Стартирам CPA програма

Fozzy

Well-Known Member
[size=+2]ЗАСЕГА НАМЕРИХ ДОСТАТЪЧНО ХОРА ЗА РАБОТАТА!!![/size]

Здравейте! Известно време рекламирах на различни места, но специално за моя сайт установих, че ако стартирам една такава програма, ще имам по-голям успех.

Ето каква е същността:

Имам сайт за секс запознанства. Ако се регистрирате, ще получите акаунт и реферален линк, чрез който да каните хора. Плащам, когато се регистрира някой и качи поне 1 своя снимка. Ако снимката не отговаря на условията описани в сайта и бъде изтрита, то вие няма да получите възнаграждение.

Възнагражденията са както следва:

0,05лв при регистрация на мъж.
0,15лв при регистрация на жена.
+0,45лв БОНУС ако мъж стане ВИП (тоест общо 50ст за регистрацията му)
+0,60лв БОНУС ако жена стане ВИП (тоест общо 80ст за регистрацията и)

*ВИП възнагражденията се изплащат еднократно, т.е. независимо един човек дали стане 1 път ВИП или 15, то вие получавате БОНУСЪТ еднократно.

Преди рекламирах във FB и за всеки 1000 уникални посещения, имаше около 300 регистрации, като поне 50-100 от тях бяха със снимка.

Понеже ресурсите, с които разполагам са малко, то няма платформа за регистрация. Който желае да се възползва от програмата, да ми пише, ще му пратя сайта и ще му дам акаунт. През акаунта в сайта, моят афилиейт ще може да вижда хората, които е поканил. При регистрацията ще ви бъдат предоставени банер 250x250, 2 банера 728x90 и текстов линк, с които ще можете да каните потребители.

При нарушения, изтриваме акаунта ви директно и няма да получите нищо, от това, което сте събрали. Нарушенията, при които ще се случи това са:

- мултиакаунтинг (вие сами регистрирате акаунти)
- СПАМ и други непозволени методи за реклама
- лъжливи съобщения за примамване на потребители

Не сте длъжни да имате сайт, за да ползвате тази програма, можете просто да поканите приятелите си от FB или абонатите в Скайп.

Местата са ограничени, който желае да се включи или има някакви въпроси, да ми пише лично.

Работя като физическо лице, не подписвам договори.

По всяко време мога да прекратя договора си с вас. Ако не съм доволен от работата ви или свърша бюджета си, ще ви уведомя и ще ви спра акаунта. Ако после реша отново да стартирам програмата, ще ви пиша. Каквото и да стане, сумата, която имате ще ви бъде изплатена.

Минималната сума за плащане е 20лв. Ако съберете по-малко и желаете да закриете акаунта си, ми пишете. Ще ви изплатим сумата, която имате, но закръглена надолу, т.е. ако имате събрани 15,70лв, ще ви изплатим 15лв. Плащанията могат да станат през PayPal или по банков път.

Също така, това е първият ми опит за стартирането на такава програма. Ако "старите кучета" имат някакви съвети към мен, ще се радвам да ги чуя.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Стартирам CPA програма

Как ще разбереш дали афилиейта прави много акаунти или просто някой потребител е решил да праща спам?
 

Горе