Инвестирам в: Стартиращ или скоро стартирал бизнес

notanexpert

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте!

Търся стартиран бизнес или идея, в която виждам потенциал, за да инвестирам, срещу участие. Имам опит в сферата на дигиталния маркетинг и изграждането на дигитални бизнеси, тоест няма да съм просто "човек с пари", а бих могъл да допринеса за развитието на проекта.

Моля, ако някой има интерес, нека се свърже с мен на ЛС.
 
В каква ниша се насочвате? Искате някой да раздели бизнес си с вас срещу определена сума или аз не разбирам правилно. Каква е сумата която отделяте? Въпросите са много а отговорите малко... Ако е сума от сорта на 10/20к лв мога да посъветвам за финансов инвеститор на фондовия пазар или криптовалути.
 
Да, нещо като приказката "лице, пи.е продава" та и в твоя случай със случайно и небрежно изкочилата гърда :D Не знам каква ниша гони тоя ник, ама вече не се учудвам на каквито и да било гимнастики в инт маккетинга :D
 
Много пошло звучи търся стартиращ бизнес. Насочете бюджет най-важтото. Има стартиращи бизнеси с по 500к капитал, какво правим тогава ? С какво ще допринесете ?
 
Здравейте!

Търся стартиран бизнес или идея, в която виждам потенциал, за да инвестирам, срещу участие. Имам опит в сферата на дигиталния маркетинг и изграждането на дигитални бизнеси, тоест няма да съм просто "човек с пари", а бих могъл да допринеса за развитието на проекта.

Моля, ако някой има интерес, нека се свърже с мен на ЛС.
Експериментална идея за app?
Имаш ли опит с landing страници?
 
Здравейте!

Търся стартиран бизнес или идея, в която виждам потенциал, за да инвестирам, срещу участие. Имам опит в сферата на дигиталния маркетинг и изграждането на дигитални бизнеси, тоест няма да съм просто "човек с пари", а бих могъл да допринеса за развитието на проекта.

Моля, ако някой има интерес, нека се свърже с мен на ЛС.
Търсенето актуално ли е все още?
 

Горе