Списък с директории за статии - актуален PR

От: Списък с директории за статии - актуален PR

Приятели, ако имате уникални тематични статии, можете да ги добавите и на моят сайт: http://bgspa.eu като регистриран потребител, можете да започвате и блог, да публикувате във форума и т.н. Дано ви е полезен ресурса. Ако имате проблем или затруднения с добавянето (което не би трябвало да се случва), аз съм на линия :) Успех!

Здравейте,

задал съм ви въпрос чрез лично съобщение, ще се радвам да ми отговорите.
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Здравейте, колеги.
Искам да ви кажа, че публикуването на статии в articlepro.еu вече не е безплатно. Отделих доста финанси до сега по сайта и мисля че вече е време и нашия труд да се възнагради. Плащането на статии става през плъгин(Payment) който е в админ панела.

Поздрави.
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Мисля, че в една друга тема бях пуснала линк към един актуален списък с всички работещи директории за статии. Ето го списъка http://blog.webfusion.bg/2013/12/blog-post_4.html, сега е обновен с няколко нови директории, както е отразено, кои са платени. Надявам се, че ще ви е полезен :)
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Може да добавите тази от подписа ми.
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Оправи си бутоните за фб, и г+ , че като се опитах да лайкна и ми даде проблем и на двата. ;)
Корекцията е отразена :)


директорията е добавена :)
 
Някой директории, които да си струва да аднеш контент - за макс 1 линк? Интересно ми е, защото ми предстои да си търся такива линове. ;)
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Ако някой има директория, която не фигурира и желае да бъде добавена да пише.
ввв................areni............net Можете да я добавите ако искате .
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

А случайно някой да има актуален списък за англоезични директории , социалки и сайтове за обяви и други . Ще почерпя ;)
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Има валяло е даже за там :D Ползвай този дето най ги мрази и ще ти каже де са всички. :lol:
А случайно някой да има актуален списък за англоезични директории , социалки и сайтове за обяви и други . Ще почерпя ;)
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

aleksandra1986 предупредете хората, че статиите им могат да отидат на кино, както се случи с моите.

И макар, че ви писах по пощата и тук лично съобщение, така и не разбрах, каква беше причината за това нещо.

Между другото си спомням, че първоначално ми благодарихте за статиите и то в 2-3 имейла.

Не стига, че ми изтрихте статиите, а изтрихте и акаунта ми, без никакво обяснение, което не ви прави чест!

P.S.

Единственият мейл, който получих (преди затваряне на акаунта ми) беше, че не съм споделял статиите в социалните мрежи, което щях да направя, защото разполагам с доста сериозен ресурс.

А случайно някой да има актуален списък за англоезични директории , социалки и сайтове за обяви и други . Ще почерпя ;)

Може да почерпите, като ми върнете статиите, понеже ги нямам на хард диска ми, а съм стоял по сумати време да ги пиша, специално за развитието на блогчето ви.

Не е лошо някои хора, да разберат каква е отговорността да приемаш гест блогинг или да правиш директория за статии. Ако нямаш възможността да се занимаваш професионално, не лъжи хората!

Не съм човек, който ще издребнява за няколко линка (безплатни), аз ще си намеря 1000 човека, с които да работя, лошото е обаче ТАРИКАТСКОТО ВИ ПОВЕДЕНЕИЕ, което меко казано ме дразни...

Очаквам отговор тук или на ЛС и си искам 7-те статии, за които положих ОГРОМЕН ТРУД, за който първо ми благодарите, а после го погубвате...

P.S.

Нарочно не писах в темата за некоректните търговци да ви направя ЕВАЛА, ама след като виждам, че продължавате да си предлагате услугите и не ми отговаряте, нито на писма, нито на ЛС, нещата бият на НАГЛОСТ!

btw мога да прибавя и благодарствените ви послания към мен, които постфактум се оказаха фалшиви... И само не ми излизайте с номера, че сайта е на дамска тематика, защото статиите ми бяха в контекста на блога ви. Малко по-късно дори видях, че сте създали други категории на различни теми.

И накрая за ваше успокоение не сте единствените типове... Тук от форума съществуват още двама такива сладури, но какво да се прави такъв е живота.

Иначе момчетата и момичетата от Предприемач КОМ, които са търгували с мен, знаят че съм сериозен човек и веднъж публикувана статия в мои сайтове остава там завинаги или поне докато съм на работа във фирмата, която ми ги е поверила, а нямам намерение да напускам скоро...

Имейл цитати (другите не ги пазя)

Изпратено от [email protected] Сряда, 2014, Февруари 26 10:53:47 EET

Здравейте аз подържам директорията за статии areni.net и искам да ви благодаря за добрите статии, надявам се и за напред да продължим така .

Имам и един въпрос ако можете да ми помогнете. Търся качествен списък със ENG директории за статии . Ще съм ви благодарен ако имате такъв. поздрави.

