Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

uni-web

Well-Known Member
http://www.plovdivutre.bg/obshtestvo/35764-sravniha_boyko_borisov_s_hristo_botev

Е извинявайте, но на мен лично вече ми дойде в повече от заблудените овце и тикви величаещи мафията, но най-много ми е криво когато прочета подобно нещо сравнението на един мафиот занимавал се с наркотици и оръжия да ми го сравняват с един Български Апостол!
За момента спирам коментарите, защото се ядосах супер много, но очаквам и вашето мнение. :(
 
  • Like
Реакции: rak
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Не знам какви хапчета им дават на събиранията на ГРОБ, но явно са доста силни, за да има изказвания от този род! Интересно ми е и как никой не реагира до момента в форума, за това пошло сравнение. :(
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Кво се впрягаш пък ти, всякакви ненормалници има.
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Кво се впрягаш пък ти, всякакви ненормалници има.

Ами нерви ме съпоставянето само на имената, като знам Кой е Ботев и кой е борисов. :(

За личности няма да говоря щото мисля всеки ЗНАЕ, ЧЕ НЯМА СМИСЪЛ!
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Стига спекулации колега, последните 23 години лудите идват от всякъде, а и все пак сме свободна страна всеки има право да каже каквото мисли. Дори и ББ се сравнява с Ботев, ама ме съмнва някога го каже, така че не се пали за глупости. Промивките са големи от двете страни, сякаш това дето прави БСП с референдума за Белене, не е същата глупост - това директно ще ни вкара в 3та глуха, и целия им електрорат ще духа тапети и гръцка мозайка, ама не го знаят това вярват на сляпо в СърГейчо.
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Това е продукт от явлението "култ към личността", което гради Бойко Борисов за себе си. По този начин процедират всички диктатори. За това явление се учи се в часовете по история.
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Тест, прав си и аз имам култ към личността, само дето е към мен и е свързана с усъвършенства, черпещ опит от най-успелите хора. Това и писах промивките са големи
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Стига спекулации колега, последните 23 години лудите идват от всякъде, а и все пак сме свободна страна всеки има право да каже каквото мисли. Дори и ББ се сравнява с Ботев, ама ме съмнва някога го каже, така че не се пали за глупости. Промивките са големи от двете страни, сякаш това дето прави БСП с референдума за Белене, не е същата глупост - това директно ще ни вкара в 3та глуха, и целия им електрорат ще духа тапети и гръцка мозайка, ама не го знаят това вярват на сляпо в СърГейчо.

Колега, приятел, съфорумец. Не правя спекулации и не защитавам никой, нито леви, десни или средни. Според мен всички са за линч. Аз се възмутих от това да ми сравнят някой борил се наистина за свободата на България с такъв който я затъпка най-много. Не съм политик и не твърдя, че разбирам от политика, но едно ми е ясно от както е "НОВИЯТ БОТЕВ" на власт не съм видял бял ден в който да се събудя спокоен и сигурен. Да не казвам колко бизнес изтрепа и затри негово "ВЕЛИЧЕСТВО Б.Б." и неговата свита. ;)
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Няма страшно... всеки луд с номера си... аз лично от толкова възвишения мога да го приема, като ирония и усмиване. :D Дишай дълбоко. Да не би да ти е по-приятно, като на знаменитите дати (18-19 Февруари, 3 Март, 2 Юни и др ) виждаш из фейсбук разни патриотични снимки, възвеличаващи и текстове и прочие( да видиш колко съм патриот и колко миля по Родното Отечество България ), а след ден-два снимката е сменена, текста е надолу в историята ( и той събрал максимум 2-3 харесвания от пишмано-подмазвачески лакей-патриотчета)? През другите дни от годината си нямат и мисъл за тези Идеали !
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Спекула го казах, в именно правилото значение - използване на информацията за користни цели като се изопачава - съмнява ме това да е целта, дори бих заложил на обратното. Ама такива теми от някой дето казал нещо е доста смешно, не си заслужава дори и да се отделя такова внимание за кой какво писал. Пък знаеш ли може наистина да го вижда момичето така, е аз не го виждам така но не означава че и другите са на такова мнение, макар че масово са под промивки, ама това друга тема.

Не са за линч, а са за разстрел и то публичен, като почнем от законодателите и съдиите, до всички корумпирани и нарочно спъващи всички процеси в изпълнителната власт. Това са паразити и само чистка друго не помага, това ще е за назидание на всички останали и да знаят какво ги чака. Проблема е че само си говорим и лаем кучета. а кервана си върви. Та и затова не влагам нищо в смисъл вярвам че ако сме инициативни и себеуважаващи се личности, за много кратко време ще се промени страната. Четох един коментар, пича каза това дето и аз, накрая свърши с това, че нужен ни е квантов скок - нещо което е малко и сравнително има невероятни положителни резултата.
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Не се ядосвай, баце сипи си една бира и не си трови нервите с писаниците на откачалки. :beer:

По новините гледам хората бедни, безработни, гладни, не могат да си платят тока ама викат хвала на Боко, колко много направи за нас. :shock: Мани ги не се ядосвай с такива.
 
