Продава се: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

регнах се и аз, ако има кодове пускай
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Здравейте!

За всички, които попитаха, да, продавам ваучери, писал съм в първия пост. В момента 1 GH/s e 10 лева.
Кое е по-изгодно ме попитахте на лично, дали да се купуват мощности с биткойни или с ваучери... Ако купувате мощности с койни, зависи какъв курс са монетите и какъв курс са мощностите, зависи от къде купувате монетите, таксите на борсата, начина на пащане, зависи също и от фактора време, защото на някой места биткойните се получават след доста време, а курса се променя всекидневно. И ако все пак изберете този начин, внимавайте много от къде купувате, защото има много измамници в този бизнес.
Втория начин е с ваучери, тук пак изцяло зависи от къде и за колко пари ще си ги намерите, но плюсовете са, че имате само едно плащане и получавате ваучера веднага.
Така, че бих обобщил - зависи изцяло от вас, от контактите и информацията, които имате.
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

получих ваучер от колегата, като събера наблюдения ще дам и отзиви
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Добре понеже си нямам идея какво е bitcoin от изчетеното разбрах следното:
Трябва да взема сървър който да копае за мен (какво да копае така и не разбрах може би да копае из интернет нещо там) И да чакам да ми изкопае x GH/s.

Добре хубаво инвестиция 60 лева за 2 седмици стават $90.
Звучи добре ама не разбрах от кой да наема сървъра и какъв е този сървър :shock:
Какво трябва да чакам след като взема тоя сървър да ми копае ли ?
Тролвайте свободно следния сайт cex.io ми излиза като китайската азбука 80% от термините не ги хващам.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Имам въпрос обаче, как с 60лв инвестиция си направил 90$ за 1 седмица? Ако смятаме правилно 1 GH/s го даваш за 10лв, т.е. 60лв са ти 6 GH/s. С 6 GH/s за 1 месец можеш да направиш около 7лв... Но да кажем, че ти си ги купил на 5лв, стават 12 GH/s = 14лв на месец.
Просто казано за да направиш 130лв за седмица(90$ са около 130лв) ти трябват 480 GH/s средно. Аз лично не схващам как или си намерил някъде да купиш много GH/s за супер малко пари, или не знам... Може ли да обясниш как се получава това?

Може пък и да не смятам правилно(ползвам калкулатор дето е напрвен за тази цел - https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AkQXXM_E1E1FdFdMemp5a3hXRGN2VDVMRjNOQm1iNUE#gid=1)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Добре понеже си нямам идея какво е bitcoin от изчетеното разбрах следното:
Трябва да взема сървър който да копае за мен (какво да копае така и не разбрах може би да копае из интернет нещо там) И да чакам да ми изкопае x GH/s.

Добре хубаво инвестиция 60 лева за 2 седмици стават $90.
Звучи добре ама не разбрах от кой да наема сървъра и какъв е този сървър :shock:
Какво трябва да чакам след като взема тоя сървър да ми копае ли ?
Тролвайте свободно следния сайт cex.io ми излиза като китайската азбука 80% от термините не ги хващам.

Зрасти,
Какво са биткойните, в това клипче/ е обяснено доста разбираемо, има тонове инфорация в мрежата, но все пак липсват отговори на някой фундаментални въпроси. Няма как да ти обясня тук цялата система пък и аз самия не разбирам някой неща. В тази тема не става дума за биткойните като цяло а за конкретна възможност за добива им. Колкото за добива им... Най-просто казано, тези монети се добиват, когато зададеш на компютъра ти да решава едни уравнения. Компютри вече почти никой не използва, защото вече има специализирани машини, който са несравнимо по-бързи в решаването на тези уравнения и не харчат толкова ток ;) Но дори и тези машини не са достатъчни, затова са така наречените "басейни", товя е място, където притежателите на такива машини обединяват общата си изчислителна мощ за да могат да решават тези задачи и след всяка решена - получават монети, който си разделят. Всичко това е автоматичен процес. В cex.io не наемаш сървъри, там си купуваш такива мощности и те са твои завинаги или поне докато съществува сайта. С тези мощности можеш да добиваш няколко вида монети с който да търгуваш, но също можеш да търгуваш и със самите мощности, което е и уникалното тук :) За сега те съветвам да не купуваш нищо а да почетеш малко и ако ти се стори интересно, да почетеш още повече преди да дадеш някакви пари :)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Имам въпрос обаче, как с 60лв инвестиция си направил 90$ за 1 седмица? Ако смятаме правилно 1 GH/s го даваш за 10лв, т.е. 60лв са ти 6 GH/s. С 6 GH/s за 1 месец можеш да направиш около 7лв... Но да кажем, че ти си ги купил на 5лв, стават 12 GH/s = 14лв на месец.
Просто казано за да направиш 130лв за седмица(90$ са около 130лв) ти трябват 480 GH/s средно. Аз лично не схващам как или си намерил някъде да купиш много GH/s за супер малко пари, или не знам... Може ли да обясниш как се получава това?

