Списък на некоректни и нечестни търговци в интернет (Сайтове и др.)

hahovec

Active Member
Заглавието на темата говори само по себе си! Тъй като аз създавам темата се наемам да сигнализирам необходимите власти и институции при подаден сигнал. Ще редактирам първия пост добавяйки нови и потвърдени измамници.

Моля Ви не спамете в темата, желая да се публикуват само мнения свързани със злоупотреба от страна на търговец, подробна информация за злоупотребата и информация за търговеца (сайт, телефон, адрес, физически магазин и т.н,) Не искайте съвет, нито дискутирайте даден сигнал. Всеки пост отделен сигнал.

Списък:

- shopingbg.net (некоректен търговец, продава ниско качествени реплики, отказва да си вземе стоката обранто. Сигнал подаден от @HiJack)
 
  • Haha
Реакции: Sky
От: Списък на некоректни и нечестни търговци в интернет (Сайтове и др.)

редакция.....
 
Последно редактирано:
От: Списък на некоректни и нечестни търговци в интернет (Сайтове и др.)

Заглавието на темата говори само по себе си! Тъй като аз създавам темата се наемам да сигнализирам необходимите власти и институции при подаден сигнал. Ще редактирам първия пост добавяйки нови и потвърдени измамници.

Моля Ви не спамете в темата, желая да се публикуват само мнения свързани със злоупотреба от страна на търговец, подробна информация за злоупотребата и информация за търговеца (сайт, телефон, адрес, физически магазин и т.н,) Не искайте съвет, нито дискутирайте даден сигнал. Всеки пост отделен сигнал.

Списък:

- shopingbg.net (некоректен търговец, продава ниско качествени реплики, отказва да си вземе стоката обранто. Сигнал подаден от @HiJack)
Това, че пича е знаел какво ще получи и е поръчал не виждам къв е проблема?
 
От: Списък на некоректни и нечестни търговци в интернет (Сайтове и др.)

Това, че пича е знаел какво ще получи и е поръчал не виждам къв е проблема?

В сайта никъде не пише ,че предлагат реплики.
 
От: Списък на некоректни и нечестни търговци в интернет (Сайтове и др.)

В сайта никъде не пише ,че предлагат реплики.
Ай ся, само си го признава прочети му поста
 
От: Списък на некоректни и нечестни търговци в интернет (Сайтове и др.)

Трябва да си много тъп, ако мислиш, че ще си купиш оригинални маратонки за 40лв, е виж kappa може, рънърс също, аз подобни ги късам за месец:lol:, а ментаците сигурно за седмица ще им видя сметката
 
От: Списък на некоректни и нечестни търговци в интернет (Сайтове и др.)

Няма значение какви са били моите очаквания.. Факт е, че:

- продава нелегална стока;
- извършва търговска дейност като физическо лице и укрива данъци;
- не позволява на клиент да върне закупена стока в 14 дневен срок.

Честно казано нямам никакви претенции по първите две - това си е негов проблем. Но след като в ролята на потребител ми отказва връщане и се държи нагло - тогава вече и трите са ми проблем и ще си сърба попарата.

Ето още два негови сайта:
- sportsektor.net
- clicmodabg.net
@Mavеrick беше споменал и за markovimaratonki.net в другата тема.

Поздравления за @hahovec за темата! Аз лично ще добавям всякакви сайтове, от които съм останал недоволен по някаква причина - лошо обслужване, измама, злоупотреба и т.н.
 
От: Списък на некоректни и нечестни търговци в интернет (Сайтове и др.)

Няма значение какви са били моите очаквания.. Факт е, че:

- продава нелегална стока;
- извършва търговска дейност като физическо лице и укрива данъци;
- не позволява на клиент да върне закупена стока в 14 дневен срок.

Честно казано нямам никакви претенции по първите две - това си е негов проблем. Но след като в ролята на потребител ми отказва връщане и се държи нагло - тогава вече и трите са ми проблем и ще си сърба попарата.

Ето още два негови сайта:
- sportsektor.net
- clicmodabg.net
@Mavеrick беше споменал и за markovimaratonki.net в другата тема.

Поздравления за @hahovec за темата! Аз лично ще добавям всякакви сайтове, от които съм останал недоволен по някаква причина - лошо обслужване, измама, злоупотреба и т.н.

Какво е това мрънкане?!?! Потребителите позволяват подобни "бизнеси" да виреят. Попадаш на магазин, който не пише коя фирма е, не пише две думи за себе си, няма НИКАКВА информация. Ама на какво разчиташ, как мислиш, че ще спазва закони, връщане на стока, рекламации. Подмами се от хубавите цени ли? Няма евтино и ВСИЧКО да му е наред.

