Спряни реклами от Adsense

На един от сайтовете ми получих съобщение, че показването на реклами е било преустановено поради неспазването на правилата... Оказа се, че неспазването на правилата представлява показала се на сайта картинка с по еротичен привкус. Сега там реклами не текат. След корекция от моя има ли начин това решение да бъде преразгледано? Как сте процедирали в подобна ситуация?

Извинявам се ако пиша по вече дискутирана тема, нещо не можах да се ориентирам.
 
От: Спряни реклами от Adsense

Ако не са ти описали в писмото, процедурата е следната:

  • Триеш съответната картинка.
  • Пращаш факс със следното съдържание /на БГ и ЕН/:
1. Посочете конкретните URL-и на материалите, които Google е отстранил или към които Google е блокирал достъпа. За Google Групи посочете подателя, датата, групата за новини и темата на всички въпросни материали. 2. Посочете своето име, адрес, телефонен номер, адрес за ел. поща и напишете декларация, че приемате компетентността на Федералния окръжен съд за съдебния окръг, в който се намира вашият адрес (или този на окръг Санта Клара, Калифорния, ако вашият адрес е извън Съединените щати), 3. Включете следната декларация: "Кълна се под заплаха от наказание за лъжесвидетелство, че имам основание да считам, че всеки от горепосочените резултати от търсения или съобщения са били отстранени или блокирани в резултат на грешка или погрешно обозначаване на материалите за отстраняване или блокиране, или че материалите с неприемливо съдържание са били отстранени или блокирани на посочения URL и няма да се показват повече." 4. Подпис.


  • на 001 650 618-8507
- Не се отчайвай, ако факса не се изпрати успешно от първият път, лично аз съм пускал до 15тина пъти, докато си изпрати успешно.
После чакаш две- три седмици за решение на нещата.
 
От: Спряни реклами от Adsense

Верно ли само с факс се комуникира с тия?Не можеш ли по някъв тел да се разбереш с някой?
 
От: Спряни реклами от Adsense

На мен ми бяха блокирали преди един сайт и отговорих на мейла и ми го пуснаха отново.
 
От: Спряни реклами от Adsense

Благодаря за отговорите ви! mvmrik, на кой мейл им писа?
Не го помня, беше отдавна, но явно ги следят щом ми го пуснаха отново.
 
От: Спряни реклами от Adsense

Благодаря за отговорите ви! mvmrik, на кой мейл им писа?
Включително по този тип проблеми, съм комуникирал с тях на [email protected]
Ето и цитат от едно тяхно писмо:

За да подадете насрещно известие пред нас, трябва да ни осигурите писмено съобщение (по факс или обикновена поща, не електронна, освен ако не е предварително уговорено)

/курсивът мой/
 
От: Спряни реклами от Adsense

Писах им, чрез основните топици и репорти в хелп центъра. Ще изчакам известно време и ако няма ефект ще им пиша на "реална поща" или факс.
 
От: От: Спряни реклами от Adsense

Включително по този тип проблеми, съм комуникирал с тях на [email protected]
Ето и цитат от едно тяхно писмо:

За да подадете насрещно известие пред нас, трябва да ни осигурите писмено съобщение (по факс или обикновена поща, не електронна, освен ако не е предварително уговорено)

/курсивът мой/

Глупости говориш...на три различни сайта за обяви ми бяха спирали рекламите и винаги съм им писал от help центъра... там си има упътване. И трите сайта ми бяха пуснати след това. Отговора е бил от няколко часа до два дни.
 

Горе