Може пък и да не смятам правилно(ползвам калкулатор дето е напрвен за тази цел - https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AkQXXM_E1E1FdFdMemp5a3hXRGN2VDVMRjNOQm1iNUE#gid=1)

Не мога да ти разкажа подробно какво и как правя, но мога да ти обещая, че ако се позанимаваш с това, съвсем скоро ще намериш начини да го правиш сам :) Дори ще ти дам жокери:
Първо не го разглеждай като 65 лева а като 0.1 BTC
Второ не случайно толкова често употребявам думата "търговия"
И последно, след като има толкова много места за да купуваш, има също толкова много места за да продаваш :)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Получих си ваучера от колегата, за което благодаря.
Сега продължавам да гледам като индианец :lol:
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Не мога да ти разкажа подробно какво и как правя, но мога да ти обещая, че ако се позанимаваш с това, съвсем скоро ще намериш начини да го правиш сам :) Дори ще ти дам жокери:
Първо не го разглеждай като 65 лева а като 0.1 BTC
Второ не случайно толкова често употребявам думата "търговия"
И последно, след като има толкова много места за да купуваш, има също толкова много места за да продаваш :)

Знам, че не можеш да ми кажеш всичко, това е ясно. Искам основата на която да може и други потребители на форума да навлязат. Ние го гледаме от страната на новите играчи в този бранш, а не от хора с биткойн портфейли, понеже ако купуваш с биткойни ти е много по-евтино. Но пак сметките ми не излизат... 0.1 BTC струва около 60$(долара, а не лева).
Може да не ги разбирам правилно нещата, но не вървя ли в правилна посока(на сметките)?
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Някой може ли да каже от някъде или място където да се купят тия ваучери с ПП за СЕХ
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

С пейпал почти никой не търгува, защото виртуалните продукти нямат застраховка и има много измами. Все пак ако става дума за някакво малко количество и си съгласен да ги изпратиш с опцията за роднини и приятели, пиши ми на лично и ще се разберем :)
Някой може ли да каже от някъде или място където да се купят тия ваучери с ПП за СЕХ
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

За мен това е дългосрочна инвестиция, нека не забравяме, че и като закупим мощности те си задържат стойност, не са като настолен компютър след 4-5 месеца е паднал на половина. Така, че вложените пари не са загубени, аз също съм бос за копането, но мисля да се занимавам стига сайта да го има по-дълго. Има и капча сайтове и други подобни, от които може да се печели по-много малко BTC, но да кажем може да се използват за закупуване на мощности и примерно някой ваучер от автора на темата както аз направих и съм доволен. В cex.io успоредно с BTC се добиват и NMC , с които също могат да се закупуват GH/S . Вече от тук нататака късмет работа
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

За мен това е дългосрочна инвестиция, нека не забравяме, че и като закупим мощности те си задържат стойност, не са като настолен компютър след 4-5 месеца е паднал на половина. Така, че вложените пари не са загубени, аз също съм бос за копането, но мисля да се занимавам стига сайта да го има по-дълго. Има и капча сайтове и други подобни, от които може да се печели по-много малко BTC, но да кажем може да се използват за закупуване на мощности и примерно някой ваучер от автора на темата както аз направих и съм доволен. В cex.io успоредно с BTC се добиват и NMC , с които също могат да се закупуват GH/S . Вече от тук нататака късмет работа

Аз пък сега проучвам други cloud системи за копане и като ги проуча ще пиша за тях. При тях цените са много по-ниски от тези на cex.io. Довечера ще дам информация за тях.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Аз пък сега проучвам други cloud системи за копане и като ги проуча ще пиша за тях. При тях цените са много по-ниски от тези на cex.io. Довечера ще дам информация за тях.

Taka e, виж пак първия ми пост, там съм описал, защо cex.io е уникален и защо ви занимавам именно с него ;)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Получих си кода сега ще го пробвам :)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Аз пък сега проучвам други cloud системи за копане и като ги проуча ще пиша за тях. При тях цените са много по-ниски от тези на cex.io. Довечера ще дам информация за тях.

чакам с нетърпение ;)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Имайте в предвид, че трудността на BTC мрежата постоянно се покачва и ако сега 100GHS докарват 0.12BTC на месец.. то след като се вдигне трудността ще докарват по-малко. Също така и цената на 1GHS постоянно пада и ако сега сте купили 100GHS за 0.7BTC то ако след месец цената на 1GHS стане примерно 0.006BTC, то ако продадете мощносттите тогава ще имате 0.6BTC.. :)

малко математика: :)

0.6 - 0.7 + 0.12 = 0.02BTC печалба
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Имайте в предвид, че трудността на BTC мрежата постоянно се покачва и ако сега 100GHS докарват 0.12BTC на месец.. то след като се вдигне трудността ще докарват по-малко. Също така и цената на 1GHS постоянно пада и ако сега сте купили 100GHS за 0.7BTC то ако след месец цената на 1GHS стане примерно 0.006BTC, то ако продадете мощносттите тогава ще имате 0.6BTC.. :)

малко математика: :)

0.6 - 0.7 + 0.12 = 0.02BTC печалба


Напълно си прав, но се добиват и други валути успоредно, а риск винаги има в почти всичко.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

И аз получих ваучер от колегата. Сега ако разбера и какво се прави с всичко това :)
Ще драсна после мнение и отзиви
 

Горе