Спрете да хъркате!

От: Спрете да хъркате!

Побутваш го/я, така че да се размести поне малко. В просъница отсрещният се опитва да се намести и в повечето случаи инстинктивно си разполага врата и главата максимално удобно, с което хъркането спира.

Подкрепям този метод. Прилагам го когато се налага и винаги действа.
 
От: Спрете да хъркате!

Пробвала съм метода с побутването и не винаги е бил успешен.Понякога хъркането се засилва :confused: !Дори имам хъркащо куче, на което и ритник не помага да се събуди и да спре да хърка.Ама обичам си ги и ще си ги търпя :)
 
От: Спрете да хъркате!

Друго е да похъркваш,а друго е да си хъркаш стабилно,може би ще са ти нужни 1000 побутвания,жената до теб няма да спи ше побутва цяла нощ,забрави просто по-скоро ще отнесеш възглавница в главата:)
 
Последно редактирано:
От: Спрете да хъркате!

Пробвала съм метода с побутването и не винаги е бил успешен.

Ако не става с побутване пробвай с обръщане. Само му даваш посока с ръката и той сменя изцяло позата. Обръщането би трябвало да действа и при ежедневните случаи.
 
От: Спрете да хъркате!

Мда, забавна тема. Ако изключим хъркащият съсед, който чувам :).
Макар че не знам доколко това помага, темата е много интересна и благодаря за интересната информация :)
 
От: Спрете да хъркате!

Макар че не знам доколко това помага,...

Дали пък всичко не е свързано просто с правилното дишане и поддържането на добра физическа форма? Накрая все стигам до този извод. :)
 
От: Спрете да хъркате!

Скоро някой китаец, ще попадне на тези клипчета и този инструмент ще стане на по-достъпна цена...
 

Горе