Стартирам нов проект и имам нужда от копирайтъри с чувство за хумор

brad1985

New Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Здравейте!
Стартирам нов проект и имам нужда от копирайтъри,
които да ми пишат смешни и забавни статийки.
Изискване : 100% уникални по Advego и кратки - по 100-120 думи.
Засега плащам по 1 лв за статия, но ако нещата потръгнат
добре работата ще е постоянна.
Темите са свободни и по избор на копирайтъра -
който за каквото му се пише, но без глупости, моля.:rolleyes:
Не държа да работя само с един човек,
стига статията да ми хареса и да е забавно написана.
Предлагам който има желание бързо да напише нещо
и да ми изпрати лично, за да дам мейл за изпращането.:)
Това, което харесам ще плащам с натрупване примерно
на 2 седмици или в края на всеки месец, за да не се
набутвам с много такси, ако е през банка.
Каквото НЕ харесам НЯМА да бъде публикувано.
За сериозността ми вижте i-trader-а и отзивите на
колегите, с които съм работил.
Чакам предложенията ви!
 
Последно редактирано:
От: Стартирам нов проект и имам нужда от копирайтъри с чувство за хумор

Какво разбираш под смешни и забавни статийки :) все пак всеки има различно чувство за хумор, като по принцип българите се кефят на мега яките простотии и селянии :lol:
 
От: Стартирам нов проект и имам нужда от копирайтъри с чувство за хумор

Какво разбираш под смешни и забавни статийки :) все пак всеки има различно чувство за хумор, като по принцип българите се кефят на мега яките простотии и селянии :lol:

Съгласен съм със slavchev. Черния хумор е като краката - някой имат, други не. :cry:
 
От: Стартирам нов проект и имам нужда от копирайтъри с чувство за хумор

Имам предвид да са забавно написани и темите да са забавни,
без простотии и разни тъпи изрази. Кратки и леко читаеми да ги наречем.:)
Темите могат да са различни - фейсбук, какво търсят хората в гугъл,
как го търсят, мъжете, жените, тинейджърите какво харесват и правят и т.н.

П.П. За простотиите съм съгласен, че това гледат и четат,
но в нета влизат и не само тинейджъри. Хората над 25 - 30 годинки
също искат да прочетат нещо забавно написано, при това те могат и предпочитат да четат,
а не по цял ден във фейсбук да се хилят на простотиите, които се пускат там или
да цъкат по разните фермерски и незнамсикакви игри.:)
Моето дете от два дни се кефи на някакъв клип, в който двама младежи
си слагат сутиени и влизат да шашкат хората в един гастроном.:)
Какво толкова им се кефи не ми стана ясно, ама явно това намират за забавно...
 
От: Стартирам нов проект и имам нужда от копирайтъри с чувство за хумор

Бих се включил да попиша малко, но сега имам доста ангажименти, ако на по-късен ти трябва човек може да говорим. Успех с проекта иначе и като е готов да кажеш къде да влизаме да се забавляваме :beer:
 
От: Стартирам нов проект и имам нужда от копирайтъри с чувство за хумор

Бих се включил да попиша малко, но сега имам доста ангажименти, ако на по-късен ти трябва човек може да говорим. Успех с проекта иначе и като е готов да кажеш къде да влизаме да се забавляваме :beer:
Да, знам, че всички са мнооого заети с ангажименти.
Благодаря ти за предложението за по-късен етап - може и да поговорим, ако аз пък не съм зает тогава.:)

Благодаря на всички, които ми писаха и проявиха желание да работим!
Ще работя с всички, ако пишат забавно и имат интересни идейки за кратки статии.:)
 
От: Стартирам нов проект и имам нужда от копирайтъри с чувство за хумор

Здравей!
Занимавам се с писане на статии от три години. Пиша на развлекателна и техническа тематика. Работила съм за женски списание, IT компания, както и за фирма, занимаваща се с продажба на черна техника. Ето и откъс от моя статия: "Най-накрая имаш дълго желаната връзка. Намерила си мъжа-мечта, този от сънищата ти, който е точно за теб, с когото можете да седите до 3 през нощта, улисани от разговори за мечти и светло бъдеще. Правите всичко заедно и това ви се струва най-естественото нещо на света. Отдавна вече знаеш какво е било детството на любимия, кога за първи път се е сбил в училище и си получила напълно детайлен разказ за първото му напиване."
 
От: Стартирам нов проект и имам нужда от копирайтъри с чувство за хумор

Здравей!
Занимавам се с писане на статии от три години. Пиша на развлекателна и техническа тематика. Работила съм за женски списание, IT компания, както и за фирма, занимаваща се с продажба на черна техника. Ето и откъс от моя статия: "Най-накрая имаш дълго желаната връзка. Намерила си мъжа-мечта, този от сънищата ти, който е точно за теб, с когото можете да седите до 3 през нощта, улисани от разговори за мечти и светло бъдеще. Правите всичко заедно и това ви се струва най-естественото нещо на света. Отдавна вече знаеш какво е било детството на любимия, кога за първи път се е сбил в училище и си получила напълно детайлен разказ за първото му напиване."
Интересно е, ако са в този дух и не си претрупана с много поръчки от другия форум, можем да поработим.:)
Можеш и на ЛС да ми отговориш.
 