Нека всеки БЪЛГАРИН да започне да пазарува само от магазини, които си излизат с името и казват коя фирма са - въобще да си ограмотим културата на пазарене. Тогава такива магазини ще изчезнат, тогава хората може да започнат да не се страхуват и да плащат предварително, тогава може Онлайн търговията да се увеличи много повече.

Моето мнение за пазаренето от подобни магазини: сам си поемаш риска, сам учиш измамниците и далавераджиите на "просперитет".
 
От: Списък на некоректни и нечестни търговци в интернет (Сайтове и др.)

Винаги ще има тъпи парчета, които си мислят че така си помагат като си купуват ментаци. Няма как да ги отучиш, защото те много добре знаят че купуват ментета, но си мислят че спестяват някой лев, а искат да носят тази марка.

Дори да има активна кампания за ограмотяване на населението винаги ще има хора с нисък доход, които ще искат да носят същите марки (марките, не качеството) и ще пазаруват - къде от Илиенци, къде от такива сайтове.

Изкореняване няма.

Единственото решение е органите да се САМОСЕЗИРАТ и да им ходят на гости на такива наглеци, които продават също толкова нагло както едно време се продаваха менте дискове на славейков. Но те са на хранилка при същите - т.е. чекай...
 
От: Списък на некоректни и нечестни търговци в интернет (Сайтове и др.)

Това с дисковете на Славейков беше голяма хранилка, един диск ти излиза 1$ продаваш го за 10$ примерно, идва икономическа ако не си си платил, ама ти ги държиш дисковете по кашоните в мазетата на околните сгради и търчиш при поръчка, не всеки обаче можеше да продава идват борчагите и те изнасят с парцалите, няколко пъти им изхвърляха дисковете от мазетата отиват плащат си и готово.
Тогава обаче бяха смутни времена, а сега кво, същото, плащаш си и си продаваш каквото искаш от ментаци до незаконни вещества.
 
От: Списък на некоректни и нечестни търговци в интернет (Сайтове и др.)

Времената не са се променили, я опитай да кандидатстваш за някой ремонт на път или да изградиш воден цикъл. Семейството ще ти запалят, нема да ти се верва.

Просто едно време залебваха от пиратлък, днес вече развъртат европроекти.
 
От: Списък на некоректни и нечестни търговци в интернет (Сайтове и др.)

Е, сега къде отиде с тези европроекти, няма значение темата е некоректни търговци да не задълбаваме.
 
От: От: Списък на некоректни и нечестни търговци в интернет (Сайтове и др.)

редакция...............
 
Здравейте,

Смятам, че това, което имам да кажа -- ще е интересно на много българи и не само.

Сайтът Nekorektno.bg е не само място за разчистване на сметки! Това е ИДЕАЛНОТО място за разчистване на сметки! Не се съмнявам, че измамници има адски много, и много от вас биха искали да помогнат или да си отмъстят като ги докладват, защото нашите институции не си вършат работата, но в този сайт липсва модератор, администратор или който и да е, който да проверява информацията и да я модерира. Никой не изисква никакви доказателства, и всеки може просто да влезе през прокси или да седне в някое интернет кафе и да си напуска каквото си иска!

Много мои приятели и познати бяха наплюти по жесток начин от нелоялна конкуренция в това сайтче, и просто чашката ми кипна. Може все още да не сте усетили какво е да ви провалят живота, какво е усещането да ви сринат бизнеса, да стоите гладни и да мизерствате, докато хората, които ви мразят протриват мазни пръсти, отпиват си кафенце и си хапват щруделче върху провала ви и изпитват извратена радост от собствения си зъл успех, но това се случва! Случва се, като всеки може да публикува безброи неистини на сайта Некоректно.бг! И се прави постоянно!

По всяко време, всеки, може да стане жертва на подобно нещастие, и никой не е застрахован. Достатъчно е някой да се раздразни, че не сте му направили малко отстъпчица в OLX и да ви пусне всичките лични данни в Некоректното. Аз мога да се регистрирам в момента и да напускам невярна информация за всеки един от вас. Трябва ми само вашият телефон, имена, като чрез имената и телефона мога да ви изкопая снимките от Фейсбук, Инстаграм или Снапчат и да ги напускам в нета!

Възнамерявам да изложа цялата скрита политика на този сайт на публичност, в Ютуб влог, в блог, и Фейсбук страница, и хората които са били ощетени, да се съберем в едно общество и да вземем мерки срещу подвеждането на отговорност на собствениците на този сайт. Никой около моето обкръжение не се е занимавал с "нечистотии", никога! И нека не забравяме, това което стана с Мотикарчето, така ще стане и тук, убедена съм. Българинът търпи, но когато се изнерви, историята показва ... че нищо не може да ни спре!

Убедена съм, че този сайт всъщност се държи от група полицаи, бивши или настоящи, или може би и групировка. Близко е до ума и вие да се сетите кой е анонимникът, който стои зад този сайт. Сайт, който дори няма телефон за обратна връзка.

