Спортен домейн Sport24.bg (има и сайт към него, но не работи от около 2 години)

kostianev

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Продавам домейна www.sport24.bg - регистриран е през 2008 година на 5 години, изтича в началото на 2013 година. Работеше 2 години като второстепенен сайт за спортни новини, но домейна може да се използва и за други цели. Има сайт, с архив от около 10к новини, дизайна си е наш, системата е Joomla 1.0.x не е обновявана дълго време.

В момента домейна не работи, няма кой да се занимава с него. Повече подробности на ЛС или kostianev (at) gmail.com

Домейн Име | URL: www.sport24.bg
Приблизителна Цена: 1000 лв
Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 11/02/2008 / 11/02/2013
Уникални Посетители за Месец: до 100
Импресии на Месец:: няма
Регистрирани Потребители: 1000
Page Rank: 2
Back Links: срещат се
Уникално Съдържание: Да
Система: Опън Сорс
Дизайн: Къстъм
Приходи: няма
Начини на Плащане: Банков превод, Moneybookers, Epay, Easypay
Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА
 
От: Спортен домейн Sport24.bg (има и сайт към него, но не работи от около 2 години)

Тези 10к новини копирани ли са или са писани от вас?
 
От: Спортен домейн Sport24.bg (има и сайт към него, но не работи от около 2 години)

Писани са, сайта работеше през 2008-2010 в този период са писани, спортни новини..
 
От: Спортен домейн Sport24.bg (има и сайт към него, но не работи от около 2 години)

Разбира се, ама ми пиши на ЛС, че на localhost.

мога ли да видя сайта с статиите?
 
От: Спортен домейн Sport24.bg (има и сайт към него, но не работи от около 2 години)

Може ли и на мен на л.с. някоя друга статия да я видя
 
От: Спортен домейн Sport24.bg (има и сайт към него, но не работи от около 2 години)

Вече и сайтовете започнаха да си отиват един по един ...
 
От: Спортен домейн Sport24.bg (има и сайт към него, но не работи от около 2 години)

Бих ли могъл и аз да видя демо?
 
От: Спортен домейн Sport24.bg (има и сайт към него, но не работи от около 2 години)

Изпратих Ви малко неща на ЛС
/банери, лого, принтскрийн и т.н./
 

Горе