Продава се: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Някой за да знае надеждна и бърза борса за покупка на Бит. където може да се плати с PP , Moneybookers или друго платежно средство
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Ето кои cloud mining хостинг услуги открих, при които цените са много по-ниски.
1) Това е най-доброто според мен. Копае Bitcoin и Litecoin. Като го купивате и завинаги си остава ваш:
https://www.eobot.com/cloud
2)Тук плащате 1 път в годината такса от 70 евро до 2 700 евро
http://www.bitcoincloudmining.com/packages/
3)Пак за 1 година, като цените започват от 3 долара до 2 000 долара
http://s1technology.com/collections/all
4) Още една добра услуга, пак за 12 месеца, тук центие са от 330 долара до 27 000 долара
http://bitguy.com/collections/all


След детаялно проучване установих, че номер 1 и номер 4 са най-добрите.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Благодаря на колегата за кода.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

А мога ли по някакъв начин да настроя мощностите да копаят точно определена валута или се копае, пък каквото дойде.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Получих код от колегата, но съм доста зает тези дни и ще се регистрирам до 1-2 дена. :)
Благодаря!
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Ето кои cloud mining хостинг услуги открих, при които цените са много по-ниски.
1) Това е най-доброто според мен. Копае Bitcoin и Litecoin. Като го купивате и завинаги си остава ваш:
https://www.eobot.com/cloud


Това е добре, май става и да си купиш ресурс с ПП
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Това е добре, май става и да си купиш ресурс с ПП

Да, може и с PP. Аз сега ще купя от автора на темата мощности за cex.io да видим дали има далавера от нея, като за тест.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

А как става самото теглене на спечеленото от една мина и прехвърлянето в друга мина за закупуване на ресурси и от там
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

От както ми даде колегата ваучера в момента в акаунта имам

GHS: 0.10000000
BTC: 0.00000200
NMC: 0.00001092
LTC: 0.00000000

Нямам си никаква идея какво да ги правя и как да печеля пари?
Аз нищо не правя, а пък тези неща се качват..?
С тва GHS, ако седи 1 месец така, ще стигне ли биткойна няква по-висока стойност, и къде може да се продаде всичко това, за да печеля пари? примерно?
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Бонусите за съжаление свършиха, но поради големия интерес обмислям дали да не пусна още 10 другия месец :)
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

От както ми даде колегата ваучера в момента в акаунта имам

GHS: 0.10000000
BTC: 0.00000200
NMC: 0.00001092
LTC: 0.00000000

Нямам си никаква идея какво да ги правя и как да печеля пари?
Аз нищо не правя, а пък тези неща се качват..?
С тва GHS, ако седи 1 месец така, ще стигне ли биткойна няква по-висока стойност, и къде може да се продаде всичко това, за да печеля пари? примерно?

и на мен би ми било полезно едно леко разяснение
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

GHS, това е колко рсурс имате, с него добивате останалите монети.
Курса на монетите можете да видите в таб-а Trade или в другите борси за сравнение.
От както ми даде колегата ваучера в момента в акаунта имам

GHS: 0.10000000
BTC: 0.00000200
NMC: 0.00001092
LTC: 0.00000000

Нямам си никаква идея какво да ги правя и как да печеля пари?
Аз нищо не правя, а пък тези неща се качват..?
С тва GHS, ако седи 1 месец така, ще стигне ли биткойна няква по-висока стойност, и къде може да се продаде всичко това, за да печеля пари? примерно?
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

GHS, това е колко рсурс имате, с него добивате останалите монети.
Курса на монетите можете да видите в таб-а Trade или в другите борси за сравнение.

Купих от автора на темата ваучер за GH/s и всичко мина успешно. Предпоръчвам!
Това GH/s винаги ли остава? Тоест, за цял живот, докато сайта съществува? Не се износва и изразходва така ли?

Колкото повече GH/s имам, толкова повече монети ли ще копая?
Ако си купя 10 ваучера, като на колегата, който ги продава, тва значи ли, че ще имам, не 0.10000000, ами 1.00000000 GH/s ?
И колко токена ще мога да копам? Ще има ли печалба няква прмерно след 10 дни? или след 1 месец?