От: От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Не се ядосвай, баце сипи си една бира и не си трови нервите с писаниците на откачалки. :beer:

По новините гледам хората бедни, безработни, гладни, не могат да си платят тока ама викат хвала на Боко, колко много направи за нас. :shock: Мани ги не се ядосвай с такива.

Ще ти послушам съвета братле цъкам една :beer: и релаксирам с някое филмче. Желая приятна вечер опа "Сутрин", на всички, и до утре. :)
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

“Единствения, който може да спаси България и да я извади от блатото в което я набутаха Станишев Костов и Доган това е нашия национален герой БОЙКО БОРИСОВ преродения :?: дух на великия ни поет и революционер Христо Ботев! Нашия велик генерал прекрасен Премиер и патриот Бойко Борисов е този който ние трябва да уважаваме и обичаме и да пазим свято и чисто името му от всякакъв черен ПР!
Той е спасението за нашето мило Отечество Република България и всичките надежди на българския народ са отправени към него!"


Боже, боже... Слез и си прибери чедата! Братле просто сега се прибрах, и видях статията, не че не няма реакция във форума, напротив - точно на това аз не мога да не реагирам! Значи има няколко варианта:

1. Тая мухла е платен драскач, на нея и се плаща да драска такива статии да възвеличава ГРОБ.

2. Или е стояла на слънце 10 часа, и е слънчасала.

3. Или е поредната заблудена овца която я стрижат.

Що за простотия не мога да разбера ? Прероден дух на Ботев ?? Какви са тия глупости ? Ботев се преродил в Бойко - слушайте приказки. Тая изобщо има ли сиво вещество или поне една гънка на мозъка ? И какъв патриот е тоя Бойко който работи за чужди интереси, и е на тяхна страна, а не на народа си ? Тая всъщност знае ли значението на думата "патриот" ? Патриот е човек който работи за собствения си народ и защитава интересите му, и правата, а не човек който е гъзолизец на разни ЕРП-та, частни инвеститори на ВЕИ-та, и там една шепа елит олигарси които си играят с милиарди, и допуска държавата му да я въвличат в чужди войни за които нямаме нищо общо и не искаме да имаме, а народа - кучета го яли. Такъв се нарича подлец и предател, който трябва да бъде съден и да му се потърси отговорност.

Щял да ни извадил от блатото и да ни спаси... Та тоя идиот още повече натика държавата в блатото - посегна на сребърния фонд... И какви ли не още бакии...

Не знам какви хапчета им дават на събиранията на ГРОБ, но явно са доста силни, за да има изказвания от този род! :(

Не са силни братле, всъщност те си мислят че са силни, или по скоро искат да бъдат, ама няма! Цялата работа е в това че мандата им изтича, и сега по всякакъв начин гледат да правят агитация, часовника тиктака... :wink: И скоро ще удари часът им!

Не са за линч, а са за разстрел и то публичен, като почнем от законодателите и съдиите, до всички корумпирани и нарочно спъващи всички процеси в изпълнителната власт. Това са паразити и само чистка друго не помага, това ще е за назидание на всички останали и да знаят какво ги чака. Проблема е че само си говорим и лаем кучета. а кервана си върви

Само разстрел до стената като мръсни псета! Заслужават същия безпощаден разстрел както разстреляха Николае и Елена Чаушеску в Румъния! Така им идва края на диктаторите, никой не им е крив! Казваш в това число и съдиите - особено частните съдебни изпълнители, те пък най много. Бивши мутри купили си дипломи по право, и преоблякъни от спортни екипи в костюми, щото бил съдия... К'ъв съдия, к'ви 5 л'еа - всеки може да си купи диплома, и стане частен съдебен изпълнител. Има и бити такива, ама не ги съобщават, за да не подбуждат съпротива в другите хора, колко работи умишлено крият. :wink: Ама сякаш не им знам бакиите. Само бой и трепане на такива паразити. Паразити са защото частните съдебни изпълнители са най мързеливите търтей - само се ослушват за някой длъжник на дребно, и го почват. Гладни въшки са. Казвам на дребно защото има осъдени хора и за 10 лв. За какво му е да работи - по лесно е така. Като са толкова големи съдии що не ходят да съдят престъпниците, ами хора които закъсняли с 1 месец да платят някакви си 20 лв. ... Бой мамицата им мръсна ... пиявици, червеи, глисти, паразити, комари... :twisted:

Казваш че лаем - така е, само с лаене не става. До като няма разярена тълпа със сопи и арматурни тръби както в Гърция, така ще ни мачкат. Но е крайно време българина да осъзнае че системата която е в момента работи срещу народа. По всякакъв начин се опитват да внушават чувство за вина, че всеки е виновен за нещо, и това е с цел, за да подтискат съзнанието на хората, за да не се вдигнат на бунтове.

