Списъци с Киурди - Keyword Lists

От: Списъци с Киурди - Keyword Lists

History
Travel
Tourism
 
От: Списъци с Киурди - Keyword Lists

в момента мигрирам на линукс и нямам уеб сео трябва да видя как да го подкарам с wine do nqkoi den ]e gi postna


Защо реши да изоставиш Windows?
 
От: От: Списъци с Киурди - Keyword Lists

Писна ми от цикленето на бозата и от секюрити исюта дълго е за разправяне като като пост щети разкажа на срещата :)

т'ва е човекаааааааа :D :D :D
ама можеш да пуснеш 1 партишън за боза с 3-4 гб място, да може едва да диша и да си праснеш там тия уеб работи... стига да се съберат де :) щото wine понякога действа точно, ама точно като windows :lol::lol::lol:
 
От: Списъци с Киурди - Keyword Lists

coolice, я дай акъл за:
sightseeings
nature
tourism
travel
малко се припокрива с един по-горен рикуест, ама на sightseeings-я много държа. Мерси :)
 
От: Списъци с Киурди - Keyword Lists

Инсталирах си безплатната версия на Web CEO и реших да ползвам инструмента Find Keywords, за да ми изкара списък с думи, свързани със "sex", но това иска да въведа адрес на сайт.

Даниите са от уеб сео

Използвах keywords:WeatherScreen (demo) и ми извади някакви думи.

Може ли да ме посъветваш как да ползвам този тул?

Благодаря за вниманието! :)
 
Последно редактирано:
От: От: Списъци с Киурди - Keyword Lists

Инсталирах си безплатната версия на Web CEO и реших да ползвам инструмента Find Keywords, за да ми изкара списък с думи, свързани със "sex", но това иска да въведа адрес на сайт.



Използвах keywords:WeatherScreen (demo) и ми извади някакви думи.

Може ли да ме посъветваш как да ползвам този тул?

Благодаря за вниманието! :)

Този tool ти вади longtail изрази на думата която си писал.

Примерно ако пиша cleaning
Ще ми извади:
carpet cleaning on-off cleaning cleaning companies и така нататака предлага ти думи които ще ти бъде по-лесно да пробиеш и да оптимизираш. Успех
 

Горе