Нещо ми е много тъмна индия.. обяснете, ако може по-подробно, говоря като един бъдещ инвеститор.
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Това GH/s винаги ли остава? Тоест, за цял живот, докато сайта съществува? Не се износва и изразходва така ли?

Колкото повече GH/s имам, толкова повече монети ли ще копая?
Ако си купя 10 ваучера, като на колегата, който ги продава, тва значи ли, че ще имам, не 0.10000000, ами 1.00000000 GH/s ?
И колко токена ще мога да копам? Ще има ли печалба няква прмерно след 10 дни? или след 1 месец?

Нещо ми е много тъмна индия.. обяснете, ако може по-подробно, говоря като един бъдещ инвеститор.

Аз също го разглеждам като добра инвестиция, затова трябва да се отдели време да се чете доста. Ето това, което разбрах накратко. В момента до 150 GH/s печалбата ще ти е около 200%, т.е. ако си вкарал за тях 500лв(примерно) ти ще изкараш общо за 12 месеца 1 500лв. При над 150 GH/s приходите ще са около 300%, т.е. ако си вложил 1 000лв(пак примерно число) ще направиш около 4 000лв.* Ако не се инвестира поне 1 000лв, няма смисъл ще се правят някакви мижави пари. В момента аз закупих 15 GH/s ще правя по около 15$ на месец.

Какво е GH/s - това е скороста на видео картата с която се копае монетите. Не ме питай за по-добро обяснение :D Това GH/s остава завинаги твое(в cex.io и eobot.com, в другите услуги то е с период на договор). С времето ще ти е нужно все повече GH/s за да копаеш криптирана валута.

Ако купиш 10 ваучера ще имаш 1.10000000 GH/s защото това 0.10 си остава за теб. Колко ще копаеш не знам... аз за около 4 часа направих 0.00003593 BTC и NMC: 0.00017294.


*Това е по моите сметки чрез калкулатори на различни борси и услуги. Не гарантирам за 100% направа на тези резултати!
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Значи искаш да кажеш, че ако вкарам 1000 лева и не правя НИЩО, след да кажем 6 месеца, ще имам изкопани разни валути на обща стойност ОКОЛО 2000 лева, следовалтено за година 4000 лева.(пак приблизително)
И аз нищо не правя така ли?
Ти колко инвестира, за да почнеш да правиш грубо по 15$ на месец? И на кой продаваш тази неща? в самия сайт цех.ио ?

И примрно можеш ли да продадеш всичките ти изкарани койни, за енергия, за да почнеш да печелиш още повече пари?

Много сладко ми звучи за да е изцяло такава истината, защото ако вкарам 10,000 лева, и ако за 6 месеца съм изкарал примерно 20000+ лева.. че то тва си е баси далаверата?
Аз също го разглеждам като добра инвестиция, затова трябва да се отдели време да се чете доста. Ето това, което разбрах накратко. В момента до 150 GH/s печалбата ще ти е около 200%, т.е. ако си вкарал за тях 500лв(примерно) ти ще изкараш общо за 12 месеца 1 500лв. При над 150 GH/s приходите ще са около 300%, т.е. ако си вложил 1 000лв(пак примерно число) ще направиш около 4 000лв.* Ако не се инвестира поне 1 000лв, няма смисъл ще се правят някакви мижави пари. В момента аз закупих 15 GH/s ще правя по около 15$ на месец.

Какво е GH/s - това е скороста на видео картата с която се копае монетите. Не ме питай за по-добро обяснение :D Това GH/s остава завинаги твое(в cex.io и eobot.com, в другите услуги то е с период на договор). С времето ще ти е нужно все повече GH/s за да копаеш криптирана валута.

Ако купиш 10 ваучера ще имаш 1.10000000 GH/s защото това 0.10 си остава за теб. Колко ще копаеш не знам... аз за около 4 часа направих 0.00003593 BTC и NMC: 0.00017294.


