Спамът по скайп, добра или лоша реклама?

От: Спамът по скайп, добра или лоша реклама?

Как мислите, преди няколко дена намерих един скрит от един идиот дето си правеше линкове кликове във gorata.com, та преработих този скрип, и го пуснах на скайпа, от вчера и днеска блога прави по 30 уникални, ако някой иска мога да му го пратя. И пак да попитам това лоша реклама ли е или не?


никаква реклама не е според мен... даже напротив - в повечето случаи има обратен ефект... Това е един .vbs скрипт, който след като стартираш се праща автоматично на всичките ти абонати. Пълна тъпотия е! Добре че засяга само уиндоус :D аз като го отворя на линукса и нищо :-Р
 
От: Спамът по скайп, добра или лоша реклама?

не го препоръчвам на хора които имат доста "nerds" във скайпа, също и на хората които имат моя скайп , 1-2 пъти ще потрая, после вече ще отмъстя :p:D
 
От: Спамът по скайп, добра или лоша реклама?

Едва ли спам може да се нарече реклама, защото потребителите са свикнали да не му обръщат никакво внимание. Това е причината спамът по Skype да не е достатъчно ефективен - много малък брой потребители ще прочетат това съобщене (защото знаят, че не е адресирано директно към тях) и едва ли ще направят това, за което им въздейства рекламата (заради всичките митове за Skype вируси дори няма да посетят сайта).
 
От: Спамът по скайп, добра или лоша реклама?

@Митака 46,772 посетителя отчете един скайп вирус, печалбите бяха около 50-60$ да не казвам и повече + популярност на няколко сайта ;)
 
От: Спамът по скайп, добра или лоша реклама?

@Митака 46,772 посетителя отчете един скайп вирус, печалбите бяха около 50-60$ да не казвам и повече + популярност на няколко сайта ;)

Инвестираш ги правилно и си бомба :)
 
От: Спамът по скайп, добра или лоша реклама?

Както се казваше някъде нагоре, хората приемат спам като обида. Все едно говориш си с приятел на улицата, и идва някой и тръгва да ти предлага да си купиш климатици ... би ли го питал за марките?
 
От: Спамът по скайп, добра или лоша реклама?

Лично мен много ме дразни всякакъв спам по скайпа без значение за какво е,но чесно да си кажа и аз съм спамвал преди време :p
 
От: Спамът по скайп, добра или лоша реклама?

Пробвал съм го, няма особен резултат, хората вече свикнаха да не обръщат внимание на подобен спам.
 

Горе