Спонсорство!

milchevi

New Member
Търся някой който да ме спонсорира.

Ето в какво се изразява спонсорството:

Искам някой да купи един домейн и хост за форум.
До два месеца след като форума се развие ще върна на спонсора заработеното - умножено по 2 или 3 пъти.:)

Ето и какво ще представлява форума, но ще въде със свой собстен дизайн:

www.fmfree.info

Ако има някой навит да пише.
 
От: Спонсорство!

Ето и какво ще представлява форума, но ще въде със свой собстен дизайн:

www.fmfree.info

Ако има някой навит да пише.
Искаш да откопираш идея, която и без това не е печеливша, при това на чужда сметка? Звучи несериозно, амиго ;)
 
От: Спонсорство!

И това ли ти е бизнеса няколко келеша да спамят 24/7. От какво ще печелиш?


От спонсрството ще печели. Въпросът е какво ще печелят спонсорите.
 
От: Спонсорство!

Точно с такъв форум, няма да се развиеш в бизнеса.
Примера, който ти посочи - тъп форум, с потребители от 8 до 13 годишна възраст.Тук там се мяркаше някой над 15-16 години.
И аз съм писал в този форум, сигурно само 150 кинта във ваучери от там съм си взел, но го напуснах, не си струва губенето на време.
 
От: Спонсорство!

Може да почнеш с .info домейн. Струва 1$ з първата година :) Хостинга мога да насоча към един безплатен, който е с характеристики на платен, даже и по-добри :) Ако искаш домейна мога и аз да ти го взема и хостинга да ти настроя :)
 
От: Спонсорство!

Може да почнеш с .info домейн. Струва 1$ з първата година :) Хостинга мога да насоча към един безплатен, който е с характеристики на платен, даже и по-добри :) Ако искаш домейна мога и аз да ти го взема и хостинга да ти настроя :)


искаш да кажеш че сте ме спонсорираш???

IVO каже от каде да си взема домейна дай линк.
 
От: От: Спонсорство!

искаш да кажеш че сте ме спонсорираш???

IVO каже от каде да си взема домейна дай линк.

Той ти е дал hostbulgaria.com почти всички хостинг фирми предлагат домейни за по 15-тина лв и някакъв хостинг за 3-4 лв месечно. Зависи вече от плана, които си избереш.
 

Горе