Спрян AdWords

miraco

Member
Преди малко в пощенската ми кутия получих това от Адуордс:

Периодично проверяваме профилите от съображения за сигурност и с цел
потвърждение на данните за плащане. В резултат на това профилът Ви и всички
свързани с него профили са спрени и рекламите Ви вече не се показват с
Google. Ако смятате, че профилът Ви е бил спрян по погрешка, моля, свържете
се с нас чрез Помощния център на AdWords.


Използвах ваучер от Суперхостинг, рекламирах нов сайт за обяви за работа, сайта за първи път се рекламира в Адуордс.
При създаването на нов акуант зададох ръчно плащане, одобриха рекламата и след два дни това писмо.
Вие как активирате безплатните ваучери, по точно какво задавате при регистрация на нов акуант.
 
От: Re: Спрян AdWords

И аз Имах подобен проблем..новият акуант е регистриран от друг компютър и друго ИП, друг имейл, друго име. И сайта е нов, единственото нещо е че новият сайт и другите сайтове използват един и същ Адесенс акуант.
 
Последно редактирано:
ами явно затягат политиката за ваучерите, вадя си изво това за един и същ адсенс трябва явно да се взима на предвид

аз незнам защо слагате адсенс на нови сайтове ? би трябвало това да е опасен момент от съществуването на сайта ама не се занимавам с адсенс чак като захапе органиче трафик тогава още повече че по едно време сайтове адурдс адсенс ги режеха здраво когато си решът после казаха че може ама реално без органичен трафик си изглежда като е мфа сайт и може по тази точка да са те резнали Нарушава ли се политиката на AdWords с AdSense?
 
От: Спрян AdWords

Ако ползваш безплатни ваучети и имаш повече от един акаунт можеш да се простиш с всичките. Надушват ги тези неща от гугъла.
 
От: Спрян AdWords

Щом такава лудва търговия на ваучери се върти в digitalpoint едва ли ги надушват толкова. Само ако има рестрикции за дебитните карти - тогава, ама досега не съм чул де. Който иска да рови в DP, раздела за adwords, там има някои написани неща и може да има нещо :)

п.п. - НЕ давам съвети как да се чийтва с adwords акаунти, нито на ЛС, нито тук!
 
Последно редактирано:
От: Спрян AdWords

Miraco надявам се няма да е проблем, ако задам и един мой въпрос свързан с adwords тук :).
Аз искам да ви попитам, как стоят нещата с пускане на реклама, на спортни сайтове.
Примерно имам сайт за спортни залози.
Продават се прогнози,обсъждат се прогнози и такива неща.
Като търсих ключови думи от tool-а им видях, че си вади цени на ключови думи свързани с хазарт и по точно, вади точно тези думи които ми трябват и цените им.
Защото не мога да се сетя, рекламите по сайтовете който съм виждал на bwin,bet365 и други подобни, дали са били от adword или са си купили реклама в сайта.
 
От: Спрян AdWords

Това ми е напълно ясно.Но моя въпрос беше съвсем друг.
Какво става с рекламните кампании за хазартни сайтове.
Или за спортни сайтове.
Не може да се пускат такива кампании или.....
Това ми беше мисълта :)
 
От: Спрян AdWords

Преди малко Гугъл ми поиска потвърждение на телефонния номер, предполагам че това също е от значение.
 
От: Спрян AdWords

Три Адуордс акуанта имам и никога не са ми искали потвърждение по телефон...по имейл, да.
 
От: Спрян AdWords

danko6 , Не може , единствения начин да пуснеш такава реклама е да пишеш друго описание например футболни новини , но няма смисъл, защото сайта ако ти е за покер или за прогнози , те ти бухат яко нетаргетиран трафик , хората влизат виждат , че няма новини и излизат, няма смисъл общо взето, а ако пишеш прогнози , покер , и тн... те не ти одобряват рекламата.
 

Горе