Спам или мейл от facebook?

pisara

Well-Known Member
Влизам си аз в абв-то да пусна едно мейлче и виждам някаква регистрация със същия мейл във фейсбук. Едното е "Just one more step to get started on Facebook", а второто "Добре дошли във Facebook". Някаква си Теодора Георгиева си е направила профил с моята поща. Как така е станало не знам, или е спам. Значи във второто писмо има линк "Didn't sign up for Facebook? Моля, уведомете ни." Но, трябва да кликна, а не знам спам ли е, или не? Аз въобще нямам личен профил във фейса, само един фейк заради сайтовете, но той е с друг мейл.

Та, как да проверя има ли такъв профил във фацето и ако има къде да го репортна, че ползва чужд мейл? И в абв-то нещо не ми се получава промяната на паролата, много сбъркана работа.
 
Последно редактирано:
От: Спам или мейл от facebook?

Някой ще ми припомни ли откъде се изтриваше профил във фацето? Въпросното момиче наистина е успяла да си направи профил във фацето с мой мейл :evil: и си е качила една снимка. Влязох, промених й паролата на фейсбук профила :lol:, успях да си сменя паролата и на пощата най-сетне, и сега искам да изтрия въпросния акаунт. Откъде ставаше това?
 
От: Спам или мейл от facebook?

Намерих къде е и го деактивирах. :twisted: Аман от наглеци!
 
От: Спам или мейл от facebook?

Е как е направил профила без да потвърди, от имейла, който и пращат на пощата. (тоест на товята) освен, ако не знае паролата на мейла ти?

По интересното е от къде ти има мейла ?
 
От: Спам или мейл от facebook?

Защо ползвате още тая смотана поща на абв? То не бяха оплаквания за кражба на акаунти и какво ли не беше, ползвайте си Gmail и спете спокойно. Плюс това не забравяйте да си компилирате яка парола и да я сейвнете на някоя флашка в случай, че някой хакне компа да не я намери.
 
От: Спам или мейл от facebook?

Е как е направил профила без да потвърди, от имейла, който и пращат на пощата. (тоест на товята) освен, ако не знае паролата на мейла ти?

Подозирам, че пощата не е хакната, защото писмата не бяха отваряни и потвърдени. Все пак си я смених. Помислих, че е спам, защото писмата са дошли по едно и също време.

По интересното е от къде ти има мейла ?

На днешно време мейли лесно се намират. Това даже не е толкова странно.

Сега ще ми бъде интересно, дали въпросното момиче ще оспорва акаунта си. Надявам се да не успее да влезе в 14-дневния срок необходим за деактивиране на профила. Точно затова и смених паролата, преди да го изтрия. :lol:
 
От: Спам или мейл от facebook?

Ама че нагло същество, опитала се да си активира акаунта + нова парола. :evil:
 
От: Спам или мейл от facebook?

Амчекажинадитетоноватапарола,бря!
 
От: Спам или мейл от facebook?

Май и с телефон ставаше да си смениш паролата. Все пак профила за момента не се отваря, което е добър знак. Тая пикла може да е някоя дезориентирана и да не подозира, че използва чужд мейл. Просто няма логика да си направиш акаунт с чужд мейл и да качиш само профилната снимка.
 

Горе