Социална мрежа - YouNotepad

uni-web

Well-Known Member
Здравейте,

Въпреки че все още е бета версия реших да пусна и споделя с вас новата ми социална мрежа younotepad.com .

В сайта може да се споделят съобщения, връзки, снимки и видео от youtube.com и vbox7.com .

Въпреки, че казвам че е все още бета версия социалната мрежа работи на 90-95% с възможни бъгове което е нормално. :)

Сайта все още не е индексиран в гугъл, но до утре би трябвало вече да е в индекса от вътрешните страници на вашият пост получавате реален линк, но моля не използвайте сайта само с рекламна цел.

Поздрави.
 
От: Социална мрежа - YouNotepad

Ти луд ли си да пуснеш сайт и да му праснеш веднага изходящи реклами? Стотинките ще потекат :D Не знаех, че такива мрежи се опитват да изкарват потребителите, аз си мислех, че се опитват да ги задържат на сайта и да правят колкото се може повече кликове по вътрешните линкове.

И къв е тоя домейн? YOU NOTEPAD? Your? You? :lol: - аз ако имам тоя домейн никога няма да го хабя ( не че е някъв интересен) за българска пумия, която точно след 2 месеца работа ще е изкарала завидните 50 стотинки от реклами. Ако нещо се ребедееш за парите, които мислиш, че ще изкараш - питай няколко души, тук не малко пускаха такива пумии, аз давах ли давах акъл, ама никой не ме слушаше, та след 2 месеца най-много ги спират тия български издънки.
 
От: Социална мрежа - YouNotepad

Нямам намерени е да го спирам въобще. :) YOU NOTEPAD - YOU TUBE :) Реклама знам ли все пак трябва да се храни от нещо сайта а и не мисля че едно каре на етаргет е кой знае колко натрапчиво и досадно за да отблъсне потребителя и за разлика от другите социални мрежи дори има много малко реклами, но щом си преценил така. :)

Все пак мерси за мнението и съветите.
 
От: Социална мрежа - YouNotepad

Кажи ми какви идеи имаш за тая българска издънка? Сериозно ми кажи как си представяш тоя сайт да изкарва пари.
 
От: Социална мрежа - YouNotepad

Ами като за начало мисля да има версии и на други езици за начало го пускам само на бг.
 
От: Социална мрежа - YouNotepad

Откажи се от тия простотии, и без това тая издънка ще изгние с 10 потребителя за 1 година и после ще се чудиш какво да правиш тоя сайт.
 
От: Социална мрежа - YouNotepad

:) след година ако са повече ти черпиш бирата ако са по-малко ти ще черпиш. Съгласен? :)
 
От: Социална мрежа - YouNotepad

Прави квото искаш, акъл море, глава шамандура, няма какво да ти давам акъл, ясно е че не отбираш какво говоря.
 
От: Социална мрежа - YouNotepad

Прави квото искаш, акъл море, глава шамандура, няма какво да ти давам акъл.

След 1 месец ще пиша в темата дам ми кажеш колко пари ти изкара сайта и колко работа си вложил в линкове/ работа по сайта да си направим проста сметка.
 
От: Социална мрежа - YouNotepad

Поздравления за проекта. Винаги е готино, когато има нови социалки.
Дано Алън не излезе прав и да го поддържаш :)
 
От: Социална мрежа - YouNotepad

Поздравления за проекта. Винаги е готино, когато има нови социалки.
Дано Алън не излезе прав и да го поддържаш :)

Ако съм имал намерение да не го поддържам и развивам нямаше да вложа труд и енергия в него. :) За сега да чукна на дърво не съм се отказвал от нито един мой проект надявам се този да не е първият. :)
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Социална мрежа - YouNotepad

Е отне малко време, но вече социалната мрежа е в индекса на гугъл. Заповядайте. :)
 
От: Социална мрежа - YouNotepad

1. Използването на системата само и единственно с рекламна цел. Акаунти използващи системата само за рекламна целще бъдат банвани.
Много лошо!
Нямаш потребители, а имаш реклами?
Дано да има развитие, по-късно ще изпробвам функционалността, сигурно ще има някъде някоя дупка.
 
От: Социална мрежа - YouNotepad

Има, това е чист Sharetronix, подобно на Blogtronix, отсега да те предупредя, няма да имаш успех с тази система и този дизайн, по-добре обнови с нешо по-раздвижено и динамично, има нужда от нешо ново, уникално, то социалки много.... даже повече отколкото са нужни?? Що толкова държиш да е соц мрежа??? Домейна ти е супер за много други неща не е затворен само за бг, има потенциал, използвай го правилно....
 
Последно редактирано:
От: От: Социална мрежа - YouNotepad

1. Използването на системата само и единственно с рекламна цел. Акаунти използващи системата само за рекламна целще бъдат банвани.

Има се предвид само рекламна цел не, че е забранено споделянето на линкове. :)

Нямаш потребители, а имаш реклами?

Потребители няма все пак вчера е пусната социалната мрежа, колкото до рекламите, ако толкова дразнят ще ги махна докато се насъберат потребители.
Но поне без един рекламен елемент няма как да е все пак някак трябва да си избие поне домейна. :)

Има, това е чист Sharetronix, подобно на Blogtronix, отсега да те предупредя, няма да имаш успех с тази система и този дизайн.

Системата си е моя не е готова кодовете съм си ги писал аз колкото до успеха само времето ще покаже. :)
 
От: Социална мрежа - YouNotepad

@AlanFort Има да черпи по бира регистрациите са вече 15 за 7 дни. :) Надявам се да има още до като минат 30 дни от датата на пускане поздрави на всички.
Направих леки промени по дизайна и са отстранени някои бъгове които си намерих благодарение на някои потребители. :)
 
От: Социална мрежа - YouNotepad

Социалната мрежа YouNotepad вече е с PR3. За регистрираните потребители има добавени допълнителни екстри за по-удобно използване на социалната мрежа. А за потребителите с над 10 поста имат възможност да си поставят реален линк към техен блог или сайт на тяхната стена моята вече е с PR1. :)
 
От: Социална мрежа - YouNotepad

След доста промени и подобрения на социалната мрежа ето, че дойде и време на бутоните за сайт, които вече са готови и работят.

За желаещите могат да ги намерят на тук или в долната част на социалната мрежа помощни средства - YouNotepad Бутон за сайт.

Поздрави и благодаря на всички колеги присъединили се към социалната мрежа YouNotepad.
 
От: Социална мрежа - YouNotepad

Какво значение има всичко това, при положение че индекса ти е затрупан от хора, които трупат линкове към техни сайтове? :) Това определено НЕ е интересно на обикновения потребител, който иска да види нещо интересно, а такова липсва.
 
От: Социална мрежа - YouNotepad

:) Ами то и на фб и г+ индексите им са затрупани от линкове, но никой не се оплаква нали? За тези които искат да видят нещо по-така си има групички в които ако ти е интересна се включваш и си чоплиш там ;).

Не, че въпроса ти и отговора ми имат нещо общо предния ми пост за бутоните но все пак реших да ти отговоря!
 

Горе