Социални мрежи

три уши

New Member
Приятели, наистина се надявам някой да издаде малките си тайни за социалните мрежи, а именно как получава повече трафик и гласове, по кое време на денонощието събмитва, къде и тн... аз съм напълно разочарован - 7 събмита в диг, нито един глас, нито едно влизане, 5 събмита в mixx, нито един глас, нито едно влизане... гледах да ги пускам по различно време, за да нацеля някакво удачно, но уви.. та, нека някой сподели.Нека тази тема се превърне в дискусия за СМ.
Гуруто на социалните мрежи Мастер също да се чувства свободен да коментира :D
 
Не се занимавам със социални мрежи, но предполагам, че главно от качеството на това, което събмитваш зависи. Ако събмитваш в Digg и други преобладаващо американски мрежи, гледай да го правиш, когато там е час пик. В никакъв случай не събмитвай през уикендите (освен ако нямаш много материал за събмитване), тъй като тогава има по-малко потребители.
 
От: Социални мрежи

Аз останах с впечатлението, че трябва да събмитвам точно при най-малък трафик, защото при час-пик темата ти изпада доста бързо на по-задни позиции, където трафика е много по-слаб.
А за качеството, доста често се случва, специално в диг, на първа страница да има линк към някаква снимка, която не е нищо особено, по-скоро е въпрос на късмет или на някакви трикове :(
 
Ако има малко трафик и отидеш на прърва страница, ще получиш много по-малко посетители, отколкото ако е час пик.
Снимките обикновено се събмитват от power users, които имат много приятели и дигват каквото им скимне.
 
От: Социални мрежи

Ами, хайде тогава да направим една група от 30тина човека, българи, които да си вдигаме взаимно статиите?
 
От: Социални мрежи

Писах на Blinky, който вече си е патил, но каза че в бъдеще може да се направи нещо
Явно само двамата ще си пишем тук
Maстер чакам да каже, дали прави подобни номера :)
 
От: Социални мрежи

Социалките зависи главно от това което субмитваш и то авторитета ти... в твоя случай си обрал повече вотове в ненатоварениете частове, защото тогава шанса така наречените blind voters да те нацелят.

За събиране на отборче няма смисъл, ако контента е шит ще изгорите всичките...
Може да ме добавиш като другарче из социалните мрежи, в които си активен
 
От: Социални мрежи

7 събмита в диг, нито един глас, нито едно влизане, 5 събмита в mixx, нито един глас, нито едно влизане...
ако искаш да гласуват за твоите постове и ти гласувай за другите, и добавяй добри(гласуващи) приятели.
а кога събмитваш не е толкова важно
 
От: От: Социални мрежи

ако искаш да гласуват за твоите постове и ти гласувай за другите, и добавяй добри(гласуващи) приятели.
а кога събмитваш не е толкова важно

Да, това беше полезно, благодаря ти! :D
 

Горе