Спрени реклами на Адесенс

wood

Well-Known Member
Дайте съвет как да постъпя със спрени реклами от Адесенс. Имаме сайт за обяви за чужбина...един домеин и 6 поддомейна, за 7 държави. В сайта има категория за +18...Преди време Гугъл ни спря рекламите на един поддомеин за тази категория, ние забранихме да се показват реклами на Гугъл в тази категория и обявите към тях и писахме на Гугъл че сме отстранили проблема според тяхната политика. Но след три дни получихме имеил че са ни спрели рекламите на основният домеин и всички поддомеини за постоянно. Кажете от опит дали да им пишем във формата за опровержение или направо да си закупим нов домейн и да редиректнем всичко. На новият домеин ще премахнем цялата категория +18...
 
От: Спрени реклами на Адесенс

Не е заради 18+
почти всички сайтове за обяви имат ама не ги спират
значи другаде е бил проблема
 
От: Спрени реклами на Адесенс

Не е заради 18+
почти всички сайтове за обяви имат ама не ги спират
значи другаде е бил проблема


В имеила който ми изпратиха бяха ми дали линк към такава обява +18.
 
От: Спрени реклами на Адесенс

Не търси много логика в писмата им.
Аз в един и същ ден съм получавал писмо със съвети как да оптимизирам рекламите на даден домейн и
друго писмо, че ми спират рекламите на същия домейн.
 
От: Спрени реклами на Адесенс

Да се похваля от Гугъл...след като им писах за сайтовете че са оправени, има няма два часа и получих отговор от тях че рекламите им са въстановени на сайтовете ми. Приятно изненадан съм от бързата реакция.
 
От: Спрени реклами на Адесенс

И мен ме бяха предупреждавали така за един сайт преди време и му бях махнал категорията с 18+ и нямаше проблеми, та най-вероятно е точно заради това. Ако я беше махнал сигурно нямаше да стане така.
 

Горе