Споделяй Безплатно в българският на Pinterest - POST.bg

Marauder

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Споделяй с Приятели в сайт с PR3 - POST.bg

POST'вай всичко интересно и получи директен линк към сайта, новината или продукта, който продаваш.

Лесно и удобно :)

А за тези от вас, на които само линк не им стига, можем да предложим много атрактивни и интересни позиции за реклама.
 
От: Споделяй Безплатно в българският на Pinterest - POST.bg

Благодаря :)

Ще се радваме и други колеги да се възползват и естествено да имаме взаимна полза!
 
От: Споделяй Безплатно в българският на Pinterest - POST.bg

Полезно за Български сайтове, заминава в букмарка.
Изчистен дизайн, може още да се подобри:
-Форма за фийдбек и бъг репорт няма да е зле, може е да е стики ляво/дясно или футър/хедър.

Поздрави за добрата работа!
 
От: Споделяй Безплатно в българският на Pinterest - POST.bg

И домейна е много як :)
 
От: Споделяй Безплатно в българският на Pinterest - POST.bg

Блаgодариме колеги :|

Всички мнения и предложения са добре дошли и ще се съобразим с тях!

Наистина ще се радваме, да сме си взаимно полезни! :roll:
 
От: Споделяй Безплатно в българският на Pinterest - POST.bg

и аз се възползвах

имам 2 забележки само:
- под експлорер не работи коректно - не ми излиза борда (винаги ме кара да създам нов) и ако създам нов, после пак не излиза за да добавя нов пост, също под мозила не ми излиза новия създаден под експлорер. ако го създам под мозила няма проблеми и си излиза под мозила.
- за да добавя линк трябва да вляза да редактирам постта, на първоначалното създаване на постта мога да сложа само снимка и описание. би било добре ако може още на първия екран да се добави и източник

иначе изглежда перфетно, браво!
 
От: Споделяй Безплатно в българският на Pinterest - POST.bg

и аз се възползвах

имам 2 забележки само:
- под експлорер не работи коректно - не ми излиза борда (винаги ме кара да създам нов) и ако създам нов, после пак не излиза за да добавя нов пост, също под мозила не ми излиза новия създаден под експлорер. ако го създам под мозила няма проблеми и си излиза под мозила.
- за да добавя линк трябва да вляза да редактирам постта, на първоначалното създаване на постта мога да сложа само снимка и описание. би било добре ако може още на първия екран да се добави и източник

иначе изглежда перфетно, браво!

1. Коя версия на Експлорър ползвате? На по-малки ое 8 е възможно.
2. Това е така, защото не винаги човек иска да добавя линк, например. Ако просто иска да добави ПОСТ (снимка) от компютъра си и не иска да води към страница (url адрес).
Добавяйки ПОСТ от сайт, т.е. посочвайки адрес няма проблем, скрипта автоматично добавя и линка ви към картинката.

Една изключително добра възможност:

Отивате на http://www.post.bg/pins-settings (естествено, ако сте регистриран)
Кликате с мишката, задържате и провлачате до бара с Букмарките си синия бутон Post (който е най-отдолу на страницата) Естествено, ако букмарк бара ви е настроен да се показва.

Сега, отивате на страницата, която искате да споделите и просто кликате бутона Post, който е вече в букмарк бара ви :) Харесвате снимка и съдържание, и ПОСТвате!

Готово, вече сте направили Своя ПОСТ.

Лесно, бързо и просто.
 
От: Споделяй Безплатно в българският на Pinterest - POST.bg

@veda благодаря за идеята, но ние не искаме да сме просто социалка.
Не искаме да трупаме само безцелни ПОСТове, а все пак те да са полезни и готини, зад които да стоят реални хора, а не само скриптове :)
 
От: Споделяй Безплатно в българският на Pinterest - POST.bg

Много готин сайт, но пробвах с URL на кирилица и не го приемаше, после пък не искаше снимката да разчете. Трябваше да сложа puny code url-то, за да се събмитне, но пак не стана със снимката номера и го добавих ръчно от компютъра като снимка и след това източника :)

Аз ли нещо съм объркал или наистина има проблем с URL-тата на кирилица?

Може ли да се оправи или е нещо много проблемно?
 
От: Споделяй Безплатно в българският на Pinterest - POST.bg

Бъг: когато отворя даден пин и го затворя след това не мога да скролвам, т.е. мога, но скрол бара ми изчезва и мога с мидъл клик само. Бъга работи при всички браузери :)

Имате ли Api ?
 
От: Споделяй Безплатно в българският на Pinterest - POST.bg

Говоря за домейн на кирилица, не само за вътрешна страница. Става въпрос за сайтове от тип: www.пример.bg, за да ги приеме трябва да се пишат с puny code: www.xn--e1afmkfd.bg

а след това ми направи и проблем със снимката от сайта :)

Не, че е такъв проблем да се ползва кода, просто реших да го спомена :)

Незнам как не си успял на кирилица.
Ето пример:
http://www.post.bg/pin/956/ с линк водещ към http://mandja.bg/Ястие/21/Sushi-&-Mochi/226/Специални-Сетове/2187/Бътерфлай

Много благодарим за отзивите и за помощта ви!!!
 
От: Споделяй Безплатно в българският на Pinterest - POST.bg

Това как да се разбира?
Сори, ама не можах да разбера. Отваря се ПОСТ или пин и след затваряне няма скрул? А и като се затвори ПОСТ (пин) се връщаш към начало или категорията, в която си бил. А, там си има скрул, освен, ако няма достатъчно постове за да има такъв.
App нямаме, но темата на сайта е и мобилна и няма никакъв проблем с който и да е смартфон.
 
От: Споделяй Безплатно в българският на Pinterest - POST.bg

Питах имате ли API, а не App :)

И второ не съм се логвал, влизам в индекса скролвам надолу и отварям даден пин, той ми излиза във флайбокс, затварям го с ESC след което нямам скролбар.
 
От: Споделяй Безплатно в българският на Pinterest - POST.bg

Разбрах те :)
Ами не излизай с ESC, просто кликни някъде отстрани.
 
От: Споделяй Безплатно в българският на Pinterest - POST.bg

Много готин дизайн, пробвах и аз 1 пост, лесно за работа. Късмет занапред
 
От: Споделяй Безплатно в българският на Pinterest - POST.bg

Благодарим за градивните критики и предложения.
Наистина много се радваме, че сайта ви допада и ще сме щастливи, ако стане един от предпочитаните от вас, както и ако помогне по някакъв начин на бизнеса ви!

Успех колеги.

п.п. Ако искате да следите какво се случва в Post, то може да харесате страницата ни във Фейсбук както и профила ни в Twitter.
 

Горе