Спортни драми в събота вечер

От: Спортни драми в събота вечер

Съжелявам хората, които си мислят, че бойните спортове са само маане и буане в кратуните. :) Всеки си има вкус, но да отричаш един спорт, само защото не ти харесва, не е правилно.
 
От: Спортни драми в събота вечер

Евала на Багата така се мачка!
 
От: Спортни драми в събота вечер

Ти мача гледа ли?

Мдаааа, да ти го анализирам ли? Същия свален гард, левите крошета влизат като у тях си и ако чичката се беше напрегнал в края на 7-мия нашто цигане щеше да е на пода. Накратко чичето ме изненада, но човека си беше дошъл да си вземе парите и да не допусне сериозен удар в тиквата си. Изпълни си задачата перфектно. А нашия.....световен, България на три морета ура!
 
От: Re: Спортни драми в събота вечер

Относно мача на Кобрата, не му прави чест да казва, че опонента не му бил на нивото.
Тоя е ебати палячото, точно обратното на всичко, което трябва да е един успял спортист. Още с Пичко ми направи супер неприятно впечатление, като почна да обяснява глупости, вместо да се замисли, че просто той е некадърен.

За Багата - браво, направо го направи труден за рисуване. Нямаше излишни хватки и удари с крака, просто брутален бокс. Браво на нашето момче!
 
От: Спортни драми в събота вечер

Ама не може всичко да е цветя и рози бе, деба мама му. И аз искам да е като Тайсън, да свършва мача в първата минута на първия рунд, ама няма как да стане. Добър-лош българин е 5-ти в ранглистата, сега може да мине 4-ти, че може и 3-ти, не знам. Като биеше, всички уха-оха, сега такъв бил, онакъв бил.


Мдаааа, да ти го анализирам ли? Същия свален гард, левите крошета влизат като у тях си и ако чичката се беше напрегнал в края на 7-мия нашто цигане щеше да е на пода. Накратко чичето ме изненада, но човека си беше дошъл да си вземе парите и да не допусне сериозен удар в тиквата си. Изпълни си задачата перфектно. А нашия.....световен, България на три морета ура!
 
От: Спортни драми в събота вечер

Ама не може всичко да е цветя и рози бе, деба мама му. И аз искам да е като Тайсън, да свършва мача в първата минута на първия рунд, ама няма как да стане. Добър-лош българин е 5-ти в ранглистата, сега може да мине 4-ти, че може и 3-ти, не знам. Като биеше, всички уха-оха, сега такъв бил, онакъв бил.
А не ти ли се струва, че българинЪт, който го посреща цигански оркестър на летището, който е близък приятел с "цар" Киро, просто експлоатира патриотичните чувства на българите за собствена изгода?

Иначе, крайно време е олигофренските ни медии да отделят повече внимание на бойните спортове. Имаме чудесни спортисти, например МНОГОКРАТНИЯ световният и европейски шампион по киокушин Валери Димитров. Колко от Вас са го чували въобще? За сметка на това се обръща внимание на какви ли не глупости. И това е просто един пример.
 
От: Спортни драми в събота вечер

1551519_1398303927086022_1127950111_n.jpg

1485078_1398305323752549_1369519175_n.jpg


Тоя знаеш ли кой е? Ако не знаеш, че ти помогна - синът на "цар" Киро - "принц" Ангел Рашков. Чакам коментар от твоя страна. Снимките са от профила му във фб:

снимка 1
снимка 2

Тъй че, не е достатъчно някой да е българин, за да го подкрепяме и уважаваме. Нали?
 
От: От: Спортни драми в събота вечер

Сигурно си забравил, ама тоя спор го водихме преди почти една година по скайпа :)

Аз не подкрепям човека, аз подкрепям, спортиста. И на мен не ми харесват циганския оркестър и снимки с бай мангал, ама са факт, какво да направя. Тука трябва да се гледа по-мащабно. Никой не го интересува по света с какъв циганин се е снимал, всеки гледа на кое място е в ранглистата. Като сложа едното и другото на кантара, спортните му успехи натежават. Пак ти казвам, не гледам на него като на патриот или нещо друго, гледам като на спортист от любим спорт, най-успелия досега на профи ринга в тази категория.


Другото, което ме дразни, е това че най-обичаме да заливаме успелите си хора с лайна. Един няма дето да не сме го омазали от горе до долу.

По твоята логика не трябва да се радваме на успехите на Ивайло Маринов, примерно.

Тоя знаеш ли кой е? Ако не знаеш, че ти помогна - синът на "цар" Киро - "принц" Ангел Рашков. Чакам коментар от твоя страна. Снимките са от профила му във фб:

Тъй че, не е достатъчно някой да е българин, за да го подкрепяме и уважаваме. Нали?
 
От: Спортни драми в събота вечер

Ами това е разликата между двамата. Един циганин - Исмаил Мустафов, който няма нищо против да стане българин и да се откаже от циганското. С гордост носи българското си име. Винаги се е смятал за българин и не е имал нищо против по време на сменянето на имената да стане Ивайло.

И един българин, който го влече циганското. Който не показва грам уважение към противниците си на ринга и е високомерен.

Според теб, кой уважавам повече?
 
