Продава се: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Andrew

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Какво са биткойни и как се добиват предполагам е ясно на всеки тук и затова мисля, че няма нужда да обяснявам :)
В тази тема накратко ще разкажа какво е cex.io и как бихте могли да изкарате някой лев там.
Най-общо казано cex.io е поредната борса за търговия с криптовалути съчетана с "басейн" за групов добив на монети. И ако беше само това, нямаше да ви занимавам:)
Тук новото и уникално нещо е, че може да се търгува с мощности!
Да речем, че някой от вас реши да опита и си закупи 1Gh/s, тези мощности започват моментално да добиват Bitcoin(BTC), Namecoin(NMC), iXcoin(IXC), Devcoin(DVC)... И докато тези мощности си добиват монетки, вие можете да ги обявите за продажба или да изчакате по-висок курс и директно да ги продадете в сайта, след това да купите пак и т.н.

За съжаление тези мощности може да закупите само с биткойни или неймкойни, но също така можете да си намерите и ваучери.
Но ако искате да опитате, ще подаря на първите 10, които пишат тук по един ваучер за 0,1 GH/s (100 MH/s) като единственото условие е да ползвате рефералния линк.

Всичко, което трябва да направите е една проста регистрация в CEX.IO, цъкате на таба "Balance", ще видите едно поле на което пише "or paste your voucher code here", поставете, кода, който съм ви пратил там и цъкнете на бутона "Redeem". Това е, сега можете да почетете малко за тези неща и да помислите как можете да си докарате някой лев без да се напрягате много :)

Всички тук сте хора с бизнес интереси и сте наясно за какво ви говоря и какво точно предлагам, затова и не се впускам в пространствени обяснения и досадни агитации:) Повечето от вас, имат ресурс и възможности да реализират добра печалба и мисля, че точно това ще стане :)

Разбира се, аз също припечелвам по този начин и ако имате желание, мога да ви продам ваучери за каквато мощност искате като в момента цената е 9 лева за 1GH/s. Приемам плащания само през ипей, но за хора с добър iTrader, може и PayPal, За по-големи поръчки, можем да преговаряме и за цената :)
 
Последно редактирано:
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

И аз получих ваучер. Все още не мога да дам мнение относно ефективността, но като мине малко време ще пиша.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Може ли и за мен 1 ваучер?
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

За 7 часа и малко, като за без никакви усилия имам малко резултати. Ще видя дали са коректни като се понатрупа нещо за теглене и може да продължа да добавям мощности.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Само аз ли не разбирам нищо..? Някой може ли да ми обясни по-подробно, че аз докато схвана за кво иде реч, то ще свърши примоцията.. :lol:
Ако вкарам 1000 лева, какво мога да очаквам примерно? И за какво време?

Говорте ми в цифри €_€ (бъзикам се... и не съвсем)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Само аз ли не разбирам нищо..? Някой може ли да ми обясни по-подробно, че аз докато схвана за кво иде реч, то ще свърши примоцията.. :lol:
Ако вкарам 1000 лева, какво мога да очаквам примерно? И за какво време?

Говорте ми в цифри €_€ (бъзикам се... и не съвсем)

Значи на кратко - купуваш си мошности - чужди, на чужд сървър, с които ти копаят биткойни, лайткойни и неймкойни в пуул с други хора. В момента един гигахеш мощност е 0,007 BTC. И може да се купи само с тази валута. Купуваш си го и той започва да копа някъде там из прерията. В даден момент си решаваш и си уитдрауваш изкопаното в собствен портфейл. За момента съм изкопал с кода от колегата:

BTC:0.00000093
NMC:0.00000367

Което всеки може да си сметне колко пари прави. Малко е, но пък това е с много малка мощност. За сега още опипвам почвата, не знам дали и не ми дават по-големи дялове от откритите от пуула пакети с цел да ме зарибят да инвестирам. Ще следя и ще видя.

Едит: Докато пишех това стойностите се увеличиха.
Едит 2: @monefff за сайта за бразилия търсиш ли линкове? Имам блог на темата. Не вземам скъпо.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Значи на кратко - купуваш си мошности - чужди, на чужд сървър, с които ти копаят биткойни, лайткойни и неймкойни в пуул с други хора. В момента един гигахеш мощност е 0,007 BTC. И може да се купи само с тази валута. Купуваш си го и той започва да копа някъде там из прерията. В даден момент си решаваш и си уитдрауваш изкопаното в собствен портфейл. За момента съм изкопал с кода от колегата:

BTC:0.00000093
NMC:0.00000367

Което всеки може да си сметне колко пари прави. Малко е, но пък това е с много малка мощност. За сега още опипвам почвата, не знам дали и не ми дават по-големи дялове от откритите от пуула пакети с цел да ме зарибят да инвестирам. Ще следя и ще видя.

Едит: Докато пишех това стойностите се увеличиха.
Едит 2: @monefff за сайта за бразилия търсиш ли линкове? Имам блог на темата. Не вземам скъпо.

