"Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

ivko1981

New Member
Здравейте,

Аз съм новорегистриран, но разглеждам форума одавна и то доста често. Опитвал съм доста неща които пише тук и имам резултати макар и много малки. Та... наскоро се натъкнах на този сайт spechelionline.com (не мога да качвам още линкове та трябва да си го напишете).

Питането ми е дали някой има вече тази книга и дали става? Човекът там говори за бизнес стратегия стъпка по стъпка. Дали ще си заслужава?!

Благодаря предварително
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

590 лв.???? Този си е повярвал, само и ти да не му повярваш...
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Тоя пък се олива 590 лева ( 245 евро) за E-Book...
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Мерси.

А да питам дали има други такива книги на български които биха ми дали повече инфо или някакъв подобен модел тип "стъпка по стъпка", а не да се ровя цял ден сам. Питам защото работя и на друга работа и времето ми е наистина малко, а досега не успявам много много :(
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

няма модели стъпка по стъпка ......всичко е четене , работа и пари и зависи от човека ...няма кой да му даде 600 лв . без да знае за какво ...

почакай щото пича с книгата по някое преме може да се появи и тук ....
къде я намери ......съвсем прясна е страничката няма я в индекса на Гугъл още даже

scorpiass пише че Панайот се казва пича , не Апостол :)
 
Последно редактирано:
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Намерих я точно в google но в страничната лента :)

Е... форума е известен и със сигурност авторът ще го види това. Едва ли го е пропуснал все пак!
Ако свали цената ще видим. Ама наистина звучи убедително де! За сега ще изчакам пък ще видим.

Благодаря за съветите. ;)
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Ама наистина звучи убедително де!
какво му е убедителното ...звучи шарлатанско ...тука със сигурност ще намериш по вече стъпки и то безплатни ..:wink:
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

адски непрофесионално..."пишете ми на @yahoo.com а не хххх@spechelionline.com
с две думи предполагам крадени книги.преведени на бг и сега продава..за 600 лева близо..тоя луд ли е?
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Има много правописни и граматични грешки в текста. И една стилистична. Освен това пише някакви глупости за "електронен подпис" с цел да плаши гаргите (по-интелигентно би било да изисква подписване на хартиен договор при получаване на пратката или истински електронен подпис).

Ако не броим тези недостатъци текстът е написан добре. Не обещава "лесни пари" или "пари на автопилот". И цената не е твърде ниска (иначе офертата би изглеждала несериозна).

Целевата група на книгата е сравнително по-интелигентни хора, които не се връзват на книги за "лесни пари" и "пари на автопилот". Но изборът на тази целева група може и да е грешка, защото такива хора са по-малко на брой и по-трудно дават пари за подобни неща (особено след като видят многото грешки, за които споменах по-горе).
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Аз сега да се опитам да ви разясня този бизнес модел - много е популярен в руския нет и то от години. Всъщност бизнес модела винаги е следния: като си купиш книгата (или друго което се продава) се обяснява как да си направиш и ти такава книга или направо да я купуваш от този, който ти я продаде (на много по-ниска цена естествено) и съответно ти да я продаваш по същия начин.

Та горе долу винаги това е идеята. Всъщност в тази книга би трябвало да е описан начина на изграждане на прословутия сайт и стратегия за популяризирането му, за да можеш да продаваш същата книга.

Изпитана схема и работи, защото хората по своята същност са алчни и се вързват на такива схеми.
Горе долу това е по-съвершено копие на идеята с пирамидалните парични игри от началото на 90-те години (ако някой си ги спомня).
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Благодаря за мненията. Ще видим какво ще е развитието.
За модела на account-bg не знам. България е малък пазар за такова нещо, а руският е огромен. Мислиш ли, че това ще да е модела?
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Благодаря за мненията. Ще видим какво ще е развитието.
За модела на account-bg не знам. България е малък пазар за такова нещо, а руският е огромен. Мислиш ли, че това ще да е модела?

Ами ако искаш - даваш 600 лв. и веднага ще разбереш.
А защо си мислиш, че са измислили нещо различно специално за малки пазари? Те баламите са процент от всички в целия свят.
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Почти съм сигурен, че този сайт е правен от Апостол Апостолов. Той е един психично болен човек, който мами хората! Той е автор на: http://www.ludipari.com/ , http://otslabni.net/ , http://www.superastro.net/ , http://www.pisaneto.com/ и други подобни сайтове.

http://dreal.net/wiki/index.php/Апостол_Апостолов - статия за него
 
Последно редактирано:
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Точно мнение на @account-bg с единственото уточнение, че схемата не е руска, а американска от зората на зараждане на MLM-схемите (много преди интернет). Същността е да има стока, каква е почти няма значение, но на книги се връзва повече народ, тъй като чрез евентуалните "познания" може да се продава на по-висока цена. Но реално целта не е да се чете какво пише в книгата, а да се продаде на по-ниско ниво в пирамидата. В България схемата бе навлязла почти веднага след като почнаха проверките срещу пирамидите с писмата, а в Русия масово - някъде към 1994, когато руснаците бяха луднали по американския маркетинг и пред метрото дори през зимата кесеха едни досадни костюмарчета с листовки в ръце. После ги удари дифолта и се осъзнаха да търсят собствен път, а пирамидите и продажбите на билки, добавки и китайски коренчета преминаха в интернет, тъй като тогава там вървеше успешно абсолютно всичко и повечето потребители бяха страшно наивни. 10 години след това тази схема още върви, но много по-слабо - хващат се предимно по-нови юзъри, зарибяват ги от пубертета. А дали една страна е голяма или малка за подобна схема е относително - акад. Сендов бе тръгнал да показва изчисленията дори по телевизията, беше много забавно :)
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

хубаво обяснихте модела...няма какво друго да е
само дето по едно време имах чувството , че автора на темата има общо с автора на сайта ...
доста мнително от моя страна ... :) ама ако е така в теенпроблем форум по може да мине номера :)

Е... форума е известен и със сигурност авторът ще го види това. Едва ли го е пропуснал все пак!
Ако свали цената ще видим. Ама наистина звучи убедително де! За сега ще изчакам пък ще видим.
 
Последно редактирано:
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Почти съм сигурен, че този сайт е правен от Апостол Апостолов. Той е един психично болен човек, който мами хората! Той е автор на: ................................................................................................... и други подобни сайтове.

................................- статия за него

Като е такъв - защо му правиш реклама на сайтовете?
Аз лично съм против боклука в Интернет

Бизнес идеи, Маркетинг, SEO, Добави статия или връзка
 
Последно редактирано:
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

adi ако имах общо щеше да имам и книгата ;) Аз не съм защитник на никой, камоли на автора, ама не мислите ли, че трябва да се види тази книга преди да се пише каквото и да било, хубаво или лошо? И май със сигурност е видял форума защото има неща точно от тук, а и е свалил цената :mrgreen:

Благодаря пак на всички.
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Реших все пак да опитам. Днес си поръчах книгата. Като доиде (ако доиде) ще пиша пак ;)
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Реших все пак да опитам. Днес си поръчах книгата. Като доиде (ако доиде) ще пиша пак ;)

:shock: да не ги намираш на улицата парите ...

сори, ivko1981, но нещо не е у ред .....
за 300 лв супер купон щеше да направиш примерно :)
 
Последно редактирано:

Горе