От: От: Спортни драми в събота вечер

Това беше само с Пичко, с кой друг се е държал по този начин? Литна на високо и го приземиха бърза, това стана, не е повод да го мразим.

Кажи чесно, ти вчера искаше да падне или да бие?

И един българин, който го влече циганското. Който не показва грам уважение към противниците си на ринга и е високомерен.

Според теб, кой уважавам повече?
 
От: Спортни драми в събота вечер

Кубрат бие, пък вие си го мразете колкото искате.... Чакам Багата да видим какво ще направи, вярвам, че няма да има проблеми!

Не мразим пишман патриотите които го поставят едва ли не до Левски и Ботев.
Щом не ми пука за него по вашите сметки съм национален изменник, предател, нечовек, гяур и тн.
Е как да не го намрази човек? Това че лесно ви подлъгва, нас не може. Всеки може да развее байряка и да каже, че го прави за БГ.
А какво е направил за БГ в действителност?
 
От: От: Спортни драми в събота вечер

Кажи чесно, ти вчера искаше да падне или да бие?
Никога няма да желая български спортист да изгуби, но специално този не мога да го подкрепям. Така че - бях неутрален.

Докато Багата ми е симпатичен и наистина исках да победи :)
 
От: От: Спортни драми в събота вечер

Не го подкрепяш, ама по-добре да не губи :) Няма вариант да си неутрален, нали знаеш:)

За Багата също се говорят лайна, бил селяндур, мутра, побойник, пиянде, че не бил изобщо пример за подражание и какво ли още не. Повода за това е изявата му в биг брадър, дето се напи като прасе и дърпаше оная кифла, забравих и името. Ама какво от това!? И на мен ми е симпатичен, това са хора, с всичките си недостатъци.

Казах ти, гледай голямото, да се вторачваш в дребните неща файда няма...

Никога няма да желая български спортист да изгуби, но специално този не мога да го подкрепям. Така че - бях неутрален.

Докато Багата ми е симпатичен и наистина исках да победи :)
 
От: Спортни драми в събота вечер

Човек, къде забивате на патриоти постоянно? Аз говоря за спортиста Пулев, не за патриота!



Не мразим пишман патриотите които го поставят едва ли не до Левски и Ботев.
Щом не ми пука за него по вашите сметки съм национален изменник, предател, нечовек, гяур и тн.
Е как да не го намрази човек? Това че лесно ви подлъгва, нас не може. Всеки може да развее байряка и да каже, че го прави за БГ.
А какво е направил за БГ в действителност?
 
От: Спортни драми в събота вечер

Човек, къде забивате на патриоти постоянно? Аз говоря за спортиста Пулев, не за патриота!

Спортиста Пулев трябва да загуби, още 2-3 загуби, хубаво е поне едната да е отново с нокаут. Това за да се научи да играе, иначе не си е взел поука от Кличко, все същото държание, същите простотии говори.
 
От: Спортни драми в събота вечер

Кубрат няма нито силата на удара, нито защитата да бие някой като Кличко. Имайки предвид сегашните "новоизгряващи" таланти - Wilder и Joshua - е логично да се приеме, че времето му за сериозен доминанс на спорта мина (лично мое мнение е, че никога не го е и имало, но това е друга дълга тема). Основната грешка в екипа на Кубрат за мен е, че към 2-та година от профи кариерата му спряха да го държат в напрежение с 7-8 мача на година...няма как да имаш нужния опит и тренинг за по-сериозни опоненти освен ако не си природен талант и дори и тогава шансовете ти са значително намалени (ала Frank Bruno). Много хора си мислят, че да си професионален боксъор се свежда просто до това да си правиш някви 3-4 часа тренировки на ден и да си харчиш парите ала Floyd Mayweather (колкото и да ми е антипатичен, Флойд е от споменатата категория на природните таланти в този спорт). Не обичам да давам Тайсън за пример, но най-лесно за него може да се намери в интернет как е тренирал до 87-88-ма - бокс - храна - бокс - храна - сън - повторение (телевизорът основно се е ползвал да гледа стари боксови мачове - противно на разбиранията на повечето хора, Тайсън е един от най-запознатите боксьори що се отнася до историята на самия спорт)

ПС: Мачът вчера би бил една добра загрявка и нищо повече, ако Кубрат има друг такъв в рамките на следващите 2-3 месеца.
 
От: Спортни драми в събота вечер

Съжелявам хората, които си мислят, че бойните спортове са само маане и буане в кратуните. :) Всеки си има вкус, но да отричаш един спорт, само защото не ти харесва, не е правилно.

Само, че наистина не са само това. Но..няма как да го обясниш на хора, които не са се занимавали с такъв спорт.
Иначе, Пулев...не го харесвам. Има нещо в поведението му, което ме дразни.
Но, заради усилията и труда, си заслужава уважението. За да е там, където е...дал е много от себе си.
 
Мачът за бронза започва, момчета. Който е фен на залаганията и вярва, че националния отбор ще надделее - ~3.00 коефицент за победа на нашите!
 
От: Re: Спортни драми в събота вечер

Мачът за бронза започва, момчета. Който е фен на залаганията и вярва, че националния отбор ще надделее - ~3.00 коефицент за победа на нашите!

Аз слагам на срамна загуба.
 

Горе