Тая платена драскачка ще си остане само с писането. Много жалко че сравнява Ботев с този престъпник. Наскоро четох една статия за тъмното минало на Бойко, дето тая малоумната платена драскачка го изкарва ангел и спасител, и чист и неопетнен като хрисима калугерка. Краят наближава, стискайте зъби и се дръжте да оцелеем още малко...
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Явно няма да се размина само с една бира за лека нощ :lol:
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Те и с Христос скоро могат го срвнят като гледам утре ако ми остане време и желание ще му направя една карикатура за да видим как изглежда и в неговата роля месията Боко!
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Това е продукт от явлението "култ към личността", което гради Бойко Борисов за себе си. По този начин процедират всички диктатори. За това явление се учи се в часовете по история.

Точно така култ към личността. Типично е за всеки диктатор. Ще си позволя да цитирам един пътепис от пътуване до Северна Корея, със северно-корейската авиолиния AIR KORYO, и в самолета стюардесите вместо да казват инструкции за безопасност на полета, те възхваляват другаря Ким Чен Ир, като изкарват едва ли не ангел-спасител който има чудодейна сила...


В самолета на всеки раздават списания и брошури „Корея днес“, от чието съдържание постепенно започва да ти изстива кръвта (на някои хора им действа обратното — започват да се хилят и да се надсмиват над прочетеното — човек да им завиди за психиката). Междувременно започват да се чуват думите на стюардесите, заменили, защо ли, инструктажа за безопасност — „Нашият любим Президент, другарят Ким Чен Ир, лично се грижи за чуждестранните гости и за тяхно удобство лично организира тези полети“. Усещам как всичките ми възприятия се напрягат от анализа, на това, което им се предлага като информация, с абсолютно различни параметри. (едно време бях летяла и с Туркменските авиолинии, и там също се споменаваше особената роля на „бащата на всички туркмени“ във въздухоплаването, но там някак си промрънкваха под носа си, докато в Еър Корио — като истински пионерчета на висок глас и с ясна дикция. Изобщо като чуеш как всеки кореец казва думите „Нашият велик вожд..“ и „Нашият любим ръководител…“ — веднага разбираш, че думата „мама“ са я научили по-късно.)


Още не си се осъзнал и нова доза нетипични впечатления: „Сега ще ви разнесем напитки и храна. Пийте кристалната вода от планинските извори на Корея — и чрез нея ще усетите великата любов и грижа на нашия любим ръководител Ким Чен Ир!“ В мозъка ти проблясва светкавица — какво общо има тук великият пълководец!?! Какво е направил с тая вода, че обезателно ще усетим НЕГОВАТА ЛИЧНА любов!?! Организмът ми явно не иска да пие, усещайки някаква засада. Това че стюардесите и екипажът говорят много добър руски, в началото също се приема като част от „загрижеността на любимия“. По-късно виждаш, че всички печатни издания (и списания, и книги) ги има както на корейски, така и на руски — тогава разбираш, че това е обща политика и че има наистина нещо отгоре.


Източник:

П.П. Обърнете внимание на подчертания текст!
 
От: От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Точно така култ към личността. Типично е за всеки диктатор. Ще си позволя да цитирам един пътепис от пътуване до Северна Корея, със северно-корейската авиолиния AIR KORYO, и в самолета стюардесите вместо да казват инструкции за безопасност на полета, те възхваляват другаря Ким Чен Ир, като изкарват едва ли не ангел-спасител който има чудодейна сила...


В самолета на всеки раздават списания и брошури „Корея днес“, от чието съдържание постепенно започва да ти изстива кръвта (на някои хора им действа обратното — започват да се хилят и да се надсмиват над прочетеното — човек да им завиди за психиката). Междувременно започват да се чуват думите на стюардесите, заменили, защо ли, инструктажа за безопасност — „Нашият любим Президент, другарят Ким Чен Ир, лично се грижи за чуждестранните гости и за тяхно удобство лично организира тези полети“. Усещам как всичките ми възприятия се напрягат от анализа, на това, което им се предлага като информация, с абсолютно различни параметри. (едно време бях летяла и с Туркменските авиолинии, и там също се споменаваше особената роля на „бащата на всички туркмени“ във въздухоплаването, но там някак си промрънкваха под носа си, докато в Еър Корио — като истински пионерчета на висок глас и с ясна дикция. Изобщо като чуеш как всеки кореец казва думите „Нашият велик вожд..“ и „Нашият любим ръководител…“ — веднага разбираш, че думата „мама“ са я научили по-късно.)


