Продава се: Спешно продавам готини български домейни

gan

Member
Рейтинг - 75%
3   1   0
Продавам много готини български домейни

Актуален списък с домейни, които се продават има в страница: http://ganbox.com/dom
(всички цени са посочени без ДДС и НЕ включват всякакви допълнителни такси, като такса за паричен трансфер, такса за прехвърляне или предплащане на домейните)

Предлагаме консултански услуги по измисляне на бранд име и откриване на подходящ домейн свързан с определена бизнес ниша.
Домейните, които избираме са максимално кратки, запомнящи се и по възможност имена, които не се бъркат при диктуване по телефон.
Откриване на стари изтекли домейни, които имат SEO сила и са подходящи за бърз старт на нов бизнес или за подсилване на друг бизнес сайт.

За контакт: http://ganbox.com/about
 
Последно редактирано:
От: Спешно продавам готини български домейни

Из фейсбук се търкалят на по ниски цени?
 
От: Спешно продавам готини български домейни

@Uphero аз пък преди време си купих двустаен апартамент в София за 18хил. долара. Тогава се търкаляха на по-ниски цени ;)
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Много яко запазваш домейна в регистър.бг без да ги плащаш и сега ги продаваш пък който клъвне.


DOMAIN NAME: hol.bg

requested on: 22/11/2015
processed from: 22/11/2015
activated on:
expires at: 21/01/2016
registration status: Requested for 30 days

Тарикат го раздаваш!Докато не те хванат.
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Up на темата.
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Само днес петък 27.11.2015г. отстъпка 40лв от цената в списъка, за всеки от домейните в списъка, като важи само за първите 3 поръчки.
 
От: Спешно продавам готини български домейни

-30лв от цената за всеки от домейните в списъка.
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Има добри домейни, но с тоя гриф Спешно + свалянето на цената мисля да почакам да стигнат цените на .com домейните/
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Нов вид бизнес ... хахахах не съм вярвал, че Ган ще падне на това ниво.... явно СЕО работата намалява
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Утре е последният ден, в който можете да си купите домейните от списъка. След това цената им се вдига. Успех!
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Up на темата.
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Много яко запазваш домейна в регистър.бг без да ги плащаш и сега ги продаваш пък който клъвне
Кое му якото, блокира една камара домейни за 2 месеца с капитал 0,00 лв и сам можеш да видиш цените който им търси. Щом е такава системата на регистър.бг, ще се намери и някой да се възползва от нея.
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Писах мейл миналата седмица на колегата и даже не ми отговори.... Много несериозно...
 
От: Спешно продавам готини български домейни

@ibook съжалявам, но сега виждам, че писмото е попаднало в папка Спам на пощата. Отговорих на писмото.
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Обновен списък с домейни.
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Добавени два новинарски сайта в началото на списъка.
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Последно променено от gan : Днес в 01:01 Причина: Не е спешно
Коригирай и заглавието на темата "Спешно продавам готини български домейни"
Това е новаторска тактика, вместо да сваляш цени, напук на пазара ги дигаш
Не бях видял темата, а има хубави домейни
Ноо са все още на ниска цена, ще изчакам да ги увеличиш няколко пъти и тогава ще посегна към рафта със стоката, нема се излагаме 8)
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Правилно или грешно смятам аз, че тук се прави опит за измама чрез продаване на един вид крадена стока? Някой би ли ми дал причина защо тази тема не бива да бъде изхвърлена в кошчето?
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Факт е че човека си ЗАПАЗВА домейни от рег.бг без да даде и стотинка като те се пазят 30 дни след което могат да се пазят още много време.И когато дойде някой честен чоечец от форума и му хареса домейна "нашия" човек да изкара едни 200-300 бързи.Доста тъжна история.Жалък опит за изкарване на някой лев.

пс:Не разбирам автора на темата защо продава нещо което не притежава.Тъй като в разликата м-у това да ЗАКУПИШ и ЗАПАЗИШ за 30 дни е голяма.
 
От: Спешно продавам готини български домейни

Човека печели от креативност и идей. Това платил ли го е, не го ли е платил няма нищо общо. Факт е, че в момента на обявяването на домейна за продажба домейна е негов.
Отделно, тези дето мрънкате, ако е платил домейните(всъщност вие не знаете кои от домейните са платени) ще ви се промени ли мнението. Или тогава доводите ще са - "ама как така, ще купува домейн за 60 и ще го продава за 600" или "как така, ще купува домейн които не ползва".

По тази логика, не трябва да се купуват домейни, апартаменти, коли с цел да се преподават. Само по 1-2 дето се ползват и толкова...
 

Горе