Спортна система с онлайн залози

wessly

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продавам система за футбол - новини, статистики, прогнози, класации и др. Системата е писана конкретно за сайта, изградена чрез HTML, HTML5, Ajax, jquery, javascript, PHP, MySQL и др. Напълно автоматизирана, защитена и проста за употреба както за администратор, така и за потребител.

Продавам към нея и домейнът www.hdsport.net. Две от най-търсените думи в интернет "hd" и "sport", гарантирано SEO чрез тях пряко към Google. Много лесен за запомняне домейн.

ДЕМО само за наистина заинтересувани - да ми пишат ЛС.

Цената е по договаряне, приемам оферти на ЛС.<br /><br /> Домейн Име | URL: hdsport.net<br /><br />Приблизителна Цена: Договаряне<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Няма Съдържание<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: Paypal<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: Спортна система с онлайн залози

..........................
 
Последно редактирано:
От: Спортна система с онлайн залози

Продаваш ли само домейна? Ако да, пиши ми цена на лично
 
От: Спортна система с онлайн залози

Като изключим формата за логин и хедъра, сайта е много добре направен. Дано успееш да го продадеш! Успех! :)
 
От: Спортна система с онлайн залози

Благодаря много за комплиментите!
 
От: Спортна система с онлайн залози

Имам интерес към сайта, прати ми повече информация на лично и разбира се Демо. Системата от нулата ли е писана или си награждал готов Framework/CMS ?

Благодаря предварително :)
 

Горе