От: Стартирам нов проект и имам нужда от копирайтъри с чувство за хумор

Ето и част от статия написана ей сега на момента и на бързо:
Какво е детството в 21 век? - Сега нека си кажем истината, дори и да боли. Днес децата знаят само какво е да седнеш пред компютъра и се втренчат в онзи монитор все едно са малки роботи с промити мозъци. Забравят онези детски неща, които ние сме преживели. Как по детски бягахме и се гонехме от сутрин до късно вечер. Били сме щастливи и без телефон, компютър, mp3 или таблет. Строяхме разни си къщи по дърветата или си правехме лагери. Да това са така мили спомени, но как да обясним на децата си, че няма по-вкусно от това да излезеш на улицата и да хапнеш филия с лютеница и сирене заедно с приятелите си. Сега децата обожават бързата кухня, като им купиш един дюнер или китайска храна са на върха на щастието, а ако можеха за момент да бъдат там на нашето място преди 10 години и да видят как се пръскахме с вода в горещите дни или играехме на стражар и апаш, невинно и чисто по детски. Всичко това е далеч останало назад и заместено от голямото интернет пространство с фалшиви приятелства и компютърни игри.
 
От: Стартирам нов проект и имам нужда от копирайтъри с чувство за хумор

Това също ми харесва :D, но като напишете по толкова реда и почти веднага се захапва от Гошо
и вече става дублирано съдържание. Например частта от горната статия на Luizalotka, понеже е пусната в searchengines форума,
при проверка с Advego си излиза съдържанието и не може да се ползва вече.:rolleyes:
 
От: Стартирам нов проект и имам нужда от копирайтъри с чувство за хумор

Радвам се че ти харесва...
 
Последно редактирано:
От: Стартирам нов проект и имам нужда от копирайтъри с чувство за хумор

Как да разбирам това става ли или не, аз не знам и какво точно търсиш това ми дойди ей тъй от нищото за да се ориентирам какво търсиш да се пише. Kaто цяло го написах за ориентировка, иначе може да се промени стила ако имаш желание да работим заедно.
 
От: Стартирам нов проект и имам нужда от копирайтъри с чувство за хумор

Как да разбирам това става ли или не, аз не знам и какво точно търсиш това ми дойди ей тъй от нищото за да се ориентирам какво търсиш да се пише. Kaто цяло го написах за ориентировка, иначе може да се промени стила ако имаш желание да работим заедно.
Харесва ми, естествено - като стил и идея за тема също!
Ядосвам се, че го цапна тук в темата да го индексира Гошо, а не ми го изпрати на лично или на мейла.:)
 
От: Стартирам нов проект и имам нужда от копирайтъри с чувство за хумор

Нищо де това да ти е проблема, както се казва. Как да го разбирам, че искаш да работим заедно ли? Пиши ми на лично ако искаш да се разберем за подробности.
 
От: Стартирам нов проект и имам нужда от копирайтъри с чувство за хумор

Нищо де това да ти е проблема, както се казва. Как да го разбирам, че искаш да работим заедно ли? Пиши ми на лично ако искаш да се разберем за подробности.
Изпратих ти лично.
--------------------------------
Някой знае ли как е най-тънко откъм такси изпращането на малки суми?
Сетих се за Еконт или какви каси има в Била например и какви данни трябва да имам,
за да внеса директо пари на някога?
 
От: Стартирам нов проект и имам нужда от копирайтъри с чувство за хумор

Аз пак да си задам въпросите, може пък днес да ми обърне някой знаещ внимание
и да даде акъл:)

Някой знае ли как е най-тънко откъм такси изпращането на малки суми?
Сетих се за Еконт или какви каси има в Била например и какви данни трябва да имам,
за да внеса директо пари на някога?
 
От: Стартирам нов проект и имам нужда от копирайтъри с чувство за хумор

Аз пак да си задам въпросите, може пък днес да ми обърне някой знаещ внимание
и да даде акъл:)

Някой знае ли как е най-тънко откъм такси изпращането на малки суми?
Сетих се за Еконт или какви каси има в Била например и какви данни трябва да имам,
за да внеса директо пари на някога?

ipay? При тази карта се внасят пари в Globul и се управлява портмонето от интернет. Нещо като DSK Direct, но с повече функции. Мисля, че таксите за превод не са много големи, но само към бг сметки. Иначе май за пейпъл и други одират кожи. :)
 
От: Стартирам нов проект и имам нужда от копирайтъри с чувство за хумор

В Billa са на EasyPay
А тук http://www.easypay[.]bg/?p=faq, най-отдолу е обяснено за пращането и получаването :)
 
От: Стартирам нов проект и имам нужда от копирайтъри с чувство за хумор

Мерси! EasyPay в Била е вариант.
Това, че вече има каса в Глобул не го знаех.:rolleyes:
 
От: Стартирам нов проект и имам нужда от копирайтъри с чувство за хумор

Ако ще пращаш пари на човек, мисля че с ИзиПей не става или трябва да има карта от тях. Ако е за плащане на сметки е много добър вариант, аз лично ги ползвам за ток, телефон, интернет и телевизия, но обработват бавно плащанията. Ако искаш да пращаш на човек, мисля че Еконт е най-тънкия вариант, вземат 1% от сумата.
 

Горе