Списък с нерегистрирани 5-буквени домейни!

Здравейте, попаднах на един списък с 1300+ свободни 5 буквени домейна. От вчера е, не знам колко са свободни. Може да си намерите нещо лесно за произношение. Сега е момента, в който да се направят малко пари, от хората, които разбират. Няма цифри и тиренца в тях. Дано са ви от полза. Лека вечер!

Списъкът:http://pastebin.com/1xeE8FFW
 
Последно редактирано:
От: Списък с нерегистрирани 5-буквени домейни!

не сам хубави имената.
 
От: Списък с нерегистрирани 5-буквени домейни!

Ами да, може и да не са хубави, може малко от тях да стават, но ако на някой му се рови не му пречи да прегледа набързо. Все нещо може и да излезе. Съмнявам се да си прегледал всичките 1300 имена, както и аз не съм. Пуснах го, защото има много хора във форума, които се занимават с домейни и реших, че може да има някаква полза - това е.
 
От: Списък с нерегистрирани 5-буквени домейни!

Доста хубави неща за бранд има. Не очаквах.
 
От: Списък с нерегистрирани 5-буквени домейни!

toygn.com
toytg.com

Ето тези веднага ми хванаха окото като отворих списъка, идеални са за сайт за играчки и все още са свободни.
 
От: Списък с нерегистрирани 5-буквени домейни!

toygn.com
toytg.com

Ето тези веднага ми хванаха окото като отворих списъка, идеални са за сайт за играчки и все още са свободни.
Регистрирай ги като са толкова хубави.
Нима мислиш, че домейнърите са толкова тъпи, че не могат сами да намерят подобни списъци?
 
От: Списък с нерегистрирани 5-буквени домейни!

Не, със сигурност не мисля никого за глупав. Мисля, че преекспонираш нещата доста сериозно.
 
От: Списък с нерегистрирани 5-буквени домейни!

http://pastebin.com/LjPaWpLt

Няма .com-ове - org, net и info са, има и малко трибуквени. В някои варианти са налични повече от едно разширение.
 
От: Списък с нерегистрирани 5-буквени домейни!

Е, не оспорвам, което си е така, си е така.
 
От: Списък с нерегистрирани 5-буквени домейни!

Трябва да се дебне за такива домейни, вчера набарах един LLLL.com и скоро ще го пусна да Флиппа, дано се изпотрепят за него :wink:
 
От: Списък с нерегистрирани 5-буквени домейни!

Харесах си 2 домейна, но и двата са заети..
 
От: Списък с нерегистрирани 5-буквени домейни!

keks.biz - Ако правите бизнес с кексове :D
 
От: Списък с нерегистрирани 5-буквени домейни!

Сега на второ четене видях много хубаво име и го взех, репче за автора на темата, че пусна списъка. :beer:
 

Горе