Спряхами Адсенса :(

От: Спряхами Адсенса :(

е искаш да кажеш че съм лъжец ли ? че карам хората да кликат нон стоп ? че ги подтиквам някак си ?
 
От: Спряхами Адсенса :(

Никой не е казал, че ти си кликал - вероятно е била конкуренцията...
 
От: Спряхами Адсенса :(

Не вярвам някой да приема този сайт за конкуренция. По-скоро си се похвалил на приятели че така можеш да изкараш пари и те са решили да ти помогнат, без никакви лоши намерения и без да осъзнават колко здраво ти го начукват.
 
От: От: Спряхами Адсенса :(

Не вярвам някой да приема този сайт за конкуренция. По-скоро си се похвалил на приятели че така можеш да изкараш пари и те са решили да ти помогнат, без никакви лоши намерения и без да осъзнават колко здраво ти го начукват.

между другото имаше тема в Digital Point по въпроса и извода е следния:
Роднини и Приятели е добре да не знаят изобщо кои са вашите сайтове. За да не почнат да цъка или да кажат на някой и т.н. всякакви свързани проблеми.
 
От: Спряхами Адсенса :(

уф предложете начин сега да си монетизирам сайта освен гугъл че... ;(

п.п колко бих могъл да взема сега на сайта по над 400 посещения на ден ? :)
 
От: Спряхами Адсенса :(

Така, понеже видях, че усилено спорите за това дали е законно излъчването и разпространението на онлайн телевизия, бих ви казал следното:
Вярно е че локалните интернет доставчици плащат някви такси за излъчването, но те излъчват телевизии като диема, европа и т.н, докато в сайта на exP има телевизии, повечето от които се излъчват онлайн от самите телевизии.
Голямата разлика тук е, че той не излъчва стриймове на телевизии, а преизлъчва такива които са безплатни и са предоставени от самите телевизии. В това според мен няма нищо незаконно.
 
От: Спряхами Адсенса :(

99% от нещата в интернет са безплатни, но това не означава че всеки може да ги ползва, освен ако изрично не е написано, нямаш право да ползваш чужд стрийм, чужди картинки и каквото и да е. Ако беше така отдавна да съм направил най-голямото прокси и сега щях да бъда ужасно богат :)
 
От: Спряхами Адсенса :(

не са :) дадаох 3 рекламни позиции на 1 човек да си сложи неговия адсенс
 
От: Спряхами Адсенса :(

пуснал съм му 3 рекламни позиции срещо домейна с пр4 :)
 
От: Спряхами Адсенса :(

след малко нахалстване от мен към гугъл ето какво писмо получих
Код:
Здравейте,

Благодарим Ви, че се свързахте с нас.

Както знаете, Google се отнася изключително сериозно към случаите на генериране на невалидни кликвания. Считаме, че със закриването на Вашия профил взимаме необходимите мерки, за да бъдем сигурни, че действията във Вашия сайт вече не създават рискове за нашите рекламодатели в AdWords.

Разбираме, че вероятно желаете да получите повече информация за засечените от нас действия, но тъй като трябва да защитаваме своите системи за наблюдение, не можем да предоставяме на издателите данни за движението по техния профил, включително уеб страниците, потребителите или услугите на трети страни, които евентуално са били част от него.

Както вече посочихме, ако желаете да обжалвате закриването на Вашия профил, можете да се обърнете към нас единствено чрез този формуляр: http://www.google.com/support/adsense/bin/request.py?contact=invalid_clicks_appeal&hl=bg .

С уважение,

Екипът на Google AdSense

чудя се дали да им пиша не съм карал хора да кликат на рекламите мисля че просто добре съм разположил рекламите и с добър цвят който привличат окото и се сливат със цвета на сайта...
 
От: Спряхами Адсенса :(

Казах ти че и в най-бруталните схеми не съм получавал повече от 10% Ctr, така че едва ли ще ти се вържат за над 25%. Ако искате да печелите - уважавайте адсенс ;)
 
От: От: Спряхами Адсенса :(

Казах ти че и в най-бруталните схеми не съм получавал повече от 10% Ctr, така че едва ли ще ти се вържат за над 25%. Ако искате да печелите - уважавайте адсенс ;)

кой каза че не ги уважаваме.... и може някой да ми е направил мръсно и той да е кликал не аз...
 

Горе