Среднощното излеяние на Радев. Малко лайна и на моята глава.

radev

Well-Known Member
----- Original Message -----
From: "*****" <****@*******.com>
To: <[email protected]>
Sent: Wednesday, November 26, 2008 8:03 PM
Subject: Pitane


> Извинете за неудобния въпрос,
> но как не ви е срам да си мислите, че продавате дизайн?
>
> Та дизайнът на Вашия корпоративен сайт е под всякаква критика.
>
> За да не съм голословен ви пращам snapshot с отбелязаните от мен грешки
> /сигурно има и още/.
> Недопустимо е да имате празни полета на index-a
> Също така менюто да се скапва при минаване върху него,
> а контакт мейла Ви да е image а не link.
>
> А също така и url към валидатор-а за сайтове /html и css/ на w3.org:
> http://validator.w3.org/check?uri=h...(detect+automatically)&doctype=Inline&group=0
> Само за Ваша справка, един сайт трябва задължително да минава през
> валидатора.
>
>
> С голямо неуважение:
> *****
> sys.admin.
> *******.com




това щях да отговоря:



Благодаря за скрииншота от Браузъра Konqueror.
Хубаво е, че има хора, които ползват различни браузъри от масовите.

Няма проблем за неудобния въпрос.
Не ме е срам. Не знаете нищо за мен, нито как съм живял, нито как съм учил, нито как съм събирал стотинки, за да ходя през нощта в Интернет залични, на половин тарифа и да принтирам html сорс кодчета и в къщи с молив да си ги преписвам на хартия и да си представям как би изглеждало ако беше в браузър, защото е нямало кой да ми купи компютър и съм работил на две смени и съм спал само 2 нощи в седмицата, за да мога да си плащам наемите и да се храня.

Така че, господине, не ме е срам от нищо, нито ви се сърдя за вашето злобеене.

Силно се съмнявам обаче, че вие питате неудобни въпроси производителите на синтетични и генетично произведени храни, вероятно не сте писали и на продуцентите на Биг Брадър дали ги е срам да правят това предаване.
А може би дори сте му фен.


Но най-силно се съмнявам, че този неудобен въпрос сте го задавали и на други хора, с "недопустими" неща по уеб сайтовете си.

Защо не започнете да задавате неудобни въпроси, някъде, където няма да ви е толкова лесно с едно скрииншотче.

А най-много благодаря за неуважението. Пожелавам ви искрено с отворено сърце да ви се върне тройно.

С Уважение
Радев
Недопустим уеб циганин




после подрямах 10 минути и отговорих:


Благодаря за целия труд, който сте положили да направите скрииншот и да ми посочите недопустимите грешки.
Със сигурност сте велик системен администратор и добър човек, който заслужава уважението на цялото човечество.

Срам ме е, много. Съжалявам.

Връщам неуважението ви (което знам, че си заслужавам) с уважение!

Няма да ви пращам поздрави, защото сигурно ще ви е гнус.
Затова побързайте да изтриете този е-мейл.





.. тва е.. имах нужда да си го излея с вас
 
От: Среднощното излеяние на Радев. Малко лайна и на моята глава.

Аз на такива мейли отговарям възможно най-любезно, щото хората се вбесяват много, тъй като очакват нещо различно.

radev - едно време хляба е бил толкова ценен, защото не е имало модерни машини, комбайни, ултра готини пекарни и т.н. а и плюс това - хляб е можело да си купиш само от определено място по определено време. В днешно време много от нещата, които на времето сме се трепали да проумеем сричайки по страниците написани на чужди езици са обяснени и демонстрирани и написани така че и първокласник да ги разбере. Но децата в днешно време не оценяват какво могат да вземат наготово и едва ли осъзнават, че едно време тези финтове ги е нямало...
А и да не забравяме - живеем в България (Go Bulgaria, go! :mad:).

А самия факт, че хората си губят времето да обясняват "колко ти е зле" страницата говори за тях следното:

1. Нямат си работа
2. Гледат в чуждата паничка, а не в своята ==> няма да успеят.
3. Дори и страницата да ти е зле, а те да са ти конкуренция например, а излиза, че са защото явно доста разбират - ти правят услуга като ти казват, че ти е зле страницата ==> са малоумни да искат от конкуренцията да става по-добра.

И аз съм ти конкуренция, ама гледай как си мълча :mrgreen:
 
От: Среднощното излеяние на Радев. Малко лайна и на моята глава.

С теб сме Радев! Само така - кво толкова ти има зъб тоя, че ти пише такива щуротии? Абе идиоти секви в днешно време, хич да не ти пука ;)
 
От: Среднощното излеяние на Радев. Малко лайна и на моята глава.

