Споделен cloud хостинг

pgplamen

Active Member
Днес получавам писмо и първо обърках фирмата и отговорих малко нервно но после влязох в час. Това ме зайнтересува и прегледах новата услуга предлагана от ns1.bg

"100% SSD дисково пространство Използваме най-високата серия SSD дискове на Intel предназначени за cloud уеб хостинг услуги. Те доставят изключителна производителност и са около 50 пъти по-бързи от SATA дисковете, които се използват при традиционния уеб хостинг. Получавате 30 резервни копия на Вашият сайт, за последните 30 дни назад"
Това не ми изглежда никак лошо.
 
От: Споделен cloud хостинг

Не ме разбирайте погрешно, но нещо ми бяга от разбиранията за "облак" тази оферта. По-скоро ми прилича на споделен хостинг в/у SSD дискови устройства. Няма избор на OS, едва ли има опции да се настрои сървъра както на човек му е удобно...... за едната бързина чак ново име са измислили :)
 
От: Споделен cloud хостинг

Не ме разбирайте погрешно, но нещо ми бяга от разбиранията за "облак" тази оферта. По-скоро ми прилича на споделен хостинг в/у SSD дискови устройства. Няма избор на OS, едва ли има опции да се настрои сървъра както на човек му е удобно...... за едната бързина чак ново име са измислили :)

Здравейте Marin0v,

Услугата е облачна, защото позволява добавянето/изтриването на допълнителен ресурс на момента и плащате точно толкова колкото ползвате. Можете да поръчате 1GB допълнително място, да го ползвате 3 дни и след това да го премахнете. Ще платите за допълнителното пространство за 3 дни т.е. за времето, за което е ползвано. Освен това услугата ще продължи да работи при хардуерен проблем, тъй като тя автоматично ще бъде преместена на здрав сървър, който се намира в облачния клъстер. За повече информация можете да погледнете ns1.bg/cloud

Избор на операционна система е възможно при облачен сървър, който можете сам да конфигурирате на адрес ns1.bg/cloud/servers, като използвате плъзгачите.

Ако имате допълнителни въпроси, с радост ще отговоря :)
 

Горе