теб за някоя думичк.

Е, колкото и не скромно да прозвучи - да. Ако на някой му трябват малко думи, вместо да инвестира в софтуер, месеци в учене и експерименти е хубаво да поръча. Но пък ако ти трябват например по 30+ думи всеки месец, ще ти излезе солено да ги поръчваш :)
 

Горе