Сподели от кой сайт са ти писали, че ми е интересно на тях да им направя една ревизия. Или ми го изпрати на ЛС, ей така, ми е любопитно кои са тия професионалисти :d
 
От: Среднощното излеяние на Радев. Малко лайна и на моята глава.

Не знам какво го дразня
май и не е конкуренция
сисадмин..
ето му го сайта
валидиран 100% безупречен!

може да се е скарал с жена си, защото си е сложила IE, вместо да ползва като него Netscape 2-ка.

Не знам...

за това и изтрих каквото имах първо да му казвам.
Не ми пречи за него да съм поредния шибаняк... Свикнал съм отдавна.
Важно да е емоционално задоволен и удовлетворен. И спокоен
 
От: Среднощното излеяние на Радев. Малко лайна и на моята глава.

а, конкуренти са...

website design
starting at free

Select from our 500+ Website Templates which come free with our free Site Builder.
Or, you can ask our experts for help with the creation of a custom site just for you.
 
От: Среднощното излеяние на Радев. Малко лайна и на моята глава.

Аз първата грешка видях и се отказах да гледам повече "No Character Encoding Found! Falling back to UTF-8." хааххаха. И SEO предлагат хахаха, аз освен да започна да правя ракети :D
 
От: Среднощното излеяние на Радев. Малко лайна и на моята глава.

Радев изобщо да не ти пука, има толкова злобни хора!
не си го давай на сериозно защото няма да е добре за теб и ще изпушиш!

просто се чудя понякога как изобщо му се е занимавало да се заяжда...ама иматакива хора просто :mad:
 
От: Среднощното излеяние на Радев. Малко лайна и на моята глава.

:)
Не няма проблем, научил съм се как да пестя нервите си

научил съм се и подобни случки да ме мотивират по принцип повече

айде пичове, лека нощ от мене
и успехи! :-|
 
От: Среднощното излеяние на Радев. Малко лайна и на моята глава.

И за кво ме караш да се разчувствам сега късно вечер... ;)
 
От: Среднощното излеяние на Радев. Малко лайна и на моята глава.

тъжно тъжно хората са много злобни същества по природа...
 
От: Среднощното излеяние на Радев. Малко лайна и на моята глава.


Не ме е срам. Не знаете нищо за мен, нито как съм живял, нито как съм учил, нито как съм събирал стотинки, за да ходя през нощта в Интернет залични, на половин тарифа и да принтирам html сорс кодчета и в къщи с молив да си ги преписвам на хартия и да си представям как би изглеждало ако беше в браузър, защото е нямало кой да ми купи компютър и съм работил на две смени и съм спал само 2 нощи в седмицата, за да мога да си плащам наемите и да се храня.

Offtopic: евала братле, спечели ме :)

Ах каква радост беше като ме назначиха "системен администратор" (разбирай операторче) кога бях на 17 в едно от първите интернeт клубчета (14,4 Kb/s теторетично, разделено на 8-те компютъра там, единия от които беше чак ултрамодерния 486@33 KHz). Платиха ми за половин година работа по около 12 часа 7 дни в седмицата 16 лева, ама ИНТЕРНЕЕТ!!! После след гимназията се стигна и до много сходен до твоя experience.
 
От: Среднощното излеяние на Радев. Малко лайна и на моята глава.

Аз се забавлявам. Моментално на драго сърце признавам че съм тъп и го и чакам да ми демонстрира къде греша.

Примерно при
а контакт мейла Ви да е image а не link
го помолвам да ми демонстрира със собстения си мейл на негов сайт и след 2-3 месеца небрежно подпитвам как е със SMAP-а.
За счупените неща, пускам един CRON през 15 минути да му праща мейл с "ОК, мисля че го оправих ама нямам Konqueror (или с каквото там е), ще съм много задължен да погледнете. Старая с този сайт да е префектен и ще съм много благодарен за помощта ви!"

Впрочем аз личнно се старя всичко да ми е валидно, тествам много, и едва когато съм съвсем сигурен почвам да добавям екстри като _opacity, dashed и подобни, които не се поддржат от IE, opera или CROME (т.е. предварително съм сигурен какво ще се визуализира там, просто при потребители с браузър дето го поддържа, ще изглежда мааалко по-добре). Мразя проверки и "if IE", sorry.
Угодия обаче нема, все ще се намери някой да мрънка (което обаче е много добре - наистина е тъпо нещата да са брутално зле при половината посетители, а ти да не разбереш и да се чудиш що не върви).
 
Последно редактирано:
От: Среднощното излеяние на Радев. Малко лайна и на моята глава.

Аве брато к'во даже си се занимавал да му пишеш на тоя "академик" , що не му написа да хой да аналства другаде като разбира толкова много ... ИЧ да не ти пука ;)
 

Горе