Срам и резил с кандидатурата за предс. на ООН

RealMoney

Well-Known Member
Новините днес ми оправиха настроението! :D

Няма такава излагация и простотия, сега всички, барабар с Бойко, Кристалина, Митов и т.н. ще се покрият от медиите и ще мишкуват.

Колкото и да не харесвам комуноида Бокова и обкръжението ѝ, толкова ми е кеф, че им го наби на всичките политически "играчи" и най-вече на властелина БОйко!

Ххахахаахаххха

Няма да е жена, нито от Източна Европа – новият шеф на ООН
Ирина Бокова се изстрелва до заместник на Гутериш в ООН?
Кристалина благодари от Facebook и Twitter и се покри... за месец
АБВ ще: Оставки на Борисов, на Кристалина и вот на недоверие




Бокова 4та, Георгиева назааад, назад

1280px-UN_SG_Graph_evol_of_Straw_Poll_13-Sep.png
 
Последно редактирано:
Някой да е очаквал нещо друго? При положение, че българската държава до последно се ослушваше №КОЙ да предложи и накрая от два стола на земята.

Obama-lol.gif
 
Шоуто продължава с очакваното "прехвърляне на вината"

Борисов не дава оставка, обвини Бокова, че блокирала Георгиева

"Не виждам нищо, което да не сме го знаели предварително. Не виждам никаква логика в искането за оставката ми по тази тема, защото всички, всички премиери, извън този на Португалия, трябва да си подадат оставка"

Тъп, по-тъп, Бойко...
 
Лошото е, че сега всички ще оплюем бойко. После обаче като дойдат БСП на власт ще се чудите какво да правите. Не разбрахте ли, че в България царува по-малкото зло. Аз също няма да подкрепя повече никой, минавам "негласувал". Но ще видите как от зло ще отидем на по-зло. Но това явно е неизбежно вече...
 
  • Like
Реакции: Sky
Лошото е, че сега всички ще оплюем бойко. После обаче като дойдат БСП на власт ще се чудите какво да правите. Не разбрахте ли, че в България царува по-малкото зло. Аз също няма да подкрепя повече никой, минавам "негласувал". Но ще видите как от зло ще отидем на по-зло. Но това явно е неизбежно вече...

Ооо много е лошо да оплюем този, който си мисли, че ги владее международните политически игри, все едно това му е кварталния клуб на ГЕРБ в Банкя :D! И постоянното плашене в реториката на Боко, която и ти сега ползваш, вече не върши работа "Ако не съм аз, ще дойдат комунистите и ще видите тогава, бла бла бла"

Смех!
 
Еми пич, така е, кой друг ще дойде. Не казвам, че Бойко е прав, ама ще си дойдат точно те. По метода на логиката и на изключването. То ние ще страдаме после,ама...
 
Шоуто продължава с очакваното "прехвърляне на вината"

Борисов не дава оставка, обвини Бокова, че блокирала Георгиева

"Не виждам нищо, което да не сме го знаели предварително. Не виждам никаква логика в искането за оставката ми по тази тема, защото всички, всички премиери, извън този на Португалия, трябва да си подадат оставка"

Тъп, по-тъп, Бойко...

Въпросът не е, че е осма или първа, а че вкараха кандидатурата на Криста и тя остана на срамното 8мо място. Общо взето се изложихме...
 
Не разбрахте ли, че в България царува по-малкото зло. Аз също няма да подкрепя повече никой, минавам "негласувал". Но ще видите как от зло ще отидем на по-зло. Но това явно е неизбежно вече...
Ти вярваш ли си наистина? По-малкото зло като вземе още 16 милиарда да си харчи, за да си управлява спокойно и после жална ни майка.
 
67279854.jpg


Ето това му трябва на политическият елит :D
 
ЗАЩО СЛЕД ТАКЪВ СРАМ НИЩО НЕ СЕ СЛУЧВА??? ЗАЩО МЕДИИТЕ САМО ДАВАТ КОЙ КАКВО Е КАЗАЛ, А НЕ НАПРАВЯТ АНАЛИЗИ И ДА НЕ ПРЕСТАВАТ ДОКАТО НЯМА ОСТАВКИ И ИЗВИНЕНИЯ??? КАК МОЖЕ ДА ГОВОРИШ ГЛУПОСТИ И ДА ТИ ЛИЖАТ ЗАДНИКА ВСИЧКИ???

КАК ДА ИМАШ САМОЧУВСТВИЕ, КАК ДА ИСКАШ ДА ПОМАГАШ НА ОБЩЕСТВОТО КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ СМЕ НИЕ ДЪРЖАВА ИЛИ СЪБРАНИ ИДИОТИ КОИТО САМО МРЪНКАТ И НИЩО НЕ СЕ СЛУЧВА
 
ЗАЩО СЛЕД ТАКЪВ СРАМ НИЩО НЕ СЕ СЛУЧВА??? ЗАЩО МЕДИИТЕ САМО ДАВАТ КОЙ КАКВО Е КАЗАЛ, А НЕ НАПРАВЯТ АНАЛИЗИ И ДА НЕ ПРЕСТАВАТ ДОКАТО НЯМА ОСТАВКИ И ИЗВИНЕНИЯ??? КАК МОЖЕ ДА ГОВОРИШ ГЛУПОСТИ И ДА ТИ ЛИЖАТ ЗАДНИКА ВСИЧКИ???

КАК ДА ИМАШ САМОЧУВСТВИЕ, КАК ДА ИСКАШ ДА ПОМАГАШ НА ОБЩЕСТВОТО КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ СМЕ НИЕ ДЪРЖАВА ИЛИ СЪБРАНИ ИДИОТИ КОИТО САМО МРЪНКАТ И НИЩО НЕ СЕ СЛУЧВА

All is well that ends well.
 
Последно редактирано:
Ти точно не се обаждай, измамник! Чак се учудвам как имаш смелостта пак да пишеш в този форум! Справка - > Link

Нямам подобни спомени, но щом казваш прати Paypal да ти ги изпратя каквото ти дължа
 
Харесва ми как се палиш, а ти е смешно как преебават държавата. Поне човек да си направи изводи за положението в БГ
 
Нямам подобни спомени, но щом казваш прати Paypal да ти ги изпратя каквото ти дължа
Никога не е прекалено късно човек да поправи своя грешка.
 
Последно редактирано:
Нямаш ли, Ангеле? Сериозно? 120лв. взе за услуги, които свърши на 30%.... акаунти в туитър, ютуб и накрая се покри, не съм единствен в тази измама

По банков път ако може да ми ги преведеш! Имаш ми сметката, получавал си превод от нея.

Ще ти ги върна. Възможно е да не съм изпълнил каквото съм казал още бях лапе не искам да звучи като извинение в никакъв случай. А тези на 59 години като ни правят на маймуни не чух да се извиняват за грешките си и пак казват какво да се случва както и да е.

ИЗВИНЯВАМ СЕ АЗ
 
Нека ако има някой друг на който не съм му свършил както трябва работата да ми пише на ЛС
 

Горе