*Това е по моите сметки чрез калкулатори на различни борси и услуги. Не гарантирам за 100% направа на тези резултати!
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Пълни глупости. Значи биткойна има различен дификълт това значи, че ако дификълта е 100 GH/s и вие копаете с 100 GH/s за 1 ден ще изкопаете 1 биткойн. Но забравяте, че колкото повече хора копаят крипто валутата толкова по трудно се добива тя. Имам предвид, че ако сега копаят 100 човека средно с 10 GH/s след 1 месец могат да копаят 1000 човека с 10GH/s и дификълта ще е станал по труден тоест ако преди 1 месец, когато са копали 100 човека с 10GH/s сте добивали 1 биткойн след 1 месец, когато копаят 1000 човека с 10 GH/s вие ще добивате 0.1 Биткойна.
Тоест сега ако инвестирате примерно 1000лв и изкарвате 100лв месечно ако дификълта стане двоен ще изкарвате 50лв и така колкото повече се вдига толкова по малко ще изкарвате със същите мощности тоест колкото повече се вдига дификълта толкова повече мощности ви трябват. Този бизнес е рискован. Трудно се изчислява колко ще са ви печалбите дори бих казал, че е невъзможно, защото днеска биткойна струва 800$ утре може да струва 400$ зависи от много фактори.
Може да излезете на печалба примерно ако сега копаете и изкарате 1 биткойн който струва 400-500$ след 10 години този биткойн може да струва 10 000$ различно е и е риск. Не ви съветвам да се захващате ако все пак сте решили по добре използвайте blackhat методи ще печелите повече с по малко инвестиция.
Аз също го разглеждам като добра инвестиция, затова трябва да се отдели време да се чете доста. Ето това, което разбрах накратко. В момента до 150 GH/s печалбата ще ти е около 200%, т.е. ако си вкарал за тях 500лв(примерно) ти ще изкараш общо за 12 месеца 1 500лв. При над 150 GH/s приходите ще са около 300%, т.е. ако си вложил 1 000лв(пак примерно число) ще направиш около 4 000лв.* Ако не се инвестира поне 1 000лв, няма смисъл ще се правят някакви мижави пари. В момента аз закупих 15 GH/s ще правя по около 15$ на месец.

Какво е GH/s - това е скороста на видео картата с която се копае монетите. Не ме питай за по-добро обяснение :D Това GH/s остава завинаги твое(в cex.io и eobot.com, в другите услуги то е с период на договор). С времето ще ти е нужно все повече GH/s за да копаеш криптирана валута.

Ако купиш 10 ваучера ще имаш 1.10000000 GH/s защото това 0.10 си остава за теб. Колко ще копаеш не знам... аз за около 4 часа направих 0.00003593 BTC и NMC: 0.00017294.


*Това е по моите сметки чрез калкулатори на различни борси и услуги. Не гарантирам за 100% направа на тези резултати!
 
От: Стартов пакет за добив на BitCoins в CEX.IO

Значи искаш да кажеш, че ако вкарам 1000 лева и не правя НИЩО, след да кажем 6 месеца, ще имам изкопани разни валути на обща стойност ОКОЛО 2000 лева, следовалтено за година 4000 лева.(пак приблизително)
И аз нищо не правя така ли?
Ти колко инвестира, за да почнеш да правиш грубо по 15$ на месец? И на кой продаваш тази неща? в самия сайт цех.ио ?

И примрно можеш ли да продадеш всичките ти изкарани койни, за енергия, за да почнеш да печелиш още повече пари?

Много сладко ми звучи за да е изцяло такава истината, защото ако вкарам 10,000 лева, и ако за 6 месеца съм изкарал примерно 20000+ лева.. че то тва си е баси далаверата?

Така да почнем едно по едно.

Не правиш нищо, да! Единствено купуваш мощностите, продаваш биткойните и си взимаш парите. Само това правиш. Одеве правих сметка, че с 160GH/s от друга фирма ще се избият парите за 2 месеца и половина(инвестицията) след това всичко е печалба, като 160 GH/s ще струват 525-540лв зависи курса на долара.

Инвестицията ми е 15 GH/s във ваучер от автора на темата.

Това можеш да го правиш само и единствено в cex.io, но тук вече цените са много по-високи и това което написах преди 1-2 реда няма да важи. То важи само за eobot.com

Да звучи готино и е така, но винаги има риск да се изгуби всичко.
 

Горе