Още не си се осъзнал и нова доза нетипични впечатления: „Сега ще ви разнесем напитки и храна. Пийте кристалната вода от планинските извори на Корея — и чрез нея ще усетите великата любов и грижа на нашия любим ръководител Ким Чен Ир!“ В мозъка ти проблясва светкавица — какво общо има тук великият пълководец!?! Какво е направил с тая вода, че обезателно ще усетим НЕГОВАТА ЛИЧНА любов!?! Организмът ми явно не иска да пие, усещайки някаква засада. Това че стюардесите и екипажът говорят много добър руски, в началото също се приема като част от „загрижеността на любимия“. По-късно виждаш, че всички печатни издания (и списания, и книги) ги има както на корейски, така и на руски — тогава разбираш, че това е обща политика и че има наистина нещо отгоре.


Източник:

П.П. Обърнете внимание на подчертания текст!

Днес явно съм бил много на кеф, въпреки, че не усетих такъв синдром, но все пак "You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.".
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Аз съм запомнил от часовете по история от урока за култа към личността, където се дават разни примери - мисля че точно за Северна Корея ставаше въпрос - та тамошният диктатор поръчал милиони значки с неговия лик, за които отишли тонове мед, а същевременно хората нямали какво да ядат и имало недостиг на почти всички суровини в държавата. Това го даваха като пример за най-висшата форма на култа на личността и колко важен е той за диктаторите. Имаше изчисления какво полезно може да се направи с материалите, прахосани за значките. Ставаше дума за огромни проекти.

А за Бойко Борисов явно е страшно важно какво мислят хората за него, да не кажа, че му е първостепенен приоритет. Нали най-много се ядосва и си изпуска нервите, когато някой посмее да каже нещо, което може да накърни авторитета му. Това е показателно. От години вървят информации за това как навиква по телефона журналисти, които го критикуват, пише им есемеси и се меси по други начини, за да си опази имиджа. Просто цялата пропаганда, която се лее от медиите се отразява на по-простите хора, които вярват на всичко и ето го резултата. Утре сигурно ще поискат и да го канонизират за светец.
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Тест те с Господ отдавна са го приравнили ако имаш познати в Гроб можеш да ги попиташ какво се прави когато се говори за ББ в тези среди - когато говорят за него вместо името му използват - Да се свети името му - ти си прави изводите какви хора са в тази партия и на кой господ се кланят.

Относно конкретното писание за сравнението с Ботев както казаха и другите не е проблем това, винаги може да има по някой луд - Проблема е когато лудите са по министерствата и по други възлови позиции - В министерствата отдавна вече ги няма портретите на Ботев и Левски за сметка на това задължително се мъдри портрет на великият вожд.

Лошото е че на предстоящите избори се очертава отново Гроб да загроби България - Това ще бъдат най фалшивите избори които сме виждали от демокрацията насам.
 
От: Сравниха Бойко Борисов с Христо Ботев!!!

Относно конкретното писание за сравнението с Ботев както казаха и другите не е проблем това, винаги може да има по някой луд - Проблема е когато лудите са по министерствата и по други възлови позиции - В министерствата отдавна вече ги няма портретите на Ботев и Левски за сметка на това задължително се мъдри портрет на великият вожд.

Лошото е че на предстоящите избори се очертава отново Гроб да загроби България - Това ще бъдат най фалшивите избори които сме виждали от демокрацията насам.

Ми то в министерствата няма един нормален :) Те дето са луди, ами се опитват и нас да правят луди, ама нещо мотиката им удря на камък... :)

За свалените портрети на Левски и Ботев знам, и това е много жалко. А когато бях в Монголия преди 2 години и половина, срещу входа на парламента има огромен паметник на Чингис Хан, като скулпторите са направили така че лицето му да е насочено към самия вход - с една дума вожда им гледа кой влиза, и кой излиза. Там хората много го тачат тази личност, даже ми казаха че и вътре в заседателната им зала имало портрет-рисунка на Чингис Хан... Но там са други хора, изобщо не може да става и дума за сравнение, те онези са патриоти до костите.


За изборите - рабира се ако си ги купят. Но има и друго - след като свърши избирателната сесия, реалните резултати са едни, но някой се обажда и заповядва всички телевизии и медии ( вестникарски, електронни ) да обяват други резултати ( примерно ГРОБ печели ) , които нямат нищо общо с реалните, и край! Господ да ни пази, че лошо.
 
Последно редактирано:

Горе