Понеже не съм много на "ти". Има ли формула по която да може да се изчисли колко ще печелиш? Например(това е напълно рандом число) инвестирам 200лв колко ще направя с тях и за колко време?
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Понеже не съм много на "ти". Има ли формула по която да може да се изчисли колко ще печелиш? Например(това е напълно рандом число) инвестирам 200лв колко ще направя с тях и за колко време?

И аз не съм много навътре, но попринцип е трудно да се предскаже колко ще спечелиш с 200лв инвестиция, защото курсовете на биткойна се менят, отделно самото копане е с нарастваща трудност и не се знае до къде ще може да стигнеш с гигахешовете които ще купиш с тези пари.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

И аз не съм много навътре, но попринцип е трудно да се предскаже колко ще спечелиш с 200лв инвестиция, защото курсовете на биткойна се менят, отделно самото копане е с нарастваща трудност и не се знае до къде ще може да стигнеш с гигахешовете които ще купиш с тези пари.

Ясно ми е, че ще трябва да се инвестира всеки месец допълнително. Но говоря приблизително, с основен капитал от 200лв(това пак казвам е напълно рандом число). Чудя се дали ако си взема супер мощен сървър да копае за мен ще има успех?

Записах се тук, понеже са ми интересни и бих искал да ги разцъкам.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Всички, които ми писаха си получиха ваучера. Желая им успех!
Остават още 5 ваучера :)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Няма нищо сигурно в този бизнес, но на фона на всичко останало, от собствен опит мога да кажа, че конкретната оферта е доста сигурна. Аз започнах със 65 лева (за толкова успях да си купя 0.1 BTC) и за около седмица изкарах $90. Това, което ви дава сигурност е, че в който и да е момент можете да продадете обратно мощностите, който държат сравнително стабилна цена и в крайна сметка през времето за което са били ваши са ви донесли печалба. Колкото до купуването на машини за добив на тея монети, горещо ви съветвам да отделите поне няколко седмици в усилено четене на специализираните форуми преди да вземете подобно решение. Със сигурност можете да изкарате пари, но рискът е голям, инвестицията е голяма и трябват здрави нерви :)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Регнах се през твоят линк. Сега какво? Как ще си получа кода :Д
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Няма нищо сигурно в този бизнес, но на фона на всичко останало, от собствен опит мога да кажа, че конкретната оферта е доста сигурна. Аз започнах със 65 лева (за толкова успях да си купя 0.1 BTC) и за около седмица изкарах $90. Това, което ви дава сигурност е, че в който и да е момент можете да продадете обратно мощностите, който държат сравнително стабилна цена и в крайна сметка през времето за което са били ваши са ви донесли печалба. Колкото до купуването на машини за добив на тея монети, горещо ви съветвам да отделите поне няколко седмици в усилено четене на специализираните форуми преди да вземете подобно решение. Със сигурност можете да изкарате пари, но рискът е голям, инвестицията е голяма и трябват здрави нерви :)

Това е супер 90$ х 1.45лв = 130,50лв, което значи удвояване на парите ти за 1 седмица. Би ли споделил(качествени сайтове/форуми) за тази платформа и за добиване чрез собствен сървър?
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

И аз получих кода, благодаря!
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Аз имам наета машина (Dedicated Server), не може ли да се ползва него? И да копам :lol:
Бахти пак нищо не разбирам.. все пак ще се регна..
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Аз да питам в този сайт cex.io май не може да си НАЕМЕШ сървър, а трябва да си купиш, че той да копа за тебе? Поне така ми става ясно от текстовете в сайт. Също така никъде няма цени...?
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Когато се регнеш и искаш да увеличиш мощностите и нямаш от крипто валута може ли да платиш с други платежни средства за да се сдобиеш от кр. валутата . Някой може ли да обясни по простичко и по подробно за хора който не се се занимавали до сега с тия неща
 
От: От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Когато се регнеш и искаш да увеличиш мощностите и нямаш от крипто валута може ли да платиш с други платежни средства за да се сдобиеш от кр. валутата . Някой може ли да обясни по простичко и по подробно за хора който не се се занимавали до сега с тия неща

Виж аз какво разбрах. За да купиш мощности трябва да ползваш ваучер/и или да размениш долари/евро за биткойни. Понеже може да си купиш само с биткойни(в cex.io). От там нататък за всяка 1 GHS всеки месец ще плащаш по 0.26$, т.е. 100 GHS = 6$ на месец.
Аз искам да питам, кое е по-изгодно да ползваш ваучер/и или да обмениш долари/евро за крипто валутата за да вземеш мощности?

Урааа успях да сметна с колко мощност колко пари ще правиш на месец :D
С 100 GHS на месец ще правиш по около 115лв, което е по около 3,80лв за 24 часа. Като извадим 9лв за разходи(нали cex.io ни взимат по 6$ за 100 GHS а месец), чиста печалба е 106лв за 1 месец с 100 GHS
С 300 GHS на месец ще правиш по около 345лв, което е по около 11,50лв за 24 часа. Тук вадим 27лв разходи, та печалбата ни се получава около 318лв.

Но колко ли ще ни струват да си купим тези GHS? На това още не съм намерил отговор :)
 

Горе