Купувам: Стари gmail акаунти

coolbits

Member
Рейтинг - 33.3%
1   2   0
Акаунтите трябва да са български, регистрирани с мъжки имена и да са поне 2-3 годишни и верифицирани с телефон при самото създаване на акаунта.

За предпочитане да са имали някаква минимална активност - регистрации в разни сайтове, абониране за имейл листове, YT канали и др. Може да са регистрирани в YouTube.

Задължително е да нямат регистрация в Google AdSense и Google ads (Adwords).

Цена: 10 до 20 лв./акаунт в зависимост от възрастта и активността

За 3+ годишни акаунти, ще се договорим за цена, така че и двете страни да са удовлетворени.

При интерес, свързвайте се на ЛС. Плащане по PayPal/Skrill/банков превод.

coolbits

Member
Рейтинг - 33.3%
1   2   0
Нов бъмп на темата. Купих няколко акаунта, но ми трябват още. Цената може и да е по-висока от посочената в OP в зависимост дали акаунта е бил първоначално верифициран с телефон и кога е бил регистриран.

Бележка: Купувам и неверифицирани акаунти, стига да са поне 2-3 годишни.

jobs

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Нов бъмп на темата. Купих няколко акаунта, но ми трябват още. Цената може и да е по-висока от посочената в OP в зависимост дали акаунта е бил първоначално верифициран с телефон и кога е бил регистриран.

Бележка: Купувам и неверифицирани акаунти, сти

jobs

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
имам акаунти поне 7,8

gg7

Member
Рейтинг - 0%
0   3   0
Имам два акаунта
Единия със сигурност няма adword регистрация
За другия не помня
Над 5 год е

coolbits

Member
Рейтинг - 33.3%
1   2   0
Нов бъмп на темата. Все още купувам акаунти. Който има свободни, да ми пише на ЛС. Купувам на изгодни цени за вас.

kamentk

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
53   0   0
пиши ми на ЛС с цена за неверифициран профил от 2013 година, от него бях много активен в Г+ навремето, може да договорим нещо за него, понеже не ми трябва. С акаунта съм се логнал в един мой стар компютър, отвреме на време се ползва за ютюб и търсене, реклами не са пускани.

John Galt

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Нов бъмп на темата. Все още купувам акаунти. Който има свободни, да ми пише на ЛС. Купувам на изгодни цени за вас.
Каква blackhat лудория рънваш? :D

gg7

Member
Рейтинг - 0%
0   3   0
Тел номер от шведски беше сменен на бг
Така че не обеснявай кой какво може или не

ВНИМАВАЙТЕ ИЗМАМНИК

Горе