Спортни драми в събота вечер

От: Спортни драми в събота вечер

Добре де, бокьор модел за подражание ли искате? Всеки има право да харесва или не каквото намери за добре, както и да си изразява мнението. Когато споменеш по света Марадона, дали някой се сеща за наркотиците или за великия играч? Същото важи и за Тайгър Уудс, Майк Тайсън, Джон Тери и тн. Да заклеймим и Стоичков понеже се е снимал в реклама на ВИС-2. Но почти навсякъде по света, като кажеш, че си българин чуваш - "Стойков, Стойков". Понеже съм Локомотивец, мога да кажа и много за Бонев но има ли смисъл? За Григор вече взех да слушам, че бил бездарник даже не говорил добре български и тн.

Правете разлика между, велики спортисти (спортист и човек) и големи спортисти (само спортист) . Да, вторите са по-малко за жалост.
 
От: Спортни драми в събота вечер

Марадона е велик волейболист, прав си :lol: А на кюрда дъщеря му се омъжи за турчин наскоро, а той самия е мега неграмотен слабоумник. Само човек с лоботомия може да му се възхищава.

655-402-stoichkov.jpg


Некакъв нехрани майко го критекувал :-o
 
От: Спортни драми в събота вечер

Ред, братче, това твойто е крайна дребнавост. Примерно Мейуедър, не само че не може да пише правилно, ами не може и да чете като хората. Това правили го по-малко успял, ми не, напротив. Записа си името в историята, като непобеждавания американец и на никой не му пука за нищо друго. В личен план, като отиде в магазина за ламборгинита, магазинера не му иска диплома за завършени образование, нали.

Това са спортисти бе, деба, гледат се постигнатите резултати и какво са постигнали за родината.

Това твойто е много грешно, гледаш им личния живот и ги оценяваш като спортисти:shock: Тъпо е, разбираш ли!
 
От: Спортни драми в събота вечер

Това са спортисти бе, деба, гледат се постигнатите резултати и какво са постигнали за родината.

Така е дееба ма има и други примери. И между другото Гейуедър въобще не е толкова фаворизиран, доста в щатите го ебават за какво ли не ма тва е друга тема. Та думата ми беше за другите примери, ей го Кличко пидал не пидал зобел не зобел ама е най-добрия вече колко години и човека е грамотен и интелигентен и вишо има даже. Ми Джордж Форман, ми Ленъкс Луис се интелигентни хора, даже и Майк Тайсън се оказа че не е толкоз прос, значи можело....при футболерите Платини, Бекенбауер, Зидан и още много ще има дето са легенди и съм сигурен, че най-малкото могат да пишат грамотно хората! Ма на нас тва ни е нивото, важното било че прославел България....те ако знаеха колко е прост майкоууууу....тва говори кви хора сме....ма нищо де.
 
От: Спортни драми в събота вечер

Най-бързата победа на Пулев до момента. Верно срещу непретенциозен съперник, но няма значение, важен е резултата:)


[video=youtube;zcICehuiEhc]https://www.youtube.com/watch?v=zcICehuiEhc[/video]
 
От: Спортни драми в събота вечер

Най-бързата победа на Пулев до момента. Верно срещу непретенциозен съперник, но няма значение, важен е резултата:)

Трябваше да заложа. То като не съм заложил и да е победил и да е загубил не е от значение.
 
От: Спортни драми в събота вечер

Той коефицента беше 20 и кусур към 0 и нещо:) Тъй че и да заложиш и да не заложиш не е от значение.

Трябваше да заложа. То като не съм заложил и да е победил и да е загубил не е от значение.
 
От: Спортни драми в събота вечер

Уникална победа, висш пилотаж при бокса! Пулев показа перфектна техника и кондиция, която му помогна срещу така трудния и опитен съперник. Исторически запомнящ се мач. Чакаме Мики Рурк и продължаваме напред.....
 
От: Спортни драми в събота вечер

Догодина ще го видим. Сигурно на пролет ще боксира с някой от топ 10. Тука не стана ясно той ли е в много добра форма или Харис беше много слаб. Последните два мача бяха за самочувствие, това е пределно ясно.


