Стартира Parfumerian.com

Izida

New Member
Мой познат стартира партньорска програма с парфюми - Parfumerian.com.
Аз се включих, като гарантирам че е коректен :wink:

За всички, които искат да се включат - реферал линк
 
От: Стартира Parfumerian.com

А гарантираш ли, че не го вари в мазето това Гучи за 30 лева? :)
 
От: Стартира Parfumerian.com

А гарантираш ли, че не го вари в мазето това Гучи за 30 лева? :)

Гарантирам - със сигурност не ги вари в мазето си :wink:
 
От: Стартира Parfumerian.com

Това с варенето беше готин лаф. Скоро ми предлагаха "оригинални" крадени парфюми на половин цена, но се оказа, че не са оригинални, а просто ментета. Ментетата и по толкова вървят- на половин цена.
 
От: Стартира Parfumerian.com

Знам, че е извън основната тема, но все пак бих искал да кажа нещо по въпроса. Това с крадените парфюми е глупост. Много рядко можете да попаднете на такива. Тези парфюми най-вероятно са така наречените "реплики" или иначе казано ментета. За разлика от останалите стоки, обаче, при парфюмите ментетата са до голяма степен истински. Разликата с оригиналите е само в концентрацията. Никой не се занимава да разработва вече готови аромати, защото просто не може. Хората просто взимат оригиналната есенция и я разреждат малко повече от колкото трябва:) След това се правят кутийки като на оригинала и се продава на по-ниска цена. Репликите имат същия аромат като оригиналите, но са с трайност от 3-4 до 6-7 часа. При оригиналите трайността би трябвало да е 10-12 часа, но това подлежи на съмнение:) А и разликата в цената си заслужава. На един от моите сайтове - mystore.bg също се продават подобни парфюми на подобни цени и аз разговарях лично с търговеца, за да разбера какъв е случая.

Поздрави
 
От: Стартира Parfumerian.com

Да колега, но нали се сещаш - защо ще си купиш истинско месо като соята е много по евтина ??? Или защо са ти оригинални маратонки като копията правени в Димитровград са 1:1 само дето ментето ако те изкара и 2 месеца е добре, а оригиналните поне 12 месеца.
Важно е да се кажи в такива сайтове, че тези парфюми не са оригинални !!! За да знае човек какво си купува, а не да реши, че е направил супер яката сделка като е купил парфюм от 80+ лева за 30лв.
 
От: Стартира Parfumerian.com

По този въпрос съм съгласен. Редно е да се отбележи, а всеки да си решава сам. Не се опитвам да направя реклама на ментетата, просто обяснявам какво представляват :)
 
От: Стартира Parfumerian.com

Добре де, колеги. Аз просто реших да информирам, като не съм имала за цел да развиваме тема, какви са парфюмите и откъде са!

Ако нямате тема за разговор, пишете ми и ще ви пусна тема по която да разтягате локуми ;)
 
От: Стартира Parfumerian.com

Ако парфюмите са реплики, а са представяни като оригинали, това е незаконно, престъпление е и измама.
 
От: Стартира Parfumerian.com

Ако парфюмите са реплики, а са представяни като оригинали, това е незаконно, престъпление е и измама.
Да де, но идеята на тази тема беше да "цъкаме" върху реферал линк, а мненията ни се оказаха без значение. :)
 
От: Стартира Parfumerian.com

Добре де, колеги. Аз просто реших да информирам, като не съм имала за цел да развиваме тема, какви са парфюмите и откъде са!

Ако нямате тема за разговор, пишете ми и ще ви пусна тема по която да разтягате локуми ;)

знаеш , че така става като се пусне партньорска програма за парфюми .......да не е за първи път :)
не ми се търси да линкна към старата тема..;)
 
От: Стартира Parfumerian.com

Както и да е! Никого не съм задължавала да "цъка", беше по желание.
Относно коментарите ви - уважавам ги и ви благодаря за тях :)

Успех на всички!
 

Горе