Продава се: Социална мрежа за фотографи, дизайнери и хора на изкуството

Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,

Преди по-малко от година стартирах един доста амбициозен проект, който бях силно надъхан да развия и да популяризирам. С течение на времето осъзнах, че това не е работа за сам човек, но след няколко неуспешни опита да сформирам читав екип продължих напред с помощта на приятели и фрилансъри. Докарах проекта до край, но тогава срещнах финансови проблеми, които не отминаха веднага и след известно време и проекта спря да се развива.

Това, което е направено до момента не е никак малко. Изградена е цялата социална мрежа, така както беше замислена. Използван е гъвкав Laravel скрипт, който се ъпдейтва редовно и възможностите на сайта нарастват и стават все по-разнообразни. В момента сайтът има всичко, от което се нуждае една соц. мрежа - потребителски профили (аватар, информация и последни проекти), възможност за коментиране под всеки качен проект, лайкване на проекти, следене на определени хора и таймлайн с последните проекти на всички следени профили, вход и регистрация с Facebook и GMAIL, категории за различните проекти, класации с най-харесвани, най-разглеждани и най-коментирани проекти, блог с-ма с публикации, известия в реално време за коментари, харесвания и последователи в сайта (както и мейл известяване), потребителски профили с уникално URL и много други. Определени проекти могат да се избират за "най-добри", като избраните се ротират на началната страница, като бекграунд. Админ панелът е многофункционален и лесен за работа с бърза възможност за достъп до всяка функция.

В момента в сайта има регистрирани на 660 потребителя, качени над 2500 проекта и оставени над 380 коментара, като интересът не е малък. Има Фейсбук страница с над 1000 фена и акаунти в другите популярни соц. мрежи.

Резюме на сайтът, може да намерите тук, а самата соц. мрежа, може да откриете на този линк.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg

За още информация и цена, може да се свържете с мен на лично съобщение.



Поздрави
 
От: Социална мрежа за фотографи, дизайнери и хора на изкуството

Здравей колега. Не мога да пращам лични, моля за следната информация:

1 - за системата която се ползва
2 - уникални посещения и импресии към днешна дата
3 - реални ли са регистрираните потребители
4 - използвани сървърни ресурси към днешна дата
5 - възможно ли е оказване на помощ при евентуално прехвърляне на сървър и прочее
6- разбира се цената

Поздрави.
 
От: От: Социална мрежа за фотографи, дизайнери и хора на изкуството

Здравей колега. Не мога да пращам лични, моля за следната информация:

1 - за системата която се ползва
2 - уникални посещения и импресии към днешна дата
3 - реални ли са регистрираните потребители
4 - използвани сървърни ресурси към днешна дата
5 - възможно ли е оказване на помощ при евентуално прехвърляне на сървър и прочее
6- разбира се цената

Поздрави.

Имаш писмо. Забравих да отбележа в писмото, че всички потребители са реални, обаче има такива, който са се регистрирали, но не са качвали проекти.

Поздрави!
 
От: Социална мрежа за фотографи, дизайнери и хора на изкуството

Остават по-малко от 30 дни до изтичането на хостинг акаунта на сайта, така че цената му е драстично намалена!
 
От: Социална мрежа за фотографи, дизайнери и хора на изкуството

Прати ми едно лично с цената и колко от регистрираните потребители са били активни в последните 7 дни. Благодаря!
 
От: Социална мрежа за фотографи, дизайнери и хора на изкуството

Моля,прати ми цената и приходите. Благодаря
 
От: Социална мрежа за фотографи, дизайнери и хора на изкуството

Би ли ми пратил и на мен лично с брой на посещения и цена?
 
От: Социална мрежа за фотографи, дизайнери и хора на изкуството

Продеде ли се платформата :) Ако не можеш ли да ми метнеш цена само :) И един трафик статс + аналитик скрийн шот :) Благодарско
 
От: Социална мрежа за фотографи, дизайнери и хора на изкуството

Можеш ли да ми драснеш някакъв контакт на лично да се разберем за прехвърлянето
 
От: Социална мрежа за фотографи, дизайнери и хора на изкуството

Сайта ми харесва много. Много работа е паднала по него.
Ако имах нужните финанси с удоволствие бих го взел. Успех!
 
От: Социална мрежа за фотографи, дизайнери и хора на изкуството

може ли цена
 
От: Социална мрежа за фотографи, дизайнери и хора на изкуството

Може ли адреса на сайта?
 
От: Социална мрежа за фотографи, дизайнери и хора на изкуството

Може ли на съобщение цена, адрес и посещения и на мен :)
 
От: Социална мрежа за фотографи, дизайнери и хора на изкуството

Продаде ли се социалната мрежа?
Ако не се е, би ли ми изпратил на каква цена се предлага и какви приходи генерира, ако има такива? :)
 
От: Социална мрежа за фотографи, дизайнери и хора на изкуството

Мен също ме интересува цената, ако все още се продава.
 
От: Социална мрежа за фотографи, дизайнери и хора на изкуството

Сайтът е продаден. Благодаря на всички проявили интерес.
 

Горе