Уникална победа, висш пилотаж при бокса! Пулев показа перфектна техника и кондиция, която му помогна срещу така трудния и опитен съперник. Исторически запомнящ се мач. Чакаме Мики Рурк и продължаваме напред.....
 
От: Спортни драми в събота вечер

Последните два мача бяха за самочувствие, това е пределно ясно.
То по тая логика може и да пребие някой клошар на улицата, за да си вдигне самочувствието.
 
От: Спортни драми в събота вечер

Голям смях беше тоя мач, останаха ли още боксьори в пенсия с които не са е бил да "нокаутира" и тях .. :ДДД
 
От: Спортни драми в събота вечер

Имам чувството, че почти никой от тук не се интересува от бокс. Няма как след загуба от шампиона да почне да се боксира с хора от топ10, все пак пада надоло в класирането.. В момента Кобрата почва от начало, нормално е да има 2-3 мача с по-слаби противници, които излизат просто да вземат парите. За да върви напред в класирането, трябва да играе повече мачове и след още 1 мач с подобен съперник, ще има заявки и от по-сериозни противници.

Устинов също се би с Харис и се случи подобно нещо, а сега ще се бие за титлата в WBF така че не виждам къде е драмата.
 
От: Спортни драми в събота вечер

Такива мачове са за начинаещи профита, когато трябва да трупат рейтинг. Примерно втори, трети мач. Такава среща е обида за кОбрат, но нашия мухльо е толкова прост, че нема как да се усети накъде отива кариерата му. Измисленият нокаут не го коментирам, аз лично бих се обидил.
Устинов има лукса да си позволи да бие малоумници, все пак е 33-ти в ранкинга и е почти 40 годишен, докато нашто е 5-ти и има претенциите за тарикат боксьор.
 
От: Спортни драми в събота вечер

Не виждам с какво толкова като техника и сила нашия отстъпва на новия шампион. Дай Боже да намери сила кобрата да вземе титлата и да имаме българин шампион. А това , че последния му съперник беше слаб няма никакво значение - победата си е победа. Нека трупа самочувствие. Ще дойде време да се боксира и с най-добрите пак.
 
От: Спортни драми в събота вечер

Значи Устинов, който е с 31 победи и 1 загуба (и то от Кобрата) и той е начинаещ, пък след този мач сега ще се бие за титлата? За да се биеш със сериозен противник, трябва да има интерес към теб, а за това ти трябват 2-3 подобни мача.
 
От: Спортни драми в събота вечер

Значи Устинов, който е с 31 победи и 1 загуба (и то от Кобрата) и той е начинаещ, пък след този мач сега ще се бие за титлата? За да се биеш със сериозен противник, трябва да има интерес към теб, а за това ти трябват 2-3 подобни мача.

Освен това мениджъра на Фюри каза че е възможен мач с Кобрата. Може би след реванша с Кличко, който според мен няма да се развие по същия начин но ще видим
 
От: От: Спортни драми в събота вечер

Ти нали разбираше от тоя спорт? Мислиш ли, че той ги решава тея работи? Квото каже Новия новия тренер, това е. Той може да иска да се бие с всеки, ама квото кажат от отбора, това ще стане, много добре го знаеш това.

Такива мачове са за начинаещи профита, когато трябва да трупат рейтинг. Примерно втори, трети мач. Такава среща е обида за кОбрат, но нашия мухльо е толкова прост, че нема как да се усети накъде отива кариерата му. Измисленият нокаут не го коментирам, аз лично бих се обидил.
Устинов има лукса да си позволи да бие малоумници, все пак е 33-ти в ранкинга и е почти 40 годишен, докато нашто е 5-ти и има претенциите за тарикат боксьор.
 
От: Спортни драми в събота вечер

Пулев доказа, че не е случаен! Беше блестящ срещу Чисора, браво! Не знам, ама толкова удари в тялото нормален човек не може да издържи, още един път браво.
 

Горе