Спира ли ви тока?

mvmrik

Well-Known Member
Вчера спря вечерта, днес сутринта само го пускат и спират, преди малко пак нямаше. Сега имам, но гледам някои от съседните блокове нямат.
 
От: Спира ли ви тока?

някой от братята мангали да не рови в трафопоста:)
 
От: Спира ли ви тока?

отвори сайта на доставчика- би трябвало да пише къде има ремонт
 
От: Спира ли ви тока?

В Люлин съм и гледам наоково че е така от вчера, даже днес и интернет нямах пак поради тая причина около 1 час. Явно само тук е тоя проблем.
 
От: Спира ли ви тока?

Таман щях да се хвана на бас, че си примерно в Люлин 5. Да, там има проблеми с тока наистина, и мойта се оплакваше, ама засега е май само във вашите квартали.
Иначе аз съм през един квартал и тук има доста често също, даже купих 2 UPS-a...
 
От: Спира ли ви тока?

В 9-ти съм аз и по принцип няма такива проблеми тук, за това се чудя какво става :) За сега е добре положението, не е спирал скоро.
 
От: Спира ли ви тока?

Хах днеска в Красно село слагаха некви тръби и тия тапанари ковнаха кабелите на енергото и половината квартал остана без ток :evil:
 
От: Спира ли ви тока?

Скоро и аз се ядосвах по същата причина, но това се случва в друг голям областен град.Спираха тока по 5-6 пъти на ден за около 15 мин, направо ми идваше да удуша някой и колкото пъти да им звънях все казваха профилактика.Добре, че поне имам защита на всеки разклонител против токови удари.Все пак сме в Бг и не трябва нищо да ни учудва.
 
От: Спира ли ви тока?

И аз да попитам няколко неща :)

Какви са цените на тока в момента?
След колко часа започва отчитането по нощтна тарифа?
 
От: Спира ли ви тока?

Нощната тарифа е от 22 до 6, цените на 3-те електродружества са различни, но най-общо 14-15ст на киловат дневна и около 9-10 нощна.
 
От: Спира ли ви тока?

Спира, плащам 160 лв ток на месец. Отопляваме се с камина, готвим на газ. 160 кинта за пералня и хладилник ?

И постоянно ми спират тока на работа :).
 
Последно редактирано:
От: Спира ли ви тока?

На мен от както писах темата не ми е спирал. Надявам се да продължава така, явно е имало някаква авария :)
 

Горе