Изпратено от [email protected] Сряда, 2014, Март 26 19:42:35 EET

Здравейте , радвам се че публикувате коректно статиите си , но искам да ви напомня че ако те не се популяризират в социалните мрежи те нямат стойност и сила . И в този ред на мисли не са полезни както за вас така и за мен . Поздрави
_______________________________________________________________________________________________________________________

И накрая искам ето в тази статия ДА МИ ВЪРНЕТЕ ЛИНКА НА ФИРМАТА ИЛИ ДА Я ИЗТРИЕТЕ НЕЗАБАВНО, ЗАЩОТО Е ПИСАНА ОТ МЕН!

Хубава или лоша няма значение, по-важното е, че я държите без линк към фирмата и без мое позволение!


Няма да коментирам факта, че дори не е направена на абзаци, както съм я публикувал аз. За пореден път ви писах лично съобщение, надявам се да му обърнете внимание.
 
Последно редактирано:
От: Списък с директории за статии - актуален PR

По полека колега , не изопачавай нещата. Както е описано и в правилата за публикуване , статии който само са "постнати" от автора си без да са допълнително линкнати се изтриват. Написах Ви писмо в което ви информирах за положението . Вие ми отвърнахте че нямате време, какво очаквате от мен след като не спазвате правилата на директорията? Статиите Ви нямаха нищо общо със темата на директорията цитирам " погребална агенция; и пътни табели " нямат нищо общо с тематиката на сайта. Мога да напиша още по темата но, не е тук мястото да се заяждаме!!!!! И да Ви кажа една истина "От хубаво никой не бяга " , ако статиите ви бяха добри и отговаряха на условията за публикуване нямаше да бъдат изтрити!!! Поздрави на всички
 
Последно редактирано:
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Статиите ми отговарят на правилата и Вие много добре го знаете, както и сами сте споменали... Не искам да превръщаме тази тема в място за разпри, просто ви моля да махнте горепосочената статия "Стилни визитки за нежната половина", защото няма линк към фирмата ми, а не сте платили за нея, което не е добре!

P.S.

Повярвайте ми прекалено много време ви отделих тази вечер, за да пиша неща, които са ясни, махнете статията и всичко е наред. Желая ви успех в бизнеса, дано така спечелите партньори!

Извинявам се на колегите за личните нападки в темата, но при положение, че не ми се отговаря нито по поща, нито на лично съобщение се принудих да пиша тук. Друг въпрос е, че всичко споменато може да има и някакъв възпитателен ефект (дано).
 
Последно редактирано:
От: Списък с директории за статии - актуален PR

И да Ви кажа една истина "От хубаво никой не бяга " Относно статиите Ви няма проблем да бъдат публикувани отново, ако положите поне малко труд да отговарят на правилата на директорията. Поздрави на всички

Когато ми пишете на пощата следното: "искам да ви благодаря за добрите статии, надявам се и за напред да продължим така ." - за мен проблем няма и нещата са по правилата или говорим на някакви чужди езици, или не знам какво.

P.S.

Относно грамотността на отгворите Ви, ще се въздържа от коментар. Напомням, че искам да махнете статията, която многократно посочих или поне да сложите линка, който любезно предоставих чрез лично съобщение.
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Хммммммм, не съм се сещал и аз за такава клауза, ама ще се позамисля, иначе повечето които постват при мен си шерват на добра воля. :-o
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

То не е като да не съм шервал и за неговия/нейния сайт, но няма да давам обяснения. Обаче как можа да ми изтрие всички статии и да си остави една, която я устройва и ми маха линка даже... Е това е цялата ни работа е такава :(
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Ааааа, братле не слагай всички под един знаменател при мен си си пушка дори мисля , че си и без одобрение :) пък за шерването си направих майтап, никой не е длъжен освен , че ми дава контент насила и да ми шерва. Това си е по желание на юзъра.
То не е като да не съм шервал и за неговия/нейния сайт, но няма да давам обяснения. Обаче как можа да ми изтрие всички статии и да си остави една, която я устройва и ми маха линка даже... Е това е цялата ни работа е такава :(
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Ааааа, братле не слагай всички под един знаменател при мен си си пушка дори мисля , че си и без одобрение :) пък за шерването си направих майтап, никой не е длъжен освен , че ми дава контент насила и да ми шерва. Това си е по желание на юзъра.

Uni ти не ме разбра бе човек, за теб нищо не съм казал. Да при теб съм без одобрение и всичко е 6 просто се съмнявам какъв пол стои зад ника aleksandra1986.

При теб пускам статии от много време и съм много доволен, грешка няма!

P.S.

Обаче само погледни какво става горе "Черпя" и статията ми си стои там без линк :)

Ето на младите да се учат, що е то кражба на контент, не че съм дребнав и ще правя скандали за един линк...
 

Горе