Списъче със български социални мрежи, директории и т.н. ?

CrAzY-MaST

Well-Known Member
Здравейте колеги!

Имам нужда от актуален списък със всички български директории и социални мрежи или поне подбрани такива, от които може да има полза.

Ще се радвам ако някой има желание да го сподели, а ако няма желание да го направи безплатно за потребителите тук - нека ми пише да се разберем за цена или оферта.

Поздрави
 
От: Списъче със български социални мрежи, директории и т.н. ?

Цена? Оферта?? Ми дай бате 200лв щото и ти си уебмастерЪТ явно :)
Абе може ли такова малоумие!!! Така както си написал стройно заглавието на тая убита тема "списък с бла бла бла..." що кат си и ти уебматер не се сети първо да чекнеш в дето ти гугал пак с така стройно заглавиеце... ЯЯЯЯЯ ЦЪК

Става а, излезнаха ли списъчетата за Уебмастери :)

А я сега ми кажи, що аз и малоумниците кат мене се потиме изобщо да ги правим тия списъци, кат явно не списъци им трее на уебмастерите а мозък!

Това беше яко гавра с труп бате, чувствам се обиден. Обиден, че се потим напразно, и обиден че българското уеб майстор явно е тупан-кютук-парче!

Ша да ме извиняваш ако съм те засегнах, ама човек мисли повече с горната глава, когато проблемите се въртят около нея, какъвто е и този случай :wink:
 
От: Списъче със български социални мрежи, директории и т.н. ?

И двамата знаем, че списъци из нета има бол.
Въпроса е някой колега от тук да сподели добър списък.

Ако искаш да напишем и за списък с директории за английски сайтове и да видим как 30% от тях няма да работят?
 
От: Списъче със български социални мрежи, директории и т.н. ?

Е и за ен има у форумот поне 2-3 теми, ама ти питаш за беге. Виж alldir.eu и ми кажи коя не рабори? Леко съм тъп и през месец ги чеквам :D
Иначе добър списък в нета нема (освен моят разбира се :) ) щото повечето ги правят според лични, комерсиални и тн предпочитания, до като леко тъп като мене ги прави на база КЪДЕ ДОБАВЯТ :wink:
 
От: Списъче със български социални мрежи, директории и т.н. ?

@Copypaster - май ника ти наистина е добре подбран.

Не си се изпотил кой знае колко нито ти , нито аз, да събираме списъци.

Ако си чел скоро(въобще) форума, тук от известно време съществуват няколко теми за инициативата "УСПЕЙ С НАС".

Не виждам нищо лошо да се споделят списъци с колеги. Аз ще споделя един, който е актуален на 98%(има няколко в момента неработещи дир).

Може да си го COPY-PASTE -неш , да ти е от полза. За всички останали колеги е безплатенВиж файлът Spisyk_BG.txt.

Разполагам със списъци и с ЕН, Руски, Румънски, Германски, Френски, Италиански, Испански, Турски, Китайски, Японски и други директории.

Ако на някой му трябват, да ме потърси.


P.S. Съжалявам, че ги качвам като тексто файл, ама екселски не ми дава да кача.
 
От: Списъче със български социални мрежи, директории и т.н. ?

Ич не съм се изпотил...направи ти две, па ако ще и да е с кът+PASTE :p

Иначе списъкът ти е добре, само дето едва ли си добавял в 100% от тях. Давайте списъци, където сте добавяли поне през 5-6 месеца и всичко ви е било одобрено. Другото са измишльотини
 
От: Списъче със български социални мрежи, директории и т.н. ?

Добавям много редовно( ежедневно) във всички от тях. Има моменти в които работя денонощно, само и само за да успея да си изпълня всички поръчки. И най-важното - КЛИЕНТИТЕ МИ СА ДОВОЛНИ.
 
От: Списъче със български социални мрежи, директории и т.н. ?

Абе и на теб ти умре сиганката дет те фалеше, ама айде нека има надежда, че ше намажеш некоя и друга още поръчичичица след капснатото ти изказване :)
 
От: Списъче със български социални мрежи, директории и т.н. ?

Не се оплаквам от липса на клиенти и работа. Работя както и с фирми и колеги от форума, така и с доста частни клиенти.
Аз не съм "тинейджър" който след училище гледа да изкара някой лев за цигари, а се занимавам само с това. И то качествено.
 
Ето ти над 140 броя български линк и article директории http://wms-tools.com/urladd/index/0/2/0/0/ като можеш да си филтрираш чрез менюто само каквото ти трябва.
Данните се обновяват на 24ч и са винаги актуални.
 
От: Списъче със български социални мрежи, директории и т.н. ?

Ега ти спора ударихте и добре, че се появиха списъците на Марто и Sim5, че забравих за какво беше темата.
@ copypaster: Пич, защо се палиш толкова?! Не виждам къде е проблема, че някой пита за списък, нали за това е форум. До тук разбрах само, че притежаваш някакъв залтен списък и толкоав. Не видях да имаш голямо желание за споделяне, за сметка на желаниетот ти за мрънкане, убиждане и подобни. Смятай с това държание, ако ти се наложи да искаш помощ от тези хора във форума, кога ще ти помогнат.
И моля те, не ми отговаряй, защото нямам намерение да влизам в някакеи полемики. Имаш си глава, така си решил и така се държиш. Това и е твое право. Аз само искам да ти дам съвет.
 
От: Списъче със български социални мрежи, директории и т.н. ?

Ето и един пресен списък със социални мрежи от мен - списък. Всички са работещи към упоменатата дата. В следващите дни ще добавям и други списъци за линк билдинг.
 
От: Списъче със български социални мрежи, директории и т.н. ?

Списъци валяло, лошото, е че доста социалки измряха, и не знам защо ги правят въобще като ще ги трепят. Имам предвид тези на обща тематика иначе и аз закрих една която ми оспамиха с какво ли не глупости и си превърнах сайта в сайт в който контент ще си се пълни само от нас. Обаче тез общите не знам що ги свалят, като си решил да пускаш да те спамят пускаш и това е няма назад.
 
От: Списъче със български социални мрежи, директории и т.н. ?

Този копипейстъра ако можеше някой да го банне ;)
 
От: Списъче със български социални мрежи, директории и т.н. ?

Сайтове за обяви http://linx.bg/lists/saitove-za-obqvi/ => разделени са на даващи и недаващи линк. Обновени преди 10-на дена.
 
От: Списъче със български социални мрежи, директории и т.н. ?

Този копипейстъра ако можеше някой да го банне ;)

И като го банне та все едно ще изчезне по-истинският списък с директории :wink:

И понеже виждам, че много хора им се бърка явно у гъзеца, та за това да продължа да дразня...щото усещам че работи :twisted:

ииииииииии актуален списък със социални мрежи
ииииииииииии актуален списък с директории за статии
ииииииииииииииии актуален списък с директории за сайтове

май до 4 беха... другите списъци си ги видите сами :rolleyes:
 

Горе