Обърнете време на този въпрос, събудете се братя и сестри българи, преди да сте станали поредната жертва на "чистенето по мутренски".

Благодаря на тези прочели романа ми.
 
Здравейте,

Смятам, че това, което имам да кажа -- ще е интересно на много българи и не само.

Сайтът Nekorektno.bg е не само място за разчистване на сметки! Това е ИДЕАЛНОТО място за разчистване на сметки! Не се съмнявам, че измамници има адски много, и много от вас биха искали да помогнат или да си отмъстят като ги докладват, защото нашите институции не си вършат работата, но в този сайт липсва модератор, администратор или който и да е, който да проверява информацията и да я модерира. Никой не изисква никакви доказателства, и всеки може просто да влезе през прокси или да седне в някое интернет кафе и да си напуска каквото си иска!

Много мои приятели и познати бяха наплюти по жесток начин от нелоялна конкуренция в това сайтче, и просто чашката ми кипна. Може все още да не сте усетили какво е да ви провалят живота, какво е усещането да ви сринат бизнеса, да стоите гладни и да мизерствате, докато хората, които ви мразят протриват мазни пръсти, отпиват си кафенце и си хапват щруделче върху провала ви и изпитват извратена радост от собствения си зъл успех, но това се случва! Случва се, като всеки може да публикува безброи неистини на сайта Некоректно.бг! И се прави постоянно!

По всяко време, всеки, може да стане жертва на подобно нещастие, и никой не е застрахован. Достатъчно е някой да се раздразни, че не сте му направили малко отстъпчица в OLX и да ви пусне всичките лични данни в Некоректното. Аз мога да се регистрирам в момента и да напускам невярна информация за всеки един от вас. Трябва ми само вашият телефон, имена, като чрез имената и телефона мога да ви изкопая снимките от Фейсбук, Инстаграм или Снапчат и да ги напускам в нета!

Възнамерявам да изложа цялата скрита политика на този сайт на публичност, в Ютуб влог, в блог, и Фейсбук страница, и хората които са били ощетени, да се съберем в едно общество и да вземем мерки срещу подвеждането на отговорност на собствениците на този сайт. Никой около моето обкръжение не се е занимавал с "нечистотии", никога! И нека не забравяме, това което стана с Мотикарчето, така ще стане и тук, убедена съм. Българинът търпи, но когато се изнерви, историята показва ... че нищо не може да ни спре!

Убедена съм, че този сайт всъщност се държи от група полицаи, бивши или настоящи, или може би и групировка. Близко е до ума и вие да се сетите кой е анонимникът, който стои зад този сайт. Сайт, който дори няма телефон за обратна връзка.

Обърнете време на този въпрос, събудете се братя и сестри българи, преди да сте станали поредната жертва на "чистенето по мутренски".

Благодаря на тези прочели романа ми.
Роман или поема, няма значение. Изгубих си 4 минути заради тебе да преглеждам тая повърня, наречено сайт.
За това за целта ти предлагам да отидеш до най-близкия магазин за фоерверки. Там продават едни такива тънки и дълги фишеци. Имат и фитил накрая.
Взимаш един и се отдалечаваш от по високите сгради. Слагаш си го отзад и палиш.
СБОГОМ, бе делиорманецо!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Че Мотикаря пък с какво е излъгал(освен с клипа с петофила)? До ден днешен съжалявам че го спряха, защото сега Zdr bepce-тата ликуват и се радват на това че няма кой да ги бие по главата с буквара!

Хубаво име на некоректно.бг, няма и да го разглеждам защото при липса на админ и модератори ясна е вайнята ква е! Демек влизаш избиваш си комплексите и си велик/а! А и ако требе да преглеждам някъв си сайт преди да пазарувам от друг сайт.... по добре си дигна гъзерете и да ида до илиенци :D Демек бизнеса приятелите не е пострадал от зависливи кофти мнения и лъжи, а заради некоректност към самите потребители....!
 
Некоректен сайт www.parfimo.bg - фирма Блу Септагон ООД гр. Сливен.
Получих фалшиви парфюми, развалени, миришещи на подправки.
След като пуснах жалба в Комисията за защита на потребителя дори блокираха профилът ми.
Тъй като стоя 100% зад мнението си, който иска мога да дам повече инфо.
 
Некоректен сайт www.parfimo.bg - фирма Блу Септагон ООД гр. Сливен.
Получих фалшиви парфюми, развалени, миришещи на подправки.
След като пуснах жалба в Комисията за защита на потребителя дори блокираха профилът ми.
Тъй като стоя 100% зад мнението си, който иска мога да дам повече инфо.
Странно. Аз съм поръчвал няколко пъти през тях и бяха оригинални. Бях останал с впечатлението, че са читави, но разбира се това беше преди няколко години ..
 

Горе