Спас Русев – от с. Гълъбник до Лондон

От: Спас Русев – от с. Гълъбник до Лондон

И да върнем кумунизма, че да караме бригади и по неговите стъпки ли казваш :) ?
Е, аз се чувствам по-комфортно в днешното време, а с интернет не смятам и да мия чинии зад граница.
Милионер несъм станал, но и от глад несъм умрял :)
 
От: Спас Русев – от с. Гълъбник до Лондон

Да ве, и аз го четох. Колегата по-горе да прочете, че не е с миене на чинии, а с тва да е шафьорче на тоя, оня, после гъст с грашнов и т.н. :D Не си ли гъст с някоя голяма риба..
 
От: Спас Русев – от с. Гълъбник до Лондон

И аз да пейстна един параграф за тези, които ще ги домързи да прочетат цялата статия:

„Спас Русев беше невзрачен шофьор от УБО и возеше др. Стоян Марков, най – младият член на Политбюро. След 10 ноември, Стоян Марков се покри в Лондон, а Спас премина в СДС не без помощта на др. Андрей Луканов. Събираше дарения и направи добро впечатление на Ръководството. Убедихме Желю да издигнем Спас Русев в Агенцията за чуждестранна помощ. Получи се и започнахме да получаваме дарения за стотици милиони, в стоки и продукти. Населението беше гладно, от чужбина идеха ТИР-ове с масло, изкуствено мляко и месни консерви. Отделно се получаваха крупни чекове. На Русев му се регистрира фирма и Стоян Марков започна да го консултира. Така с парите на народа и за народа Спас Русев забогатя, уреди някои дългове на княз Кирил Преславски и така се приближи до Симеон. После започна да контактува с юпитата, финансира кампанията на НДСВ и стана сив кардинал”

Като цяло нищо за което да му се възхищаваме. Просто поредния пост-комунистически кърлеж...
 

Горе