Спешно трябва да изкарам пари и правя всичко

bdaa

Banned
Рейтинг - 90%
9   1   0
Спешно трябва да изкарам 70евро и правя всичко -
1.добавям песни, клипове, статии, новини и други по сайтове.
2.пиша по форуми
3.добавям сайтове по директории - ваши или мой списъци
4.добавям артикули по онлайн магазини
5.пиша статии на всякаква тема на български език
6.правя сайтове
7.инсталирам готови системи
и т.н и т.н

Цените за всички услуги са по договаряне
 
От: Спешно трябва да изкарам пари и правя всичко

Тайгър искам ги аз ;)
Имаш лс ;)
 
От: Спешно трябва да изкарам пари и правя всичко

Жалко...
:D
Иначе сериозно мога да си продам тоя в дата :D 1800комента... :X
 
От: Спешно трябва да изкарам пари и правя всичко

Пробвай.Успех.
 
От: Спешно трябва да изкарам пари и правя всичко

[url]http://www.associatedcontent.com/[/URL] регваш се тука, пренаписваш 30 PLR articles събмитваш ги и имаш парите.

:) не е баш така пи4,
има два варианта за плащането, препейд и ако за гледания на статията, втория е доста шит понеже беше нещо от сорта на долар, два за 1000 гледания, в първия е истината. ОБАЧЕ, за да получаваш стотинки за подобен събмит на артикли трябва да си US ситизен, за това ти трябва УС верифициран акаунт, :) продават се на доста места ако някой има интерес ще му намеря, след това обаче за да не е мн очевидно ти трябва и УС пеипал за да си вземеш стотинките в противен случай се рискува да ти баннат акаунта мн бързо. пайпал акаунтите верифицирани от УС обаче са доста скъпи доста доста приблицително 50 долара. едва тогава идва момента да пускаш статии който обаче наистина трябва да са уникални, че и качествени иначе пак ги отхвърлят, принципно има хляб в тоя сайт обаче трябва да си мн внимателен :)
 
От: От: Спешно трябва да изкарам пари и правя всичко

:) не е баш така пи4,
има два варианта за плащането, препейд и ако за гледания на статията, втория е доста шит понеже беше нещо от сорта на долар, два за 1000 гледания, в първия е истината. ОБАЧЕ, за да получаваш стотинки за подобен събмит на артикли трябва да си US ситизен, за това ти трябва УС верифициран акаунт, :) продават се на доста места ако някой има интерес ще му намеря, след това обаче за да не е мн очевидно ти трябва и УС пеипал за да си вземеш стотинките в противен случай се рискува да ти баннат акаунта мн бързо. пайпал акаунтите верифицирани от УС обаче са доста скъпи доста доста приблицително 50 долара. едва тогава идва момента да пускаш статии който обаче наистина трябва да са уникални, че и качествени иначе пак ги отхвърлят, принципно има хляб в тоя сайт обаче трябва да си мн внимателен :)

В DP малоумници колкото искаш, който за 1-2$ ще ти верифицират AC акаунта, а US PayPal може да го верифицираш и сам по малко мръсен начин със VCC, стига да има желание начини се намират ;)
 
От: От: От: Спешно трябва да изкарам пари и правя всичко

В DP малоумници колкото искаш, който за 1-2$ ще ти верифицират AC акаунта, а US PayPal може да го верифицираш и сам по малко мръсен начин със VCC, стига да има желание начини се намират ;)

съгласен съм че си има начини за всички, само че не е толкова лесно колкото звучи, регистрираш се и почват да валят кинти, да ама не точно :)
 
От: Спешно трябва да изкарам пари и правя всичко

А защо спорите - bdaa винаги изкарва на тезгяха всичко за продан.
Трябва да сте му свикнали вече и да не му се дразните.:)
Аз лично се забавлявам от тази негова хиперактивност,
а който иска купува и си преценява дали му изнася някоя оферта.
Току виж е изскочил нов вид бизнес - продажба на подписи например.
Давайте да се регваме в де що форуми има, че да имаме какво да продаваме после.
Аз лично спешно трябва да поправя грешката си, че само в този форум влизам и съм много назад с матряла.:)
 
Последно редактирано:
От: От: Спешно трябва да изкарам пари и правя всичко

А защо спорите - bdaa винаги изкарва на тезгяха всичко за продан.
Трябва да сте му свикнали вече и да не му се дразните.:)
Аз лично се забавлявам от тази негова хиперактивност,
а който иска купува и си преценява дали му изнася някоя оферта.
Току виж е изскочил нов вид бизнес - продажба на подписи например.
Давайте да се регваме във де що форуми има, че да имаме какво да продаваме после.
Аз лично спешно трябва да поправя грешката си, че само в този форум влизам и съм много назад с матряла.:)
Че и малко мнения имаш.Повече от 10 стотинки не бих дал :mrgreen:
 
От: От: От: Спешно трябва да изкарам пари и правя всичко

Че и малко мнения имаш.Повече от 10 стотинки не бих дал :mrgreen:
Дааа, с теб и двамата сме зле и трябва да поработим по въпроса как да си докараме много мнения без да казваме нищо, че първите пичелят:)
 
От: От: От: От: Спешно трябва да изкарам пари и правя всичко

съгласен съм че си има начини за всички, само че не е толкова лесно колкото звучи, регистрираш се и почват да валят кинти, да ама не точно :)

Кой е казал, че е толкова лесно, де да беше така :) . Пренаписването на статии си е къртовски труд според мен, но просто му го дадох като идея как да си набави парите ;)
 
От: От: От: От: От: Спешно трябва да изкарам пари и правя всичко

Кой е казал, че е толкова лесно, де да беше така :) . Пренаписването на статии си е къртовски труд според мен, но просто му го дадох като идея как да си набави парите ;)
Пренаписването на статии е къртовски труд, когато не си знаеш цената и работиш за малко пари. Когато имаш редовни клиенти, обичаш езика и ти плащат добре е удоволствие.
 
От: От: От: От: Спешно трябва да изкарам пари и правя всичко

Дааа, с теб и двамата сме зле и трябва да поработим по въпроса как да си докараме много мнения без да казваме нищо, че първите пичелят:)
ooo аз имам рег в няколко форума и имам по 1000-2000 мнения ( продавам подписи ей - 50 евро и всичко за 1 година ) :lol::lol::lol::lol:
В фмфрее имах рег и имах 5000-6000 мнения някъде.Ама го напуснах този тъп форум.
 
От: От: От: От: От: От: Спешно трябва да изкарам пари и правя всичко

Пренаписването на статии е къртовски труд, когато не си знаеш цената и работиш за малко пари. Когато имаш редовни клиенти, обичаш езика и ти плащат добре е удоволствие.

Според зависи кой какво го влече. Мен примерно винаги ми е било досадно да правя "преразкази", още в училище ги не навиждах :mrgreen: . Други като теб ги влече подобна дейност и им е приятно да я вършат :) .
 

Горе