Спечели 100лв с конкурса на BgOptimisation - "Най-добра статия"

bgoptimisation.com

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
www.bgoptimisation.com организира конкурс за статия с награда от 100лв – предвидена за победителя в конкурса.
Какви са условията?

Тема: Темата трябва да е свързана с услугите, които се предлагат от bgoptimisation (цялостна seo оптимизация и ежемесечна поддръжка, както и безплатни seo конкултации).

Големина на статия: минимум 350 думи – максимум 800 думи

Уникалност на текст: 100 %

SEO оптимизиран текст: да

Линкове към bgoptimisation – да (само 1)

Перманентни линкове (безсрочни)

Кой може да се включи в играта?

Всеки, който има желание и разполага с блог или сайт, в който да публикува статията.

С колко сайта мога да участвам?

Имате възможност да участвате с неограничено количество сайтове и блогове. Единственото условие е статиите да не са еднакви, т.е. една и съща статия да не е прекопирана във всички сайтове на участника.

Колко статии трябва да напиша?

Достатъчно е написването и публикуването само на една статия. Все пак, ако желаете, можете да напишете няколко различни статии, които да публикувате само в един или в няколко сайта.

Как да се запиша за участие?

Напишете своята уникална статия/статии и я публикувайте във Вашия сайт/сайтове. След това попълнете формата за контакт в Bgoptimisation.com с Вашите данни за връзка, както url адрес към публикацията.

Как ще се избере победител?

Състезанието се състои от три етапа.

Първи етап: Избор на 2 статии, събрали най-много харесвания и споделяния във фейсбук (сумарно).

Втори етап: Избор на три статии – избрани и оценени от нас като най-добри.

Трети етап: Гласуване във форумите SearchEngines.bg и Predpriemach.com и избор на победител.

Във двата форума ще бъде създадена анкета, чрез която да се гласува за статията, която потребителите смятат за най-добре написана. Ще се сумират резултатите от двата форума и ще бъдат излъчени двама финалисти, класирали се съответно на първо и второ място, а организаторите на конкурса ще получат последната дума и ще решат коя от двете класирали се статии е по-добра.

Повече информация за състезанието, както и срокове, можете да откриете на сайта, на организатора - BgOptimisation.com

П.П.: Предложенията и въпроси, моля изпращайте чрез контактната форма или на ЛС.
 
От: Спечели 100лв с конкурса на BgOptimisation - "Най-добра статия"

Надявам се, че това не е вашия първи конкурс, с който стартирате пред широка аудитория. Не съществува механизъм за контрол над гласуванията във форумите. Помислете и кажете, как ще контролирате вота? Успех все пак.
 
От: От: Спечели 100лв с конкурса на BgOptimisation - "Най-добра статия"

Надявам се, че това не е вашия първи конкурс, с който стартирате пред широка аудитория. Не съществува механизъм за контрол над гласуванията във форумите. Помислете и кажете, как ще контролирате вота? Успех все пак.

Не, не е.

Не съществува механизъм за контрол над гласуванията във форумите. Помислете и кажете, как ще контролирате вота? Успех все пак.

Какво имате предвид под "контролиране"?

Вота ще е "публичен". Тоест ще се вижда кой за кого гласува. Предвидили сме и други мерки, които да предотвратят евентуално "фалшифициране", но за тях ще стане дума, когато дойде време за гласуване.

Освен това, не забравяйте, че последната дума имат организаторите - относно спечелването на конкурса!

Успех ?все пак?.

Благодаря.

-----------
Малко ми прилича на конкурса, който ние направихме преди време - http://www.rave-marketing.com/promo-100leva/ Пожелавам Ви успех!

Виж ти..., наистина има известно съвпадение.

П.П.: Благодаря за пожеланието.
 
От: Спечели 100лв с конкурса на BgOptimisation - "Най-добра статия"

Пу за мен,ей сега ще се включа и аз в конкурса
 
От: Спечели 100лв с конкурса на BgOptimisation - "Най-добра статия"

Ръъъъъъъъъън... започвам с писането. :)
 
От: Спечели 100лв с конкурса на BgOptimisation - "Най-добра статия"

Важно уточнение е, че статиите, включили се в конкурса ще бъдат оповестени (на сайта на bgoptimisation и в двата форума predpriemach & searchengines) след като приключи срока за записване.

Тогава ще бъдат уточнени и подробностите свързани с анкетата и правилата за гласуване, но дотогава - очакваме вашите статии.

Желаем на всички участници - Успех! :)
 
От: Спечели 100лв с конкурса на BgOptimisation - "Най-добра статия"

Срокът за записване в конкурса се удължава, за да имат възможност да се запишат повече хора. Актуалният срок, можете да видите в BgOptimisation.
 
От: Спечели 100лв с конкурса на BgOptimisation - "Най-добра статия"

Успех на всички участници.

Пано, ти участваш ли? :D :)
 
А езикът трябва да е български или може и друг?
Аз нямам как да участвам, защото нямам достъп до сайт, но който да пусна статията, но все пак би било добре да знам. Прочетох и тук и на сайта ви и пак не разбрах дали има ограничения.
 
От: Re: Спечели 100лв с конкурса на BgOptimisation - "Най-добра статия"

А езикът трябва да е български или може и друг?
Аз нямам как да участвам, защото нямам достъп до сайт, но който да пусна статията, но все пак би било добре да знам. Прочетох и тук и на сайта ви и пак не разбрах дали има ограничения.

Езикът е български. Не е задължително сайта/блога да е Ваш - стига статията да се запази за дълъг период от време там, където се публикува - няма проблем!
 
От: Re: Спечели 100лв с конкурса на BgOptimisation - "Най-добра статия"

Благодаря за отговора. :)

Моля. :)

Който има въпроси, нека пита. Ще се постараем да отговорим максимално изчерпателно на всички. :)
 

Горе